Тернопільський навчально-виховний комплекс
"Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука"

Архів публікацій

Березень 2020
M T W T F S S
« Feb    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Підсумки навчально-виховної роботи за 2015-2016 н.р. Основні завдання на 2016-2017 н.р.

Документи

Підсумки навчально-виховної роботи за 2015-2016 навчальний рік

Скачати: оригінал докумету

  1. Відкриті уроки:
  • Комплексно-хвильові уроки у 5-х і 8-х класах на тему:  «Здоров’я»
  • Комплексно-хвильові уроки у 4-А, 4-В,4-Г, 3-А, 3-В на тему: «Здоров’я»
  • «Перевернутий клас» – проведення експерименту у 8-А класі
  • Урок хореографії у 1-х і 2-х класах
  • Комплексно-хвильові уроки у 5-х і 8-х класах на тему: «Мій дім»
  • Конкурс педагогічної творчості «Оригінальний урок» (учителі, які атестуються»
  • Уроки для слухачів ТОКІППО (Зотько О.В., Бутова О.В.)
  • Костюмований урок з предмету «Людина і світ» (11-ЛП, Матвіїв І.Й.)
  • Всеукраїнський конкурс «Вчитель року – 2016». Урок геометрії «Вписані та описані чотирикутники» у 8-Б класі (Кулешко В.І.)
  • Всеукраїнський конкурс «Вчитель року – 2016». Урок домашнього читання у 6-Б класі на тему: «The danger of being stubborn» (Кашуба Н.Б., III місце у міському етапі)

