Тернопільський навчально-виховний комплекс
"Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука"

Архів публікацій

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Витрати коштів у липні-жовтні 2021 р.

Бюджетні кошти

  1. ФОП Круцько В. С. (послуги з ремонту електрики, заземлення) – 2 659 грн.;
  2. ФОП Кричко П. І. (послуги електромонтажних робіт) – 7 500 грн.;
  3. ФОП Данилишин О. П. (плінтус дерев’яний) – 2 280 грн.;
  4. ФОП Прийма В. Я. (вогнегасники) – 2 340 грн.;
  5. ПП Ковбаса Р. В. (жалюзі вертикальні) – 4 460 грн.;
  6. ПП Ковбаса Р. В. (тканинні ролети) – 5 961 грн.;
  7. ФОП Небесна Л. П. (баскетбольні м’ячі) – 7 200 грн.;
  8. ТзОВ «Сітка Захід Україна» (секційна огорожа) – 10 080 грн.;
  9. ФОП Трач С. В. (телевізор, кронштейн) – 15 749 грн.;
  10. ФОП Попельник І. М. (змішувач для умивальника) – 1 680 грн.;
  11. СПДФО Лагоцька Л. М. (торби для сміття, серв.) – 1 946, 50 грн.;
  12. СПДФО Підкова А. В. (ізострічка, вимикачі, кабель) – 2 409, 50 грн.;
  13. ФОП Дручок Л. Ю. (віники, ванночка для валіка) – 3 174 грн.;
  14. ФОП Басараб І. С. (радіосистема, акустична система з інтерфейсом) – 13 000 грн.;
  15. ТЗОВ «Тербудгруп» (ремонт кабінету музики) – 49 971, 59 грн.;
  16. Тернопільське вище професійне училище (за свідоцтва) – 5 600 грн.;
  17. ФОП Трач С. В. (комп’ютер, НУШ) – 22 330 грн.;
  18. ПМП РОСТ (труби, електротруби) – 6 604, 40 грн.

Благодійні внески

  1. Стеля Армстронг в каб. №3 – 5 900 грн.;
  2. Фарба, труба профільна, шпаклівка, щіпки – 3 800 грн.;
  3. Тримач до телевізора – 600 грн.;
  4. Чаша Генуя – 1000 грн.;
  5. Бойлер на ІІ поверх – 3 250 грн.;
  6. Профіль на огорожу спортмайданчика – 7 000 грн. ;
  7. Кабель Інтернет – 1 500 грн.;
  8. Ремонт комп’ютерів – 1 500 грн.;
  9. Двері у їдальню – 1 500грн.;
  10. Господарські потреби – 2 300 грн.;
  11. Ремонт опалення – 2 500 грн.;
  12. ФОП Трач С. В. (накопичувачі ssd) – 3 625 грн.;
  13. ФОП Трач С. В. (камера відеоспостереження) – 4 928 грн.;
  14. ФОП Тарасюк К. П. (дошка коркова) – 4 839 грн.;
  15. Тернопільське вище професійне училище (за свідоцтва) – 875 грн.;
  16. ФОП Трач С. В. (накопичувач ssd) – 725 грн.;
  17. ФОП Трач С. В. (кабель мережевий) – 1 500 грн.;
  18. ФОП Трач С. В. (комутатор мережевий) – 2 300 грн.;
  19. ФОП Трач С. В. (комутатор мережевий) – 2 550 грн.;
  20. ФОП Трач С. В. (комутатор мережевий) – 2 604 грн.;
  21. СПДФО Лагоцька Л. М. (туалетний папір, торби для сміття) – 2 631,70 грн.;
  22. ФОП Базюк Я. Є. (бойлер 50 л.) – 3 140 грн.

 

Дата: 12 грудня, 2021
Автор: Остапчук Олександр Миколайович
 
 

Три речі в житті найбільш цінні: здоров’я, доброчинність і любов

Випадкові фото

Історія школи

Тернопільська СШ №6 заснована в 1947 році. Спершу вона не мала власного приміщення, а тому функціонувала в корпусах СШ №1 (зараз тут Українська гімназія імені І. Франка) та політехнічного інституту (зараз ТНТУ ім І. Пулюя). У 1960 році школа одержала нове приміщення по вул. Леніна, 25 (зараз це вул. Руська, 6), в якому знаходиться і тепер. ...
Читати далі...

