Тернопільський навчально-виховний комплекс
"Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука"

Архів публікацій

Листопад 2019
M T W T F S S
« Oct    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Історія школи


ВЕТЕРАНИ ПРАЦІ СШ №6

1. Алхімова Марія Михайлівна
2. Баран Любов Володимирівна
3. Бочан Мирослава Григорівна
4. Білоус Любов Гаврилівна
5. Барановський Дмитро Васильович
6. Білецька Оксана Іванівна
7. Білоус Євген Кіндратович
8. Білоус Надія Ярославівна
9. Владимир Марія Степанівна
10. Вітковська Галина Степанівна
11. Герасимчук Афія Макарівна
12. Гладка Ніна Іонівна
13. Гладкова Майя Григорівна
4. Гутенюк Валентина Григорівна
15. Дрогобицький Володимир Васильович
16. Дорош Володимир Володимирович
17. Диско Олексій Панасович
18. Євсєева Ніна Петрівна
19. Житкевич Анатолій Савович
20. Житник Наталія Іванівна
21. Жураківська Галина Максимівна
22. Задорожна Стефанія Іванівна
23. Заверуха (Унольд) Марія Корніївна
24. Іванюта Лідія Іванівна
25. Кадикова Валентина Василівна
26. Комарова Євгенія Іванівна
27. Корчевська Оксана Володимирівна
28. Корницька Ярослава Іванівна
29. Корницький Михайло Андрійович
30. Клюба Степан Євгенович
31. Клюба Лідія Миколаївна
32. Кміта Станіслава Мар’янівна
33. Коровкіна Надія Степанівна
34. Кисиленко Світлана Петрівна
35. Король Ярослава Іванівна
36. Кічук Марія Іванівна
37. Крищук Микола Сидорович
38. Лисенко Віра Володимирівна
39. Ласій Юрій Григорович
40. Любарцева Алла Костянтинівна
41. Лучанко Олена Василівна
42. Лобас Галина Федорівна
43. Левенець Дмитро Семенович
44. Ляшенко Марія Данилівна
45. Мулярчук Алла Миколаївна
46. Марко Дарія Марківна
47. Мозгова Фросина Антонівна
48. Максимова Євгенія Омелянівна
49. Михайлова Ольга Прокопівна
50. Маракін Леонід Георгійович
51. Маргуліс Аркадій Павлович
52. Несмашна Тамара Семенівна
53. Наконечна Галина Василівна
54. Нестеренко Зоя Іванівна
55. Олексієнко Ольга Никифорівна
56. Олешко Михайло Семенович
57. Орап Валентина Іванівна
58. Павлюк Надія Степанівна
59. Пустовідко Людмила Федорівна
60. Полатай Олена Филнмонівна
61. Рибальченко Катерина Єгорівна
62. Семенченко Таміла Георгіївна
63. Салайда Ганна Яківна
64. Суходола Ярослав Семенович
65. Серга Ніна Іванівна
66. Стукан Килина Василівна
67. Сичов Іван Федорович
68. Соферовська Ганна Назарівна
69. Табака Марія Теодорівна
70. Тішенко Надія Іванівна
71. Устич Віра Василівна
72. Хуртенко Світлана Іванівна
73. Цирульник Роберт Петрович
74. Шустакевич Ольга Миколаївна
75. Шайнога Ганна Дмитрівна
76. Шпіца Борис Миколайович
77. Щербак Марія Дмитрівна
78. Ясевич Юрій Михайлович

ЗАСТУПНИКИ ДИРЕКТОРА
З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ

1. Євсєєва Ніна Петрівна
2. Стукан Килина Василівна
3. Суходола Ярослав Семенович
4. Кушнірський Михайло Григорович
5. Буган Юрій Васильович
6. Устич Віра Василівна
7. Гутенюк Ольга Миколаївна
8. Корду б а Олександр Володимирович
9. Рибальченко Катерина Єгорівна
10. Король Ярослава Романівна
11. Кічук Марія Іванівна — до сьогодні
12. Ханзель Жанна Іванівна
13. Біловус Наталія Юліанівна

Стукан Килина Василівна Кушнірський Михайло Григорович Буган Юрій Васильович

Стукан Килина
Василівна

Кушнірський Михайло
Григорович
Буган Юрій
Васильович
Гутенюк Ольга Миколаївна Кордуба Олександр Володимирович Рибальченко Катерина Василівна
Гутенюк Ольга
Миколаївна
Кордуба Олександр Володимирович Рибальченко Катерина
Василівна
Кічук Марія Іванівна Ханзель Жанна Іванінна Біловус Наталія Юліанівна
Кічук Марія
Іванівна
Ханзель Жанна
Іванінна
Біловус Наталія
Юліанівна

 

ЗАСТУПНИКИ ДИРЕКТОРА
З ВИХОВНОЇ РОБОТИ
(колись — організатори позакласної та позашкільної роботи):

1. Наконечна Галина Василівна
2. Михайлова Ольга Прокопівна
3. Заблоцький Ігор Євгенович
4. Яцкова Тетяна Василівна
5. Кунинець Інна Миколаївна
6. Росоловський Володимир Олексійович
7. Христюк Тамара Іванівна

Наконечна Галина Василівна Михайлова Ольга Прокопівна Заболоцький Ігор Євгенович

Наконечна Галина
Василівна

Михайлова Ольга
Прокопівна
Заболоцький Ігор
Євгенович
Яцкова Тетяна Василівна Кунинець Інна Миколаївна Росоловський Володимир Олексійович

