Тернопільський навчально-виховний комплекс
"Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука"

Архів публікацій

Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Турнір з гри «ШАШКИ»

Турнір з гри «ШАШКИ»

У ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука» продовжується чемпіонат з розумових ігор. Цього разу школярі змагались за першість з гри «Шашки». 20 листопада зіграли учні 7-8 класів.

У турнірній таблиці команди посіли такі місця:

І місце – 7-Б клас (32 б.)
ІІ місце – 7-А клас (30 б.)
ІІІ місце – 8-В клас (28,5 б.)
IV місце – 8-А (27 б.)
V місце – 8-Б (22 б.)
VІ місце – 7-В (18,5 б.)
VІІ місце – 8-Г (8,5 б.)

 Учні 9-11 кл. зіграли з таким результатом:

І місце – 9-Б клас (38 б.)
ІІ місце – 11-ЛА клас (35,5 б.)
ІІІ місце – 9-А клас (28,5 б.)
IV місце – 9-В (23 б.)
V місце – 10-ЛА (22,5 б.)
VІ місце – 10-ЛФ (20,5 б.)

 10 грудня турнір продовжили учні 3-4 класів.

І місце – 4-А клас (42,5 б.)
ІІ місце – 4-В клас (33,5 б.)
ІІІ місце – 4-Б клас (31,5 б.)
IV місце – 3-А (29 б.)
V місце – 3-В (22,5 б.)

 11 грудня  турнір зіграли 5-6 класи.

 І місце – 5-А клас (41 б.)
ІІ місце – 6-А клас (37,5 б.)
ІІІ місце – 6-Б клас (35 б.)
IV місце – 6-В (24,5 б.)

 Команди, які посіли перші місця у відбіркових турах зустрілись у фіналі. Він відбувся 11 грудня.

І м. – 9-Б кл. (16 б.)
Чорний Матвій
Ковалишин Віктор
Ремінецький Данило
Жмуд Ангеліна

ІІ м. – 7-Б кл. (13 б.)
Нестеренко Святослав
Фурсик Валентин
Бурковський Захар
Сивирин Ірина

ІІІ м. – 5-А кл. (11 б.)
Рудько Владислав
Матвіїв Роман
Магдич Тарас
Гарасюк Вадим
Гончаренко Надія
Данилюк Валерія

IV м. – 4-А кл. (8 б.)
Солотвінський Максим
Лисий Давид
Сас Нестор
Олійник Евеліна

Вітаємо команду 9-Б класу з перемогою у фіналі.

Дата: 12 грудня, 2019
Автор: Голда О.В.
 
 

Чим більше любові ми даруємо тим більше її залишається у нас.

Випадкові фото

Дещо з відеогалереї

Історія школи

Тернопільська СШ №6 заснована в 1947 році. Спершу вона не мала власного приміщення, а тому функціонувала в корпусах СШ №1 (зараз тут Українська гімназія імені І. Франка) та політехнічного інституту (зараз ТНТУ ім І. Пулюя). У 1960 році школа одержала нове приміщення по вул. Леніна, 25 (зараз це вул. Руська, 6), в якому знаходиться і тепер. ...
Читати далі...

