





































30 квітня у ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука» відбулася звітно-виборна конференція учнівського самоврядування. Учнівський директор Рудакевич Аделіна провела звіт за 2023-2025 н.р. Вона розповіла про заходи учнівського самоврядування, які робили шкільне життя змістовним, насиченим та цікавим. Впродовж двох останніх років учні стали ініціаторами, учасниками та помічниками вчителів у багатьох шкільних СКІНДах.
Світло Великодня – це не лише світанок
весни, а й пробудження надії,любові та віри
в кожному серці
У ТНВК «Школа-ліцей №6 ім.Н.Яремчука» відбулося яскраве духовно-мистецьке дійство «Світло Великодня». Творчий простір зібрав учнів,батьків та педагогів у теплій родинній атмосфері сповненій духовності, краси українських традицій та щирих дитячих талантів.
Учні 3-Г класу днями побували в гостях на Fungi Farm – найбільшій фермі печериць у Тернопільській області, яка є не лише прогресивним підприємством, а й сімейним бізнесом із душею. Малеча разом із вчителем відвідала виробничі потужності, що розташовані в селі Хатки Великоберезовицької ОТГ. Технолог підприємства провів для дітей екскурсію, під час якої розповів про процес вирощування грибів – від підготовки компосту до пакування печериць.
Напередодні Великодня наш шкільний день перетворився на справжню казку! Учні 2-Г класу у вушках зайчиків наповнили двір сміхом, радістю й святковим настроєм. Спочатку на них чекав захопливий великодній квест, повний цікавих завдань і сюрпризів. А вже після нього діти з азартом шукали шоколадні писанки, сховані по всьому шкільному подвір’ї.
Було багато усмішок, радості й яскравих моментів. Атмосфера — неймовірна! Такий день точно запам’ятається надовго.
Учні 1-4 класів святкували Великдень по-англійськи.
Діти виготовляли маски великоднього кролика (Easter bunny mask), змагалися у перегонах (egg race), шукали та декорували великодні яйця (egg hunt), а також розв’язували кросворди (unscramble the word) і розмальовували постери (wall posters).
Ліцеїсти одинадцятого історичного класу протягом двох років працювали над навчальним проєктом «Історія України в художньо-документальних фільмах». У межах цього проєкту вони переглянули низку художніх стрічок, зокрема: «Довбуш», «Крути 1918», «Поводир», «Кіборги», а також документальні фільми: «20 днів у Маріуполі», «Да Вінчі», «Валерій Гинда».
Ця робота дала змогу глибше усвідомити велич і трагізм української історії на різних її етапах. Адже без знання минулого не може бути майбутнього.
Завдяки вчителю історії Іванні Іванівні та класному керівнику Петру Михайловичу зʼявилась така ініціатива, яку ліцеїсти радо підтримали і втілили її в життя.
Учні 9 класів завітали з екскурсією у ТОКІППО. Школярі побували у STEM-лабораторії та ознайомилися з моделями робототехніки. Дізналися, як створюється модель робота та керування ним. Цікаво й пізнавально. Дякуємо організаторам, зокрема Гайді Я.В.
4 квітня 2025 року на юридичному факультеті класичного університету Тернополя відбувся VIII Відкритий західноукраїнський інтелектуальний турнір «NATUS VINCERE» на кубок ректора Західноукраїнського національного університету.
Понад триста старшокласників та студентів 1-2 курсів коледжів з Тернопільської, Львівської, Чернівецької та Вінницької областей, мали можливість продемонструвати свої знання, логічне мислення та здатність швидко приймати обґрунтовані рішення в умовах обмеженого часу. Читати далі »
Однією з волонтерських акцій у ТНВК «Школа-ліцей №6 ім.Н.Яремчука» є щотижневі благодійні ярмарки, а виручені кошти з них передаються на допомогу нашим військовим. На ярмарках можна придбати смаколики, які учні приготували зі своїми батьками, а також взяти участь в аукціоні та виграти приз. За останні 2 місяці зусилля були спрямованими на те, щоб зібрати кошти на авто для українських захисників.
18 березня 2025 р. відбулася профорієнтаційна зустріч учнів 10-ЛІ класу зі студентами ІV курсу історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.
Учні дізналися про освітні програми, котрі функціонують на історичному факультеті, перспективи навчання, наукову роботу та студентське життя. Студенти-історики розповіли про міжнародні та всеукраїнські проєкти, навчальні та пізнавальні поїздки, котрі організовує історичний факультет. Окрему увагу було приділено практичній складовій навчання, а саме: археологічній, етнографічній, архівній та педагогічній практикам. Окрім освітнього процесу, гості розповіли про активне студентське життя на історичному факультеті.
Наш клас здійснив захопливу навчально-історичну екскурсію до Агроленду, де поринули в атмосферу повсякденного життя українців XVIII століття. Учні дізналися, як жили, працювали та відпочивали наші предки, які ремесла були найпопулярнішими, а також, що означало бути справжнім господарем у ті часи.