Яцкова Тетяна
Василівна

Кунинець Інна
Миколаївна

Росоловський Володимир
Олексійович

Христюк Тамара Іванівна
Христюк Тамара
Іванівна

Три речі визначають людину: праця, чесність і мудрість

Випадкові фото

Педагогічний колектив

Абрамик Любов Богданівна - вчитель англійської мови Кічук Марія Іванівна - вчитель математики Сеник Надія Михайлівна - вчитель української мови та літератури Флешар Олександра Богданівна - вчитель української мови та літератури Марцинюк Роман Дмитрович - вчитель трудового навчання Гайда Галина Володимирівна - вчитель біології Голда Оксана Василівна - керівник гуртка Лоджук Тарас Григорович - вчитель фізичної культури Гриненко Наталія Володимирівна - практичний психолог Ненич Олена Зіновіївна - вчитель початкових класів Вишневська Наталія Петрівна - вчитель початкових класів Лисобей Людмила Василівна - вчитель математики Марцинюк Олександра Степанівна - вчитель початкових класів Гончар Оксана Василівна - вчитель початкових класів Маланюк Борис Орестович - керівник драматичного гуртка Антонюк Наталія Петрівна - вчитель англійської мови Анцібор Наталія Олексіївна - вчитель світової літератури Бабій Наталія Зіновіївна - вчитель початкових класів Белендюк Руслана Степанівна - вчитель музики Бичок Надія Йосипівна - вчитель початкових класів Богачук Антоніна Валеріївна - практичний психолог Богачук Жанна Іванівна - вчитель світової літератури Богачук Людмила Михайлівна - вчитель трудового навчання Буртник Тамара Іванівна - вчитель початкових класів Бутова Ольга Вікторівна - вчитель початкових класів Бутрин Ольга Богданівна - вчитль фізики Вербовецька Ганна Мирославівна - вчитель української мови та літератури Вишневська Лариса Петрівна - вчитель хімії Вишньовська Наталія Михайлівна - вчитель початкових класів Гандзола Михайло Васильович - керівник гуртка Горбач Наталія Дмитрівна - вчитель образотворчого мистецтва Горин Олег Петрович - вчитель фізичної культури Грицак Мар'яна Ярославівна - вчитель математики Грицина Мар'яна Степанівна - вчитель початкових класів Данилків Тетяна Ярославівна - соціальний педагог Добровольська Оксана Михайлівна - вчитель початкових класів Доскоч Галина Володимирівна - вчитель математики Дубчак Марина Віталіївна - вчитель англійської мови Ензельт Олександр Миколайович - вчитель фізики Заверуха Людмила Любомирівна - вчитель початкових класів Зозуляк Сергій Володимирович - вчитель історії Зотько Ольга Василівна - вчитель початкових класів Кіначевич Алла Назарівна - вчитель початкових класів Кіцак Оксана Романівна - вчитель біології Кавецька Марія Йосипівна - вчитель початкових класів Казакова Віра Миколаївна - вчитель української мови і літератури Катола Антоніна Іванівна - вчитель англійської мови Кашуба Наталія Богданівна - вчитель англійської мови Когут Марія Зіновіївна - вчитель географії Кольба Валентина Олексіївна - заступник директора з виховної роботи Кріль Любов Степанівна - вчитель початкових класів Куземко Наталія Дмитрівна - вчитель німецької мови Кулешко Віталій Іванович - вчитель математики Купецька Ольга Петрівна - вчитель англійської мови Сорока Ольга Петрівна - вчитель музики, етики, естетики Лень Марія Василівна - вчитель англійської мови Лихачинська Іванна Іванівна - вчитель історії Лоджук Надія Романівна - вчитель початкових класів Лотоцька Наталія Богданівна - вчитель української мови та літератури Лукашова Валентина Володимирівна - вчитель географії Матвіїв Іван Йосипович - вчитель історії Матвіїшин Світлана Сергіївна - керівник драматичного гуртка Мелимука Анна Олексіївна - вчитель християнської етики Михайлишин Ніна Володимирівна - вчитель української мови та літератури Мицак-Остапчук Юлія Олегівна - вчитель англійської мови Моліцька Алла Леонідівна - вчитель хімії Мотрук Віра Іванівна - вчитель математики Недошитко Віктор Дмитрович - вчитель трудового навчання Олійник Діана Петрівна - вчитель англійської мови Остапчук Вадим Олександрович - вчитель креслення Пагут Віра Петрівна - учитель інформатики Паланиця Любов Григорівна - керівник військово-патріотичного гуртка, вчитель хімії Рачинська Галина Степанівна - вчитель української мови та літератури Роговська Ольга Яківна - вчитель фізичної культури Сагайдак Надія Стефанівна - вчитель англійської мови Синюк Людмила Йосипівна - вчитель ОБЖ Сиротюк Світлана Василівна - вчитель біології Соколова Ольга Михайлівна - вчитель інформатики Тарноруда Олег Петрович - вчитель історії Тимочко Надія Іванівна - вчитель початкових класів Тимчак Ірина Андріївна - педагог-організатор Ткачук Оксана Петрівна - вихователь ГПД Туровська Надія Романівна - бібліотекар Холодняк Наталія Василівна - вчитель світової літератури Хомич Галина Василівна - вчитель фізичної культури Чикалова Надія Максимівна - вчитель фізичної культури Шкарлет Оксана Петрівна - вчитель фізичної культури Яремчук Ганна Семенівна - вчитель трудового навчання
© ТНВК "Школа-Ліцей №6 ім. Н.Яремчука", 2019
Всі права захищено.