Тернопільський навчально-виховний комплекс
"Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука"

Архів публікацій

Листопад 2019
M T W T F S S
« Oct    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Історія школи


МЕШКАНЦІ
І ТВОРЦІ
ШКІЛЬНОЇ СІМ’Ї

ДИРЕКЦІЯ ШКОЛИ

ДИРЕКЦІЯ ШКОЛИ
Христюк Тамара Іванівна – заступник директора з виховної роботи
Біловус Наталія Юліанівна – заступник директора
Остапчук Олександр Миколайович – директор школи
Кічук Марія Іванівна — заступник директора

КАФЕДРА ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

КАФЕДРА ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Стоять, зліва направо:
Слічнюк Надія Йосипівна
Зотько Ольга Василівна
Підручна Марія Михайлівна
Кавецька Марія Йосипівна
Білецька Оксана Іванівна
Кріль Любов Степанівна

Сидять, зліва направо:
Кічук Марія Іванівна
Кунинець Інна Миколаївна
Яремце Олександра Юріївна
Лоджук Надія Романівна
Цюпа Галина Олексіївна

КАФЕДРА ФІЛОЛОГІЇ

КАФЕДРА ФІЛОЛОГІЇ
Зліва направо (стоять): Сеник Н.М., Гейнак І.Ю.,
Росоловський П О., Анцібор Н.О.. Біловус Н.Ю.
Зліва направо (сидять): Чорна С.І., Рудзінська Н.В.,
Огородник Ю.А., Марко Д.М.

ПРИРОДНИЧА КАФЕДРА

ПРИРОДНИЧА КАФЕДРА

Верхній ряд, зліва направо: Заблоцький Ігор Євгенович – вч. фізики
Гайда Галина Володимирівна — вч. біології
Крищук Микола Сидорович – вч. географії
Нижній ряд: Сиротюк Світлана Василівна – вч. біології
Вавринів Лілія Анатоліївна – вч. географії
Піговський Ігор Стефанович –  вч. фізики
Вишневська Лариса Петрівна – вч. хімії

КАФЕДРА ІНОЗЕМНИХ МОВ

КАФЕДРА ІНОЗЕМНИХ МОВ

Верхній ряд: Задорожна Наталія Омелянівна
Манорик Надія Степанівна
Нижній ряд: Антонюк Наталія Петрівна
Лата Йосип Павлович
Ваславська Надія Степанівна

КАФЕДРА МАТЕМАТИКИ

КАФЕДРА МАТЕМАТИКИ

Стоять зліва направо: Ситник Ірина Василівна
Мотрук Віра Іванівна
Остапчук Ольга Миколаївна
Сидять зліва направо: Солодка Неля Михайлівна
Кічук Марія Іванівна
Яцкова Тетяна Василівна

КАФЕДРА музики і співів

КАФЕДРА музики і співів

зліва направо:
Скуратко Надія Іванівна
Панюс Василь Миронович
Белендюк Руслана Степанівна

КАФЕДРА виховної роботи

КАФЕДРА виховної роботи

зліва направо:
Бойко Любов Іванівна
Гальма Любов Богданівна
Христюк Тамара Іванівна

ПРАЦІВНИКИ БУХГАЛТЕРІЇ ШКОЛИ

ПРАЦІВНИКИ БУХГАЛТЕРІЇ ШКОЛИ

Оксана Ярославівна Новіцька (зліва)
та Віра Юріївна Туровська

ТУРОВСЬКА Надія Романівна

БІБЛІОТЕКАР ШКОЛИ
ТУРОВСЬКА Надія Романінна

КАФЕДРА історії: Лихач Іванна Іванівна Бродецька Галина Василівна|

КАФЕДРА історії:
Лихач Іванна Іванівна
Бродецька Галина Василівна|

Грицишин Руслан Миколайович Лоджук Тарас Григорович

Вчителі фізвихонання:
Грицишин Руслан Миколайович
Лоджук Тарас Григорович

КАФЕДРА трудового навчання

КАФЕДРА трудового навчання

(зліва направо):
I.С.Піговський
О. М.Остапчук
А. М. Герасимик
Н. Д. Горбач
Л.О. Боднар
Г.С. Дмитрусь

Техпрацівники школи СЕКРЕТАР-друкарка ШЕФ-повар

Техпрацівники школи
(зліва направо):
Гулей Л.Я.
Пелехата М.В.
Сокіл С.В.
Дегтяренко Л.В.

