Тернопільський навчально-виховний комплекс
"Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука"

Архів публікацій

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Турнір з гри «Квартет»

Турнір з гри «Квартет»

15 жовтня 2015р. відбулись змагання з розумових ігор серед команд учнів 5-6-х класів. Результати гри:

1 місце – «Святі бублики» 5Б кл. 34 бали
2 місце – «Гепарди» 5Вкл.  24 бали
3 місце – «Печеніги» 6Бкл.  21,5 бала
4 місце – «Дракони» 6Вкл.  18,5 бала
5 місце – «Майстри» 5Акл.  12,5 бала
6 місце – «Фаворити»  9,5 бала

«Святі бублики»:

Сомпура Тимофій
Щавурський Олег
Малявський Любомир
Чорний Матвій

«Гепарди»:

Ящик Роман
Поворозник Артур
Корпак Катя
Бойко Марія

«Печеніги»:

Романів Арсен
Поворозник Віталій
Таравська Ірина
Папірянська Софія

16 жовтня 2015р. відбулись змагання з розумових ігор серед команд старшокласників. Результати гри:

1 місце – «228» 9Бкл.  26 балів
2 місце – «Аладушки»  9Гкл.  18,5 бала
3 місце – «Принцески»  11ЛФкл.  17 балів
4 місце – «Kinq and Quins»  9Акл.  12,5 бала
5 місце – «Зозульки»  9Вкл.  6 балів

Склад команд учнів класів:

9Б клас:

Здеб Василь
Тимчук Дмитро
Козак Богдан
Паньків Василь

9Г клас:

Корчевська Марія
Шпунар Аліна
Цупер Валентин
Меджидова Джаміля

11ЛФ клас:

Здеб  Іван
Бордун Ірина
Смик Ангеліна
Малачинський Назар

20 жовтня 2015р. відбулись змагання серед команд учнів 3-4-х класів. Результати змагань:

1 місце – «Непереможні Дракони»  4Вкл.  35 балів
2 місце – «Тигри»  4Акл.  32,5 бала
3 місце – «Леви»  3Бкл.  29 балів
4 місце – «Джокери»  4Гкл.  25 балів
5 місце – «Леопарди»  4Бкл.  22,5 бала
6 місце – «Скарб»  3Акл.  20 балів
7 місце – «Пруткі змії»  3Вкл.  4 бали

Команда 4Вкл.:

Приймак Олександр
Венгринович Андрій
Заяць Каріна
Лучин Назар

Команда 4Акл.:

Вишньовський Максим
Маринович Володимир
Васільєва Яна
Літинська Марія

Команда 3Бкл.:

Стадник Ілля
Фурсик Валентин
Березовський Валерій
Таслак Язан

22 жовтня 2015р. відбулись змагання серед учнів 10-11-х класів.

Результати змагань:

1 місце – «ОКЗ» 10ЛФ кл.  24 бали
2 місце – «Діти Сонця»  11ЛП кл.  13 балів
3 місце – «СКР»   10ЛІ кл.  11 балів

Склад команди -переможця:

Подоляк Андрій
Вашків Юрій
Чуловський Валерій
Резенчук Станіслав

22 жовтня 2015р. відбулись змагання між командами учнів 7-8-х класів. Результати змагань:

1 місце – «Не знаю»  8Акл.  27,5 бала
2 місце – «Sheep»  8Бкл.  25 балів
3 місце – «Білі вовки»  7Бкл.  22,5 бала

Команда 8Акл.:

Стадник Сергій
Пушкар Ілля
Глаз Олексій
Гуцалюк Саша

Команда 8Бкл.:

Зарудна Дарина
Дмитерко Максим
Максимович Максим
Горбач Максим

Команда учнів 7Бкл.:

Кінаш Анастасія
Малиновська Анастасія
Федорчук Таміла
Іваськів Ярослав

Вітаємо усіх переможців!!!!!!!!!!!!!!

Дата: 11 листопада, 2015
Автор: Данилків Тетяна Ярославівна, соціальний педагог
 
 

Чим більше любові ми даруємо тим більше її залишається у нас.

Випадкові фото

Історія школи

Тернопільська СШ №6 заснована в 1947 році. Спершу вона не мала власного приміщення, а тому функціонувала в корпусах СШ №1 (зараз тут Українська гімназія імені І. Франка) та політехнічного інституту (зараз ТНТУ ім І. Пулюя). У 1960 році школа одержала нове приміщення по вул. Леніна, 25 (зараз це вул. Руська, 6), в якому знаходиться і тепер. ...
Читати далі...

