Тернопільський навчально-виховний комплекс
"Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука"

Архів публікацій

Липень 2019
M T W T F S S
« Jun    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Історія школи


ВОНИ ЗАКІНЧИЛИ ШКОЛУ НА „ВІДМІННО“
І НАГОРОДЖЕНІ МЕДАЛЯМИ
„ЗА УСПІХИ У НАВЧАННІ“
(1972-1997 рр.)

1972 р.
Паділа Наталія Геннадіівна

1974  р.
Падіна Олександра Геннадіівна

1975 р.
Оніщенко Людмила

1976 р.
Литвин Андрій Віталійович
Русіна Людмила Володимирівна
Самойленко Володимир Васильович
Штабровська Тетяна Іванівна

1977 р.
Герасимчук Вадим Олександрович
Керницька Оксана Михайлівна
Снігур Лідія Мар’янівна
Шиян Роман Богданович
Білинський Олег Петрович
Гладка Ольга Романівна
Садлій Леонід Володимирович
Хитрун Інна Іванівна
Черкас Ігор Миколайович
Солом’яник Володимир Ілліч

1978 р.
Клюба Володимир Степанович
Королюк Наталія Анатоліївна
Кордуба Галина Олександрівна
Музичишин Еміль Йосипович
Козак Лариса Михайлівна
Андрусишин Марія Михайлівна

1979 р.
Нечай Ростислав Євгенович
Кадикова Ірина Георгіївна

1980 р.
Литвин Леонід Віталійович
Попович Тетяна Тєодорівна
Герасимчук Петро Олександрович
Козак Ігор Михайлович

1981 р.
Назарова Галина Валентинівна
Третяк Світлана Федорівна
Ткач Ірина Анатоліївна

1982 р.
Бартків Андрій Богданович

1983 р.
Міляновський Едуард Степанович

1984 р.
Данкович Ірина Іванівна
Скочна Оксана Орестівна

1985 р.
Шанайда Володимир Васильович

1986 р.
Бобко Лідія Віталіївна (срібна)

1987 р.
Данкович Галина Іванівна
Марценковська Олександра Богданівна
Потюк Марія Богданівна

1989 р.
Кічук Ольга Степанівна (срібна)
Нагачевська Наталія Іванівна (срібна)

1990 р.
Стасишнн Наталія Іванівна

1991 р.
Захарчук Лілія Леонідівна (срібна)
Зілінка Олена Олексіївна (срібна)

1992 р.
Борейко Наталія Михайлівна
Гутор Ірина Михайлівна
Запорожець Ірина Олександрівна
Мацків Ірина Орестівна

1993 р.
Андрієнко Тетяна Валеріївна
Нога Тетяна Василівна
Дроздовський Всеволод Ростиславович
Проць Ірина Олегівна

1994 р.
Іванців Андрій Арсенович (срібна)
Пастух Олег Анатолійович (срібна)
Черкавська Зоряна Тарасівна

1995 р.
Острожинський Андрій
Філіпова Тетяна
Бичок Алла Володимирівна
Гулик Оксана Володимирівна
Юрик Ніна Степанівна
Ягнюк Ольга Ігорівна (срібна)
Демид Анна Євгенівна (срібна)

1996 р.
Олійник Валентина Василівна
Римар Лілія Ярославівна (срібна)

1997 р.
Видаш Андрій
Жонович Оксана
Дідюк Оксана (срібна)
Синиця Тарас (срібна)
Крижовська Ольга (срібна)
Солонинко Марія (срібна)
Романчук Лілія (срібна)
Єфременко Олена (срібна)

МИ ВДЯЧНІ ТОБІ, ШКОЛО!

Всі мудрі люди мають одну спільну рису – вміння слухати.