  1. Робота з обдарованими дітьми:
  • Засідання товариства творчих ліцеїстів «Знак запитання» на тему: «Війни1914 та 2015 р.р» (вчителі історії, студенти)
  • Засідання товариства творчих ліцеїстів «Знак запитання» на тему: «Правильно говоримо» (Михайлишин Н.В.)
  • Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт (ліцейні класи)
  • Вечір науки для учнів 8-х класів з географії (Когут М.В.), хімії (Моліцька А.Л.), біології (Сиротюк С.В.), української літератури (Лотоцька Н.Б., Михайлишин Н.В., Флешар О.Б.), фізики та астрономії (Ензельт О.М., Бутрин О.Б.)
  • Захист кейсів учнями 5-8 класів (класні керівники)
  • Всеукраїнський природничий конкурс «Колосок осінній» (Сиротюк С.В.)
  • Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» (Остапчук О.М.)
  1. Підвищення кваліфікації та самоосвітня діяльність вчителів:
  • конференція асоціації «Відроджені гімназії України» на тему: «Формування нового іміджу освітнього закладу» (м.Суми) ( Кашуба Н.Б., Холодняк Н.В., Вербовецька Г.М.)
  • Учительська майстерня «Aiming high with Super Minds»у м.Львів (Кашуба Н.Б.)
  • Робота мовних таборів (Міжнародна школа «Меридіан») у м.Славське (Катола А.І., Купецька О.П.)
  • Всеукраїнська конференція асоціації вчителів англійської мови TESOL-Ukraine у м.Львів (Кашуба Н.Б.)
  • Всеукраїнська конференція «Сучасна українська школа: виклики, реалії, перспективи», м.Київ, Американський дім (Кашуба Н.Б., Катола Олена, учениця 10-ЛІ)
  • Наукова конференція з основ здоров’я у м.Жовті Води Дніпропетровської обл. (Синюк Л.Й.)
  • Друга національна (не) конференція для шкільних педагогів EdCamp Ukraine у м.Харків (Остапчук О.М., Кашуба Н.Б.)
  • Міжнародна конференція «Якою може бути школа?» у Винниківській санаторній школі – інтернаті (Остапчук О.М., Гонташ Г.Є., Остапчук О.М.);
  • Обмін ідеями з Кіровоградською школою №6 (Остапчук О.М., Гонташ Г.Є., Лужна Л.Я., Паланиця Л.Г., Синюк Л.Й., Когут М.З., Лотоцька Н.Б.)
  • Майстер-клас Володимира Співаковського «7******* – зіркові школи та система освіти майбутнього 7W» у м.Одеса , ознайомлення з використанням кейс технологій  у навчальному процесі (Гонташ Г.Є., Остапчук О.М., Лужна Л,Я., Корінь Л.М., Заверуха Л.Л., Паланиця Л.Г.)
  • Відвідування гуманітарного ліцею та фінансового ліцею у м.Київ та проведення круглого столу щодо реверсного навчання  (Остапчук О.М., Гонташ Г.Є., Остапчук О.М., Лужна Л.Я., Кашуба Н.Б., Холодняк Н.В., Олійник Д.П.)
  • Майстер-клас Г.Чепурного «Мнемотехніка – технологія ефективного засвоєння інформації в умовах сучасної освіти» м.Тернопіль (Буртник Т.І., Тимочко Н.І., Марцинюк О.С., Лоджук Н.Р., Заверуха Л.Л.)
  • Десяті Всеукраїнські читання з гуманної педагогіки «Виховуватись в моральному кліматі пам’яті», м.Київ (Буртник Т.І., Добровольська О.І., Заверуха Л.Л., Тимочко Н.І.)
  • Другий Львівський фестиваль Гуманної Педагогіки «Доторкнутись до небес дитинства» (Добровольська О.І.)
  1. На базі школи проведено:
  • Конференцію Міжнародного «Партнер-клубу» (президент Г.Сазоненко) на тему: «Соціальне замовлення в системі освіти) (О.Остапчук).
  • Тренінг на тему: «Національно-патріотичне виховання школярів – основа формування майбутнього громадянина» в рамках проекту «Консолідація та зміцнення громадянського суспільства Східної, Південної, Західної та Північної України» (Марець М.О.)
  • Семінар вчителів початкових класів для слухачів курсів підвищення кваліфікації (Корінь Л.М.)
  • Науково-практична конференція на тему: «Січові стрільці як моральні авторитети молоді» (вчителі Кіровоградської школи №6 , вчителі історії Лихачинська І.І., Тарноруда О.П., Матвіїв І.Й., Зозуляк С.В., працівник краєзнавчого музею Катеринок Л.О., кандидат  історичних наук Тернопільського НПУ ім. В.Гнатюка Секо Я.П., старшокласники)
  • Засідання для вчителів хімії на тему: «Застосування мультимедійних презентацій на різних етапах уроку» (Моліцька А.Л.)
  1. Обмін педагогічними ідеями:
  • Виступ для слухачів курсів ТОКІППО на тему: «Сучасний кабінет хімії. Роль мультимедійного устаткування для урізноманітнення уроків хімії» (Вишневська Л.П.)
  • Обмін ідеями з учителями Винниківської санаторної школи-інтернату (Львівська область) . Квест  «Навколо світу за 45 хвилин» для учнів 9 класу (Кашуба Н.Б., Кіцак О.Р., Холодняк Н.В.)
  • Презентація ТЕА досвіду на Київських державних курсах, м.Тернопіль (Кашуба Н.Б.)
  • Тренінг для вчителів основ здоров’я на тему: «Сучасні методики профілактичної роботи серед учнівської молоді щодо негативних наслідків вживання наркотиків» (Данилків Т,Я.)
  • Лекція на тему: «Стилі батьківського виховання» м.Чернівці (Данилків Т.Я.)
  • Презентація роботи з батьками для слухачів курсів ТОКІППО: відкриті батьківські збори «Родинна твердиня» (Данилків Т.Я.)
  • Лекції для слухачів курсів ТОКІППО на тему: «Технологія творчої майстерні» (Флешар О.Б.)
  • Лекції для слухачів курсів ТОКІППО на тему «Впровадження технології розвитку критичного мислення в практику роботи з молодшими школярами» (Добровольська О.М.)
  • Відкритий урок для вчителів курсів ТОКІППО на тему: «Вишивка як традиційний вид декоративно-ужиткового мистецтва» (Яремчук Г.С.)
  • Всеукраїнський семінар «Педагогічний стартап», що проходив в рамках Всеукраїнської школи педагогічної майстерності (Флешар О.Б.)
  • Семінари – практикуми у ТОКІППО на теми: « Майстер-клас з розвитку креативного мислення на уроках літератури», «Особливості розвитку емоційного інтелекту на уроках літератури», виступ на міському семінарі щодо моделювання уроків у 7 класі за новою програмою (Холодняк Н.В.)
  • Майстер-класи директора школи Остапчука О.М. в ТОКІППО та Київській Академії неперервної освіти
  1. Підвищення фахового рівня:

Атестовано 16 педагогів , з них :