Педагогічний колектив

Абрамик Любов Богданівна - вчитель англійської мови Кічук Марія Іванівна - вчитель математики Сеник Надія Михайлівна - вчитель української мови та літератури Флешар Олександра Богданівна - вчитель української мови та літератури Гайда Галина Володимирівна - вчитель біології Голда Оксана Василівна - керівник гуртка Лоджук Тарас Григорович - вчитель фізичної культури Ненич Олена Зіновіївна - вчитель початкових класів Вишневська Наталія Петрівна - вчитель початкових класів Лисобей Людмила Василівна - вчитель математики Марцинюк Олександра Степанівна - вчитель початкових класів Гончар Оксана Василівна - вчитель початкових класів Маланюк Борис Орестович - керівник драматичного гуртка Остапчук Ольга Миколаївна - вчитель математики Гриненко Наталія Володимирівна - практичний психолог Доскоч Галина Володимирівна - вчитель математики Антонюк Наталія Петрівна - вчитель англійської мови Анцібор Наталія Олексіївна - вчитель світової літератури Бабій Наталія Зіновіївна - вчитель початкових класів Белендюк Руслана Степанівна - вчитель музики Бичок Надія Йосипівна - вчитель початкових класів Буртник Тамара Іванівна - вчитель початкових класів Бутова Ольга Вікторівна - вчитель початкових класів Бутрин Ольга Богданівна - вчитль фізики Вишневська Лариса Петрівна - вчитель хімії Вишньовська Наталія Михайлівна - вчитель початкових класів Гандзола Михайло Васильович - керівник гуртка Горбач Наталія Дмитрівна - вчитель образотворчого мистецтва Горин Олег Петрович - вчитель фізичної культури Грицак Мар'яна Ярославівна - вчитель математики Грицина Мар'яна Степанівна - вчитель початкових класів Данилків Тетяна Ярославівна - соціальний педагог Дубчак Марина Віталіївна - вчитель англійської мови Ензельт Олександр Миколайович - вчитель фізики Заверуха Людмила Любомирівна - вчитель початкових класів Зозуляк Сергій Володимирович - вчитель історії Зотько Ольга Василівна - вчитель початкових класів Кіцак Оксана Романівна - вчитель біології Кавецька Марія Йосипівна - вчитель початкових класів Казакова Віра Миколаївна - вчитель української мови і літератури Катола Антоніна Іванівна - вчитель англійської мови Кашуба Наталія Богданівна - вчитель англійської мови Когут Марія Зіновіївна - вчитель географії Кольба Валентина Олексіївна - заступник директора з виховної роботи Кріль Любов Степанівна - вчитель початкових класів Куземко Наталія Дмитрівна - вчитель німецької мови Кулешко Віталій Іванович - вчитель математики Купецька Ольга Петрівна - вчитель англійської мови Сорока Ольга Петрівна - вчитель музики, етики, естетики Лень Марія Василівна - вчитель англійської мови Лихачинська Іванна Іванівна - вчитель історії Лоджук Надія Романівна - вчитель початкових класів Лотоцька Наталія Богданівна - вчитель української мови та літератури Лукашова Валентина Володимирівна - вчитель географії Матвіїв Іван Йосипович - вчитель історії Матвіїшин Світлана Сергіївна - керівник драматичного гуртка Мелимука Анна Олексіївна - вчитель християнської етики Михайлишин Ніна Володимирівна - вчитель української мови та літератури Моліцька Алла Леонідівна - вчитель хімії Мотрук Віра Іванівна - вчитель математики Недошитко Віктор Дмитрович - вчитель трудового навчання Олійник Діана Петрівна - вчитель англійської мови Остапчук Вадим Олександрович - вчитель креслення Пагут Віра Петрівна - учитель інформатики Паланиця Любов Григорівна - керівник військово-патріотичного гуртка, вчитель хімії Рачинська Галина Степанівна - вчитель української мови та літератури Роговська Ольга Яківна - вчитель фізичної культури Сагайдак Надія Стефанівна - вчитель англійської мови Синюк Людмила Йосипівна - вчитель ОБЖ Сиротюк Світлана Василівна - вчитель біології Соколова Ольга Михайлівна - вчитель інформатики Тарноруда Олег Петрович - вчитель історії Тимочко Надія Іванівна - вчитель початкових класів Тимчак Ірина Андріївна - педагог-організатор Ткачук Оксана Петрівна - вихователь ГПД Туровська Надія Романівна - бібліотекар Холодняк Наталія Василівна - вчитель світової літератури Хомич Галина Василівна - вчитель фізичної культури Чикалова Надія Максимівна - вчитель фізичної культури Яремчук Ганна Семенівна - вчитель трудового навчання
© ТНВК "Школа-Ліцей №6 ім. Н.Яремчука", 2013 - 2022
Всі права захищено.