Онлайн-конференції з іноземними волонтерами
![Онлайн-конференції з іноземними волонтерами](https://shkola-licej6.te.ua/img/100734378_562456811128978_1013516203437588480_n-120x100.jpg)
26 травня учні 10-ЛА класу взяли участь в онлайн-конференції з іноземними волонтерами,провідниками якої була молодіжна організація “Aiesec”. Волонтери з Єгипту (Mostafa Abdallah) та з Туреччини (Çeyda Çengiz) розповідали про цілі сталого розвитку (SDG),а саме про одну з них – якісна освіта. Конференція дала учням можливість покращити рівень англійської мови, познайомитись із цікавими людьми, дізнатися більше про освіту у світі та чудово і пізнавально провести карантинний час. Учні 10-ЛА класу дякують організації «Aiesec”, вчителям англійської мови Наталії Богданівні та Ользі Петрівні та волонтерам за те, що урізноманітнили та зробили яскравішим навчальний процес під час ізоляції!
Написати коментар:
FaceBook VK Сайт