  • присвоєно першу кваліфікаційну категорію  Лень М.В., Дубчак М.В., Манорик Л.Б., Вишньовській Н.М., Марець М.О., Кулешку В.І.
  • атестовано на відповідність першій категорії Антонюк Н.П.
  • атестовано на відповідність раніше присвоєній вищій категорії Кольбу В.О., Сеник Н.М., Синюк Л.Й., Мотрук В.І., Бичок Н.Й., Михайлишин Н.В., Чикалову Н.М.
  • атестовано на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «Старший вчитель» Сеник Н.М., Чикалову Н.М., Бичок Н.Й.
  • присвоєно вищу категорію Флешар О.Б.
  • присвоєно педагогічне звання «Старший вчитель» Кольбі В.О., Флешар О.Б., Михайлишин Н.В.
  • присвоєно педагогічне звання «Вчитель-методист» Мотрук В.І., Синюк Л.Й.
  • атестовано керівників гуртків Голду О.В., Кулешка В.І.
  1. Предметні дні, тижні:
  • День біології (Гайда Г.В., Сиротюк С.В.), Кіцак О.Р.)
  • День хімії (Вишневська Л.П., Моліцька А.Л.)
  • День математики (Остапчук О.М., Мотрук В.І., Доскоч Г.В., Кічук М.І.)
  • День фізики (Ензельт О.М., Бутрин О.Б.)
  • Тиждень права (9-11 кл., Лихачинська І.І., Тарноруда О.П., Матвіїв І.Й., Зозуляк С.В.)
  • Тиждень початкової школи (Корінь Л.М., вчителі початкових класів)
  1. Рік іноземної мови «Діалог культур»:
  • Участь у «Програмі обміну майбутніх лідерів» (FLEX)
  • Всеукраїнські конкурси з англійської мови «Гринвіч»  та з німецької мови «Орлятко»
  • Співпраця з молодіжною організацією AIESEC . Уроки англійською мовою для учнів 8-11 класів із студентами з Туреччини та Малайзії. (Лужна Л.Я., Кашуба Н.Б.)
  • Участь у проекті iEARN (Holiday Card Exchange). (Кашуба Н.Б., Олійник Д.П., Лень М.В., Лужна Л.Я., Купецька О.П., Катола А.І.).
  • Обмін відео про життя та традиції із школою Тайваню та відеоконференція на тему «Let’s get to know each other better» (5-В клас, Лужна Л.Я., Кашуба Н.Б.)
  • Участь у міжнародному проекті «Face to Faith». Віртуальний діалог двох культур: Україна – Мексика та Україна – Італія для учнів 9-10 класів (вчителі Кашуба Н.Б., Купецька О.П., Лужна Л.Я.).
  • Гра Mystery Skype із школами Індії (9-11 класи), Португалії (6-Б), Іспанії (6-Б, 5-В, 4-В) (вчителі Кашуба Н.Б., Лужна Л.Я.)
  • Участь у навчальній програмі Європейської Комісії eTwinning. Створено два проекти Teenagers Talk, Voices of Europe (Кашуба Н.Б.,Купецька О.П. , 8-В і 6-Б кл.).
  • Pancake Day для учнів 6-х класів (Лужна Л.Я., Кашуба Н.Б., Лень М.В., Олійник Д.П.)
  • День Подяки (Кашуба Н.Б., Лужна Л.Я., Купецька О.П., Олійник Д.П., Лень М.В.)
  • Квест для учнів 6-х класів «Looking for treasure» (Кашуба Н.Б., Олійник Д.П., Лужна Л.Я.)
  • День настільних ігор (Board Games) (Кашуба Н.Б.)
  • День Європи «Schoolvision» (Катола А.І.)
  • Зустрічі  з волонтером Корпусу Миру  Нішат Мхамут
  1. Друковані праці:
  • Кашуба Н.Б. Конспект уроку з англійської мови «Buying the house» . Газета « English», березень, 2016
  • Природознавство: робочий зошит: 4 клас: до підручника Гільберг Т.Г., Сак Т.В./О.І.Білецька, Н.Р.Лоджук. – Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2015
