Тернопільський навчально-виховний комплекс
"Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука"

Архів публікацій

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Графік роботи гуртків на 2020-2021н.р.

№ з/п Назва гуртка Керівник Клас Кабінет Час проведення
1.

Ансамбль «Карамельки»

Сорока О.П.

3-4 кл.

Актова зала
Каб. 01
Понеділок 11.00-12.40
Вівторок 10.35-11.00 (інд.)
 11.00-12.40
2. Драматичний театр «Прем’єра» Маланюк Б.О.

І група

(6,7, 8 кл.)

 

 

ІІ група

(9,10,11кл.)

Актова зала

Актова зала

Актова зала

Актова зала

Актова зала

 

Актова зала

Каб. 42

Актова зала

Актова зала

Актова зала

Вівторок 15.00-16.15

Середа 14.15-15.00

Четвер 15.00-15.45

П’ятниця 14.55 -15.40

Субота 14.00-15.40

 

Вівторок 16.25-17.35

Середа 15.10- 15.55

Четвер 15.50-16.35

П’ятниця 15.45 -16.30

Субота 15.45-18.00

3. Військово-патріотичний гурток «Юні патріоти» Паланиця Л.Г.

7 кл.

 

9-10 кл.

Шк.майд.

Каб.02

 

Шк.майд.

Каб.02

Понеділок 14.30-16.05

Середа 14.30-16.05

 

 

Понеділок 16.25-18.00

Вівторок 14.25- 16.00

Четвер 14.25- 15.15

4. «Школа Розумових Ігор»

Голда О.В.

 

2 кл.

3,4,6 кл.

Кабінет розумових ігор

Понеділок, середа,

четвер 12.40-14.05

 

Вівторок, середа,

четвер 11.00-11.45

 

 

№ з/п Назва факультативу Керівник Клас Кабінет Час проведення
1. Ансамбль старшокласниць «Мрія» Гандзола М.В. 11 кл. Студія Вівторок, четвер, п’ятниця 16.50-18.30
2.

Ансамбль «Любисток»

 

Гандзола М.В. 9-10 кл. Студія

Понеділок, середа 16.50-18.30

П’ятниця  15.00-16.40

3. Ансамбль «Юність» Гандзола М.В. 8 кл. Студія Понеділок, вівторок, середа 15.00-16.40
4. Ансамбль «Веселі нотки» Сорока О.П. 1-2 кл. Актова зала

Понеділок 12.45-13.35

Середа 12.45-13.35

5. Ансамбль «Посмішка» Сорока О.П. 7-8 кл. Актова зала

Понеділок 15.05-16.40

Середа 15.05-16.40 

6. Сходинки етичного зростання Мелимука Бенько А.О.

3-А кл.

3-Б кл.

3-В кл.

3-Г кл.

Каб. 34

Каб. 31

 Каб. 36

 Каб. 37

Понеділок 16.50-17.30

Вівторок 16.50-17.30

Середа 16.50-17.30

Четвер 16.50-17.30

7. Ансамбль танцю «Рум’янок» Волинець Л.Р.

1-2 кл.

 

5-7 кл.

Каб. №7

 

Каб. №7

Вівторок, п’ятниця  12.45-13.50

Вівторок 18.45-20.00 П’ятниця  18.00-19.15

8.

 

Клуб математиків

 

Кулешко В.І. 5-6 кл. Каб. 01 Четвер 11.10-12.55

 

9.

Ансамбль пісні «Рум’янок» Матвіїв Л.В.

3-4 кл.

 

1-2 кл.

 

3-4 кл.

Каб. №7

Актова зала

Каб. №7

Актова зала

Каб. №7

 

Понеділок 12.00-12.40

Четвер 12.00-12.40

Понеділок 13.00-13.40

Четвер 13.00-13.40

Індивідуальні заняття 19.00-19.40

10. Юний турист Кулешко В.І. 8 кл.

Каб. 03,

спорт. майд.

П’ятниця 15.00-16.40
11. Образотворче мистецтво Горбач Н.Д. 5-6 кл.

Каб.41

 

Четвер 18.25-20.00
12. Німецька мова Куземко Н.Д. 7 кл. Каб.05 Понеділок 14.05-14.50
13. Етика Остапчук О.М.

11-ЛФ кл.

11-ЛА кл.

Каб. 22

Каб. 11

Понеділок 14.05-14.50

Вівторок 14.05-14.50

14. Польська мова Холодняк Н.В.

6 кл.

7 кл.

5 кл.

Каб. 25

 Каб. 16

 Каб. 03

 

Вівторок 12.10-12.55

Четвер 14.05-14.50

П’ятниця  12.10-12.55

 

 

Скачати графік

Дата: 12 березня, 2021
Автор: Адміністрація школи
 
 

Три речі не можна втрачати: спокій, надію і честь

Випадкові фото

Історія школи

Тернопільська СШ №6 заснована в 1947 році. Спершу вона не мала власного приміщення, а тому функціонувала в корпусах СШ №1 (зараз тут Українська гімназія імені І. Франка) та політехнічного інституту (зараз ТНТУ ім І. Пулюя). У 1960 році школа одержала нове приміщення по вул. Леніна, 25 (зараз це вул. Руська, 6), в якому знаходиться і тепер. ...
Читати далі...