Педагогічний колектив

Абрамик Любов Богданівна - вчитель англійської мови Кічук Марія Іванівна - вчитель математики Сеник Надія Михайлівна - вчитель української мови та літератури Флешар Олександра Богданівна - вчитель української мови та літератури Гайда Галина Володимирівна - вчитель біології Голда Оксана Василівна - керівник гуртка Лоджук Тарас Григорович - вчитель фізичної культури Ненич Олена Зіновіївна - вчитель початкових класів Вишневська Наталія Петрівна - вчитель початкових класів Лисобей Людмила Василівна - вчитель математики Марцинюк Олександра Степанівна - вчитель початкових класів Гончар Оксана Василівна - вчитель початкових класів Маланюк Борис Орестович - керівник драматичного гуртка Остапчук Ольга Миколаївна - вчитель математики Гриненко Наталія Володимирівна - практичний психолог Доскоч Галина Володимирівна - вчитель математики Антонюк Наталія Петрівна - вчитель англійської мови Анцібор Наталія Олексіївна - вчитель світової літератури Бабій Наталія Зіновіївна - вчитель початкових класів Белендюк Руслана Степанівна - вчитель музики Бичок Надія Йосипівна - вчитель початкових класів Буртник Тамара Іванівна - вчитель початкових класів Бутова Ольга Вікторівна - вчитель початкових класів Бутрин Ольга Богданівна - вчитль фізики Вишневська Лариса Петрівна - вчитель хімії Вишньовська Наталія Михайлівна - вчитель початкових класів Гандзола Михайло Васильович - керівник гуртка Горбач Наталія Дмитрівна - вчитель образотворчого мистецтва Горин Олег Петрович - вчитель фізичної культури Грицак Мар'яна Ярославівна - вчитель математики Грицина Мар'яна Степанівна - вчитель початкових класів Данилків Тетяна Ярославівна - соціальний педагог Дубчак Марина Віталіївна - вчитель англійської мови Ензельт Олександр Миколайович - вчитель фізики Заверуха Людмила Любомирівна - вчитель початкових класів Зозуляк Сергій Володимирович - вчитель історії Зотько Ольга Василівна - вчитель початкових класів Кіцак Оксана Романівна - вчитель біології Кавецька Марія Йосипівна - вчитель початкових класів Казакова Віра Миколаївна - вчитель української мови і літератури Катола Антоніна Іванівна - вчитель англійської мови Кашуба Наталія Богданівна - вчитель англійської мови Когут Марія Зіновіївна - вчитель географії Кольба Валентина Олексіївна - заступник директора з виховної роботи Кріль Любов Степанівна - вчитель початкових класів Куземко Наталія Дмитрівна - вчитель німецької мови Кулешко Віталій Іванович - вчитель математики Купецька Ольга Петрівна - вчитель англійської мови Сорока Ольга Петрівна - вчитель музики, етики, естетики Лень Марія Василівна - вчитель англійської мови Лихачинська Іванна Іванівна - вчитель історії Лоджук Надія Романівна - вчитель початкових класів Лотоцька Наталія Богданівна - вчитель української мови та літератури Лукашова Валентина Володимирівна - вчитель географії Матвіїв Іван Йосипович - вчитель історії Матвіїшин Світлана Сергіївна - керівник драматичного гуртка Мелимука Анна Олексіївна - вчитель християнської етики Михайлишин Ніна Володимирівна - вчитель української мови та літератури Моліцька Алла Леонідівна - вчитель хімії Мотрук Віра Іванівна - вчитель математики Недошитко Віктор Дмитрович - вчитель трудового навчання Олійник Діана Петрівна - вчитель англійської мови Остапчук Вадим Олександрович - вчитель креслення Пагут Віра Петрівна - учитель інформатики Паланиця Любов Григорівна - керівник військово-патріотичного гуртка, вчитель хімії Рачинська Галина Степанівна - вчитель української мови та літератури Роговська Ольга Яківна - вчитель фізичної культури Сагайдак Надія Стефанівна - вчитель англійської мови Синюк Людмила Йосипівна - вчитель ОБЖ Сиротюк Світлана Василівна - вчитель біології Соколова Ольга Михайлівна - вчитель інформатики Тарноруда Олег Петрович - вчитель історії Тимочко Надія Іванівна - вчитель початкових класів Тимчак Ірина Андріївна - педагог-організатор Ткачук Оксана Петрівна - вихователь ГПД Туровська Надія Романівна - бібліотекар Холодняк Наталія Василівна - вчитель світової літератури Хомич Галина Василівна - вчитель фізичної культури Чикалова Надія Максимівна - вчитель фізичної культури Яремчук Ганна Семенівна - вчитель трудового навчання
© ТНВК "Школа-Ліцей №6 ім. Н.Яремчука", 2013 - 2022
Всі права захищено.