  • Літературне читання: робочий зошит: 4 кл.: до підр. Науменко В.О. . О.І.Білецька, Н.Р.Лоджук. – Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2015
  • Природознавство: конспекти уроків: 4 кл.: до підр. Т.Г.Гільберг, Т.В.Сак. О.І.Білецька, М.М.Голуб, Н.Р.Лоджук. – Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2016
  • Літературне читання. Конспекти уроків: 4 кл.: до підр. В.О.Науменко. О.І.Білецька, Н.Р.Лоджук. – Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2016.Математика. Конспекти уроків: 4 кл. О.І.Білецька, М.М.Голуб, Н.Р.Лоджук, Л.М.Корінь. – Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2016
  • Когут М.З. Конспект уроку для 8 кл. «Рельєф Україн. Зміна тиску з висотою». Сайт « ua»
  • Когут М.З. Конспект уроку з економіки для 11 кл. «Економічна і політична криза в Україні 2013-2014 р.р.» . Сайт « ua»
  • Когут М.З. Конспект уроку з географії для 6 кл. «Форми рельєфу суходолу». Сайт «Urok. ua»
  • Когут М.З. Квест для 8-9 кл. з географії «Загублена Тернопільська область». Сайт «Шкільне життя»
  • Статті в журналі «Директор школи», на сайті «Освітній портал» (Остапчук О.М.)
  1. Виховні заходи:
  • Свято Першого дзвоника «Родинне вогнище». Урочище «Кутківці» (1-11 кл., батьки, вчителі)
  • Брейн-ринг для 9-11 кл.
  • Участь у міському «Вундеркінді» (9-10 кл., I місце)
  • Зустріч з Еллері Холлом,членом Міжнародного шкільного проекту із США, для учнів 11-ЛФ та 10-ЛФ (жовтень,квітень, Данилків Т.Я.)
  • Розумові ігри «Квартет» (5-11 кл.)
  • Брейн-ринг для 7-8 кл.
  • Конкурс патріотичної пісні (5-11 кл.)
  • Конкурс патріотичної поезії (5-11 кл.)
  • Зустріч з бійцем АТО Сергієм Кузнєцовим (8-Б кл.)
  • Розумові ігри «О-Х-О», «Квартет» (5-11 кл.)
  • Години спілкування з батьками у 1-В кл. (Данилків Т.Я., Вишневська Н.П.)
  • День народження Н.Яремчука (майстер-класи, години класного керівника, фільм про Н.Яремчука, «Вгадай мелодію», лінійка) (Кольба В.О., класні керівники)
  • Години спілкування у 2-А кл. (Данилків Т.Я., Добровольська О.М.)
  • Екскурсія учнів 2-В кл. «Духмяна скоринка» (Бабій Н.З.)
  • Мандрівний фестиваль документального кіно (9-і кл., Кольба В.О.)
  • Андріївські вечорниці (10-ЛІ, Кулешко В.І.)
  • Благодійна акція «Миколай про тебе не забуде» (7-11 кл., Кольба В.О.)
  • «Тріода» – в гостях у школярів
  • Конкурс «Патріот» (7-9 кл.) (Кольба В.О.)
  • Кубок області з гри «Унікум» (9-10 кл.) (Кольба В.О.)
  • «Богатир – 2016». Переможець Чуловський Валерій, 10-ЛФ (вчителі фізичної культури)
  • Літературна композиція «Слава Небесній сотні» (Кольба В.О.)
  • Знайомство з Пластом (5-і кл., Кольба В.О.)
  • Літературно-музична композиція «Квітни, мово наша рідна» (Заверуха Л.Л.)
  • Змагання з шахів на першість міста (III місце) (Голда О.В.)
  • «Тарасовими шляхами» (4-А кл., Вишньовська Н.М.)
  • Вистава «Мати-наймичка». Студія «Сузір’я». Орест Савка. (Кольба В.О.)
  • Спортивні змагання «Леді-спорт». Переможець – учениця 11-ЛФ кл. Клим Катя (вчителі фізичної культури)
  • Лінійка «Заповіт різними мовами»(2-11 кл.) Лотоцька О.М.)
  • Міський квест «У пошуках фінансових знань» , ТНЕУ(I місце)