Педагогічний колектив

Абрамик Любов Богданівна - вчитель англійської мови Кічук Марія Іванівна - вчитель математики Сеник Надія Михайлівна - вчитель української мови та літератури Флешар Олександра Богданівна - вчитель української мови та літератури Гайда Галина Володимирівна - вчитель біології Голда Оксана Василівна - керівник гуртка Лоджук Тарас Григорович - вчитель фізичної культури Гриненко Наталія Володимирівна - практичний психолог Ненич Олена Зіновіївна - вчитель початкових класів Вишневська Наталія Петрівна - вчитель початкових класів Лисобей Людмила Василівна - вчитель математики Марцинюк Олександра Степанівна - вчитель початкових класів Гончар Оксана Василівна - вчитель початкових класів Маланюк Борис Орестович - керівник драматичного гуртка Остапчук Ольга Миколаївна - вчитель математики Антонюк Наталія Петрівна - вчитель англійської мови Анцібор Наталія Олексіївна - вчитель світової літератури Бабій Наталія Зіновіївна - вчитель початкових класів Белендюк Руслана Степанівна - вчитель музики Бичок Надія Йосипівна - вчитель початкових класів Буртник Тамара Іванівна - вчитель початкових класів Бутова Ольга Вікторівна - вчитель початкових класів Бутрин Ольга Богданівна - вчитль фізики Вишневська Лариса Петрівна - вчитель хімії Вишньовська Наталія Михайлівна - вчитель початкових класів Гандзола Михайло Васильович - керівник гуртка Горбач Наталія Дмитрівна - вчитель образотворчого мистецтва Горин Олег Петрович - вчитель фізичної культури Грицак Мар'яна Ярославівна - вчитель математики Грицина Мар'яна Степанівна - вчитель початкових класів Данилків Тетяна Ярославівна - соціальний педагог Доскоч Галина Володимирівна - вчитель математики Дубчак Марина Віталіївна - вчитель англійської мови Ензельт Олександр Миколайович - вчитель фізики Заверуха Людмила Любомирівна - вчитель початкових класів Зозуляк Сергій Володимирович - вчитель історії Зотько Ольга Василівна - вчитель початкових класів Кіцак Оксана Романівна - вчитель біології Кавецька Марія Йосипівна - вчитель початкових класів Казакова Віра Миколаївна - вчитель української мови і літератури Катола Антоніна Іванівна - вчитель англійської мови Кашуба Наталія Богданівна - вчитель англійської мови Когут Марія Зіновіївна - вчитель географії Кольба Валентина Олексіївна - заступник директора з виховної роботи Кріль Любов Степанівна - вчитель початкових класів Куземко Наталія Дмитрівна - вчитель німецької мови Кулешко Віталій Іванович - вчитель математики Купецька Ольга Петрівна - вчитель англійської мови Сорока Ольга Петрівна - вчитель музики, етики, естетики Лень Марія Василівна - вчитель англійської мови Лихачинська Іванна Іванівна - вчитель історії Лоджук Надія Романівна - вчитель початкових класів Лотоцька Наталія Богданівна - вчитель української мови та літератури Лукашова Валентина Володимирівна - вчитель географії Матвіїв Іван Йосипович - вчитель історії Матвіїшин Світлана Сергіївна - керівник драматичного гуртка Мелимука Анна Олексіївна - вчитель християнської етики Михайлишин Ніна Володимирівна - вчитель української мови та літератури Моліцька Алла Леонідівна - вчитель хімії Мотрук Віра Іванівна - вчитель математики Недошитко Віктор Дмитрович - вчитель трудового навчання Олійник Діана Петрівна - вчитель англійської мови Остапчук Вадим Олександрович - вчитель креслення Пагут Віра Петрівна - учитель інформатики Паланиця Любов Григорівна - керівник військово-патріотичного гуртка, вчитель хімії Рачинська Галина Степанівна - вчитель української мови та літератури Роговська Ольга Яківна - вчитель фізичної культури Сагайдак Надія Стефанівна - вчитель англійської мови Синюк Людмила Йосипівна - вчитель ОБЖ Сиротюк Світлана Василівна - вчитель біології Соколова Ольга Михайлівна - вчитель інформатики Тарноруда Олег Петрович - вчитель історії Тимочко Надія Іванівна - вчитель початкових класів Тимчак Ірина Андріївна - педагог-організатор Ткачук Оксана Петрівна - вихователь ГПД Туровська Надія Романівна - бібліотекар Холодняк Наталія Василівна - вчитель світової літератури Хомич Галина Василівна - вчитель фізичної культури Чикалова Надія Максимівна - вчитель фізичної культури Яремчук Ганна Семенівна - вчитель трудового навчання
© ТНВК "Школа-Ліцей №6 ім. Н.Яремчука", 2013 - 2021
Всі права захищено.