Змагання “Леді-Спорт”
![Змагання "Леді-Спорт"](https://shkola-licej6.te.ua/img/holovne-24-120x100.jpg)
У четвер, 16 лютого, в спортивній залі нашої школи відбулись традиційні змагання “Леді-Спорт”, у яких беруть участь найактивніші, найспритніші та найспортивніші старшокласниці. Символічно, що саме в День єднання усі зібрались, аби отримати заряд енергії, бадьорості та позитиву від спортивних баталій під гаслом: “Спорт єднає – перемогу наближає”!
За результатами змагань титул “Леді-Спорт 2023” виборола учениця 9-Б класу Кравець Ангеліна.
Вітаємо переможницю та дякуємо всім учасницям!
Написати коментар:
FaceBook VK Сайт