(Когут М.З.)

  • Форт «6-а школа» (11-ЛІ, 11-ЛФ)
  • Участь у брейн-рингу в ТНЕУ (англійською мовою) (10-ЛФ)
  • Весняний бал (7-11 кл.)
  • Конкурс усного числення (3-4 кл.)
  • Відвідування театру «Тітонька Чарлі» (7-11 кл.)
  • Фінал розумових ігор
  • Свято останнього дзвоника (Кольба В.О., Корінь Л.М.)
  • Спортивні змагання з різних видів спорту (вчителі фізичної культури)
Дата: 8 жовтня, 2016
Автор: Адміністрація школи
 
 

Три речі не можна втрачати: спокій, надію і честь

Випадкові фото

Педагогічний колектив

Абрамик Любов Богданівна - вчитель англійської мови Кічук Марія Іванівна - вчитель математики Сеник Надія Михайлівна - вчитель української мови та літератури Флешар Олександра Богданівна - вчитель української мови та літератури Марцинюк Роман Дмитрович - вчитель трудового навчання Гайда Галина Володимирівна - вчитель біології Голда Оксана Василівна - керівник гуртка Лоджук Тарас Григорович - вчитель фізичної культури Гриненко Наталія Володимирівна - практичний психолог Ненич Олена Зіновіївна - вчитель початкових класів Вишневська Наталія Петрівна - вчитель початкових класів Лисобей Людмила Василівна - вчитель математики Марцинюк Олександра Степанівна - вчитель початкових класів Гончар Оксана Василівна - вчитель початкових класів Маланюк Борис Орестович - керівник драматичного гуртка Антонюк Наталія Петрівна - вчитель англійської мови Анцібор Наталія Олексіївна - вчитель світової літератури Бабій Наталія Зіновіївна - вчитель початкових класів Белендюк Руслана Степанівна - вчитель музики Бичок Надія Йосипівна - вчитель початкових класів Богачук Антоніна Валеріївна - практичний психолог Богачук Жанна Іванівна - вчитель світової літератури Богачук Людмила Михайлівна - вчитель трудового навчання Буртник Тамара Іванівна - вчитель початкових класів Бутова Ольга Вікторівна - вчитель початкових класів Бутрин Ольга Богданівна - вчитль фізики Вербовецька Ганна Мирославівна - вчитель української мови та літератури Вишневська Лариса Петрівна - вчитель хімії Вишньовська Наталія Михайлівна - вчитель початкових класів Гандзола Михайло Васильович - керівник гуртка Горбач Наталія Дмитрівна - вчитель образотворчого мистецтва Горин Олег Петрович - вчитель фізичної культури Грицак Мар'яна Ярославівна - вчитель математики Грицина Мар'яна Степанівна - вчитель початкових класів Данилків Тетяна Ярославівна - соціальний педагог Добровольська Оксана Михайлівна - вчитель початкових класів Доскоч Галина Володимирівна - вчитель математики Дубчак Марина Віталіївна - вчитель англійської мови Ензельт Олександр Миколайович - вчитель фізики Заверуха Людмила Любомирівна - вчитель початкових класів Зозуляк Сергій Володимирович - вчитель історії Зотько Ольга Василівна - вчитель початкових класів Кіначевич Алла Назарівна - вчитель початкових класів Кіцак Оксана Романівна - вчитель біології Кавецька Марія Йосипівна - вчитель початкових класів Казакова Віра Миколаївна - вчитель української мови і літератури Катола Антоніна Іванівна - вчитель англійської мови Кашуба Наталія Богданівна - вчитель англійської мови Когут Марія Зіновіївна - вчитель географії Кольба Валентина Олексіївна - заступник директора з виховної роботи Кріль Любов Степанівна - вчитель початкових класів Куземко Наталія Дмитрівна - вчитель німецької мови Кулешко Віталій Іванович - вчитель математики Купецька Ольга Петрівна - вчитель англійської мови Сорока Ольга Петрівна - вчитель музики, етики, естетики Лень Марія Василівна - вчитель англійської мови Лихачинська Іванна Іванівна - вчитель історії Лоджук Надія Романівна - вчитель початкових класів Лотоцька Наталія Богданівна - вчитель української мови та літератури Лукашова Валентина Володимирівна - вчитель географії Матвіїв Іван Йосипович - вчитель історії Матвіїшин Світлана Сергіївна - керівник драматичного гуртка Мелимука Анна Олексіївна - вчитель християнської етики Михайлишин Ніна Володимирівна - вчитель української мови та літератури Мицак-Остапчук Юлія Олегівна - вчитель англійської мови Моліцька Алла Леонідівна - вчитель хімії Мотрук Віра Іванівна - вчитель математики Недошитко Віктор Дмитрович - вчитель трудового навчання Олійник Діана Петрівна - вчитель англійської мови Остапчук Вадим Олександрович - вчитель креслення Пагут Віра Петрівна - учитель інформатики Паланиця Любов Григорівна - керівник військово-патріотичного гуртка, вчитель хімії Рачинська Галина Степанівна - вчитель української мови та літератури Роговська Ольга Яківна - вчитель фізичної культури Сагайдак Надія Стефанівна - вчитель англійської мови Синюк Людмила Йосипівна - вчитель ОБЖ Сиротюк Світлана Василівна - вчитель біології Соколова Ольга Михайлівна - вчитель інформатики Тарноруда Олег Петрович - вчитель історії Тимочко Надія Іванівна - вчитель початкових класів Тимчак Ірина Андріївна - педагог-організатор Ткачук Оксана Петрівна - вихователь ГПД Туровська Надія Романівна - бібліотекар Холодняк Наталія Василівна - вчитель світової літератури Хомич Галина Василівна - вчитель фізичної культури Чикалова Надія Максимівна - вчитель фізичної культури Шкарлет Оксана Петрівна - вчитель фізичної культури Яремчук Ганна Семенівна - вчитель трудового навчання
© ТНВК "Школа-Ліцей №6 ім. Н.Яремчука", 2020
Всі права захищено.