Збереження репродуктивного здоров’я дівчаток.
![Збереження репродуктивного здоров'я дівчаток.](https://shkola-licej6.te.ua/img/IMG_20240126_162515-120x100.jpg)
Що варто знати про репродуктивне здоров’я та як його берегти говорили з дівчатками 6-х класів. Інформаційні бесіди провели кваліфіковані лікарі та психологи в рамках реалізації проєкту «Покращення доступу до якісної первинної медико-санітарної допомоги, догляду на дому, першої допомоги для постраждалого від конфлікту населення в Україні та посилення спроможності Товариства Червоного Хреста України у сфері реагування на надзвичайні ситуації та фінансового менеджменту» за підтримки Норвезького Червоного Хреста.
Написати коментар:
FaceBook VK Сайт