СЕКРЕТАР-друкарка
ТАПЧАК Тетяна Богданівна
ШЕФ-повар
БОЙКІВ Ганна Василівна

 

 

Три речі визначають людину: праця, чесність і мудрість

Випадкові фото

Педагогічний колектив

Абрамик Любов Богданівна - вчитель англійської мови Кічук Марія Іванівна - вчитель математики Сеник Надія Михайлівна - вчитель української мови та літератури Флешар Олександра Богданівна - вчитель української мови та літератури Марцинюк Роман Дмитрович - вчитель трудового навчання Гайда Галина Володимирівна - вчитель біології Голда Оксана Василівна - керівник гуртка Лоджук Тарас Григорович - вчитель фізичної культури Гриненко Наталія Володимирівна - практичний психолог Ненич Олена Зіновіївна - вчитель початкових класів Вишневська Наталія Петрівна - вчитель початкових класів Лисобей Людмила Василівна - вчитель математики Марцинюк Олександра Степанівна - вчитель початкових класів Гончар Оксана Василівна - вчитель початкових класів Маланюк Борис Орестович - керівник драматичного гуртка Антонюк Наталія Петрівна - вчитель англійської мови Анцібор Наталія Олексіївна - вчитель світової літератури Бабій Наталія Зіновіївна - вчитель початкових класів Белендюк Руслана Степанівна - вчитель музики Бичок Надія Йосипівна - вчитель початкових класів Богачук Антоніна Валеріївна - практичний психолог Богачук Жанна Іванівна - вчитель світової літератури Богачук Людмила Михайлівна - вчитель трудового навчання Буртник Тамара Іванівна - вчитель початкових класів Бутова Ольга Вікторівна - вчитель початкових класів Бутрин Ольга Богданівна - вчитль фізики Вербовецька Ганна Мирославівна - вчитель української мови та літератури Вишневська Лариса Петрівна - вчитель хімії Вишньовська Наталія Михайлівна - вчитель початкових класів Гандзола Михайло Васильович - керівник гуртка Горбач Наталія Дмитрівна - вчитель образотворчого мистецтва Горин Олег Петрович - вчитель фізичної культури Грицак Мар'яна Ярославівна - вчитель математики Грицина Мар'яна Степанівна - вчитель початкових класів Данилків Тетяна Ярославівна - соціальний педагог Добровольська Оксана Михайлівна - вчитель початкових класів Доскоч Галина Володимирівна - вчитель математики Дубчак Марина Віталіївна - вчитель англійської мови Ензельт Олександр Миколайович - вчитель фізики Заверуха Людмила Любомирівна - вчитель початкових класів Зозуляк Сергій Володимирович - вчитель історії Зотько Ольга Василівна - вчитель початкових класів Кіначевич Алла Назарівна - вчитель початкових класів Кіцак Оксана Романівна - вчитель біології Кавецька Марія Йосипівна - вчитель початкових класів Казакова Віра Миколаївна - вчитель української мови і літератури Катола Антоніна Іванівна - вчитель англійської мови Кашуба Наталія Богданівна - вчитель англійської мови Когут Марія Зіновіївна - вчитель географії Кольба Валентина Олексіївна - заступник директора з виховної роботи Кріль Любов Степанівна - вчитель початкових класів Куземко Наталія Дмитрівна - вчитель німецької мови Кулешко Віталій Іванович - вчитель математики Купецька Ольга Петрівна - вчитель англійської мови Сорока Ольга Петрівна - вчитель музики, етики, естетики Лень Марія Василівна - вчитель англійської мови Лихачинська Іванна Іванівна - вчитель історії Лоджук Надія Романівна - вчитель початкових класів Лотоцька Наталія Богданівна - вчитель української мови та літератури Лукашова Валентина Володимирівна - вчитель географії Матвіїв Іван Йосипович - вчитель історії Матвіїшин Світлана Сергіївна - керівник драматичного гуртка Мелимука Анна Олексіївна - вчитель християнської етики Михайлишин Ніна Володимирівна - вчитель української мови та літератури Мицак-Остапчук Юлія Олегівна - вчитель англійської мови Моліцька Алла Леонідівна - вчитель хімії Мотрук Віра Іванівна - вчитель математики Недошитко Віктор Дмитрович - вчитель трудового навчання Олійник Діана Петрівна - вчитель англійської мови Остапчук Вадим Олександрович - вчитель креслення Пагут Віра Петрівна - учитель інформатики Паланиця Любов Григорівна - керівник військово-патріотичного гуртка, вчитель хімії Рачинська Галина Степанівна - вчитель української мови та літератури Роговська Ольга Яківна - вчитель фізичної культури Сагайдак Надія Стефанівна - вчитель англійської мови Синюк Людмила Йосипівна - вчитель ОБЖ Сиротюк Світлана Василівна - вчитель біології Соколова Ольга Михайлівна - вчитель інформатики Тарноруда Олег Петрович - вчитель історії Тимочко Надія Іванівна - вчитель початкових класів Тимчак Ірина Андріївна - педагог-організатор Ткачук Оксана Петрівна - вихователь ГПД Туровська Надія Романівна - бібліотекар Холодняк Наталія Василівна - вчитель світової літератури Хомич Галина Василівна - вчитель фізичної культури Чикалова Надія Максимівна - вчитель фізичної культури Шкарлет Оксана Петрівна - вчитель фізичної культури Яремчук Ганна Семенівна - вчитель трудового навчання
© ТНВК "Школа-Ліцей №6 ім. Н.Яремчука", 2019
Всі права захищено.