Випадкові фото

Педагогічний колектив

Абрамик Любов Богданівна - вчитель англійської мови Кічук Марія Іванівна - вчитель математики Сеник Надія Михайлівна - вчитель української мови та літератури Флешар Олександра Богданівна - вчитель української мови та літератури Марцинюк Роман Дмитрович - вчитель трудового навчання Гайда Галина Володимирівна - вчитель біології Голда Оксана Василівна - керівник гуртка Лоджук Тарас Григорович - вчитель фізичної культури Гриненко Наталія Володимирівна - практичний психолог Ненич Олена Зіновіївна - вчитель початкових класів Вишневська Наталія Петрівна - вчитель початкових класів Лисобей Людмила Василівна - вчитель математики Марцинюк Олександра Степанівна - вчитель початкових класів Гончар Оксана Василівна - вчитель початкових класів Маланюк Борис Орестович - керівник драматичного гуртка Антонюк Наталія Петрівна - вчитель англійської мови Анцібор Наталія Олексіївна - вчитель світової літератури Бабій Наталія Зіновіївна - вчитель початкових класів Белендюк Руслана Степанівна - вчитель музики Бичок Надія Йосипівна - вчитель початкових класів Богачук Антоніна Валеріївна - практичний психолог Богачук Жанна Іванівна - вчитель світової літератури Богачук Людмила Михайлівна - вчитель трудового навчання Буртник Тамара Іванівна - вчитель початкових класів Бутова Ольга Вікторівна - вчитель початкових класів Бутрин Ольга Богданівна - вчитль фізики Вербовецька Ганна Мирославівна - вчитель української мови та літератури Вишневська Лариса Петрівна - вчитель хімії Вишньовська Наталія Михайлівна - вчитель початкових класів Гандзола Михайло Васильович - керівник гуртка Горбач Наталія Дмитрівна - вчитель образотворчого мистецтва Горин Олег Петрович - вчитель фізичної культури Грицак Мар'яна Ярославівна - вчитель математики Грицина Мар'яна Степанівна - вчитель початкових класів Данилків Тетяна Ярославівна - соціальний педагог Добровольська Оксана Михайлівна - вчитель початкових класів Доскоч Галина Володимирівна - вчитель математики Дубчак Марина Віталіївна - вчитель англійської мови Ензельт Олександр Миколайович - вчитель фізики Заверуха Людмила Любомирівна - вчитель початкових класів Зозуляк Сергій Володимирович - вчитель історії Зотько Ольга Василівна - вчитель початкових класів Кіначевич Алла Назарівна - вчитель початкових класів Кіцак Оксана Романівна - вчитель біології Кавецька Марія Йосипівна - вчитель початкових класів Казакова Віра Миколаївна - вчитель української мови і літератури Катола Антоніна Іванівна - вчитель англійської мови Кашуба Наталія Богданівна - вчитель англійської мови Когут Марія Зіновіївна - вчитель географії Кольба Валентина Олексіївна - заступник директора з виховної роботи Кріль Любов Степанівна - вчитель початкових класів Куземко Наталія Дмитрівна - вчитель німецької мови Кулешко Віталій Іванович - вчитель математики Купецька Ольга Петрівна - вчитель англійської мови Сорока Ольга Петрівна - вчитель музики, етики, естетики Лень Марія Василівна - вчитель англійської мови Лихачинська Іванна Іванівна - вчитель історії Лоджук Надія Романівна - вчитель початкових класів Лотоцька Наталія Богданівна - вчитель української мови та літератури Лукашова Валентина Володимирівна - вчитель географії Матвіїв Іван Йосипович - вчитель історії Матвіїшин Світлана Сергіївна - керівник драматичного гуртка Мелимука Анна Олексіївна - вчитель християнської етики Михайлишин Ніна Володимирівна - вчитель української мови та літератури Мицак-Остапчук Юлія Олегівна - вчитель англійської мови Моліцька Алла Леонідівна - вчитель хімії Мотрук Віра Іванівна - вчитель математики Недошитко Віктор Дмитрович - вчитель трудового навчання Олійник Діана Петрівна - вчитель англійської мови Остапчук Вадим Олександрович - вчитель креслення Пагут Віра Петрівна - учитель інформатики Паланиця Любов Григорівна - керівник військово-патріотичного гуртка, вчитель хімії Рачинська Галина Степанівна - вчитель української мови та літератури Роговська Ольга Яківна - вчитель фізичної культури Сагайдак Надія Стефанівна - вчитель англійської мови Синюк Людмила Йосипівна - вчитель ОБЖ Сиротюк Світлана Василівна - вчитель біології Соколова Ольга Михайлівна - вчитель інформатики Тарноруда Олег Петрович - вчитель історії Тимочко Надія Іванівна - вчитель початкових класів Тимчак Ірина Андріївна - педагог-організатор Ткачук Оксана Петрівна - вихователь ГПД Туровська Надія Романівна - бібліотекар Холодняк Наталія Василівна - вчитель світової літератури Хомич Галина Василівна - вчитель фізичної культури Чикалова Надія Максимівна - вчитель фізичної культури Шкарлет Оксана Петрівна - вчитель фізичної культури Яремчук Ганна Семенівна - вчитель трудового навчання
© ТНВК "Школа-Ліцей №6 ім. Н.Яремчука", 2019
Всі права захищено.