Педагогічний колектив

Абрамик Любов Богданівна - вчитель англійської мови Кічук Марія Іванівна - вчитель математики Сеник Надія Михайлівна - вчитель української мови та літератури Флешар Олександра Богданівна - вчитель української мови та літератури Гайда Галина Володимирівна - вчитель біології Голда Оксана Василівна - керівник гуртка Лоджук Тарас Григорович - вчитель фізичної культури Ненич Олена Зіновіївна - вчитель початкових класів Вишневська Наталія Петрівна - вчитель початкових класів Лисобей Людмила Василівна - вчитель математики Марцинюк Олександра Степанівна - вчитель початкових класів Гончар Оксана Василівна - вчитель початкових класів Маланюк Борис Орестович - керівник драматичного гуртка Остапчук Ольга Миколаївна - вчитель математики Гриненко Наталія Володимирівна - практичний психолог Доскоч Галина Володимирівна - вчитель математики Антонюк Наталія Петрівна - вчитель англійської мови Анцібор Наталія Олексіївна - вчитель світової літератури Бабій Наталія Зіновіївна - вчитель початкових класів Белендюк Руслана Степанівна - вчитель музики Бичок Надія Йосипівна - вчитель початкових класів Буртник Тамара Іванівна - вчитель початкових класів Бутова Ольга Вікторівна - вчитель початкових класів Бутрин Ольга Богданівна - вчитль фізики Вишневська Лариса Петрівна - вчитель хімії Вишньовська Наталія Михайлівна - вчитель початкових класів Гандзола Михайло Васильович - керівник гуртка Горбач Наталія Дмитрівна - вчитель образотворчого мистецтва Горин Олег Петрович - вчитель фізичної культури Грицак Мар'яна Ярославівна - вчитель математики Грицина Мар'яна Степанівна - вчитель початкових класів Данилків Тетяна Ярославівна - соціальний педагог Дубчак Марина Віталіївна - вчитель англійської мови Ензельт Олександр Миколайович - вчитель фізики Заверуха Людмила Любомирівна - вчитель початкових класів Зозуляк Сергій Володимирович - вчитель історії Зотько Ольга Василівна - вчитель початкових класів Кіцак Оксана Романівна - вчитель біології Кавецька Марія Йосипівна - вчитель початкових класів Казакова Віра Миколаївна - вчитель української мови і літератури Катола Антоніна Іванівна - вчитель англійської мови Кашуба Наталія Богданівна - вчитель англійської мови Когут Марія Зіновіївна - вчитель географії Кольба Валентина Олексіївна - заступник директора з виховної роботи Кріль Любов Степанівна - вчитель початкових класів Куземко Наталія Дмитрівна - вчитель німецької мови Кулешко Віталій Іванович - вчитель математики Купецька Ольга Петрівна - вчитель англійської мови Сорока Ольга Петрівна - вчитель музики, етики, естетики Лень Марія Василівна - вчитель англійської мови Лихачинська Іванна Іванівна - вчитель історії Лоджук Надія Романівна - вчитель початкових класів Лотоцька Наталія Богданівна - вчитель української мови та літератури Лукашова Валентина Володимирівна - вчитель географії Матвіїв Іван Йосипович - вчитель історії Матвіїшин Світлана Сергіївна - керівник драматичного гуртка Мелимука Анна Олексіївна - вчитель християнської етики Михайлишин Ніна Володимирівна - вчитель української мови та літератури Моліцька Алла Леонідівна - вчитель хімії Мотрук Віра Іванівна - вчитель математики Недошитко Віктор Дмитрович - вчитель трудового навчання Олійник Діана Петрівна - вчитель англійської мови Остапчук Вадим Олександрович - вчитель креслення Пагут Віра Петрівна - учитель інформатики Паланиця Любов Григорівна - керівник військово-патріотичного гуртка, вчитель хімії Рачинська Галина Степанівна - вчитель української мови та літератури Роговська Ольга Яківна - вчитель фізичної культури Сагайдак Надія Стефанівна - вчитель англійської мови Синюк Людмила Йосипівна - вчитель ОБЖ Сиротюк Світлана Василівна - вчитель біології Соколова Ольга Михайлівна - вчитель інформатики Тарноруда Олег Петрович - вчитель історії Тимочко Надія Іванівна - вчитель початкових класів Тимчак Ірина Андріївна - педагог-організатор Ткачук Оксана Петрівна - вихователь ГПД Туровська Надія Романівна - бібліотекар Холодняк Наталія Василівна - вчитель світової літератури Хомич Галина Василівна - вчитель фізичної культури Чикалова Надія Максимівна - вчитель фізичної культури Яремчук Ганна Семенівна - вчитель трудового навчання
© ТНВК "Школа-Ліцей №6 ім. Н.Яремчука", 2013 - 2022
Всі права захищено.