Захоплюючий та пізнавальний День знань у 10-ЛФ
![Захоплюючий та пізнавальний День знань у 10-ЛФ](https://shkola-licej6.te.ua/img/holovne-foto-70-120x100.jpg)
Екскурсія до Тернопільського замку – це чудова ідея для проведення цікавого та незабутнього Дня знань.1 вересня 10-ЛФ клас за допомогою екскурсовода вирішив відкрити нові аспекти історії та культури нашого міста. Учні дізналися, які таємниці приховує у своїх стінах старий замок, почули захоплюючі історії про цю споруду, які відбувались впродовж тривалого проміжку часу. Ми дізналися більше про Яна Амора Тарнавсьного,побували у підземеллі,яке знаходиться на рівні Тернопільського ставу і просто корисно провели час.
Тому закликаємо всіх відвідати таку пізнавальну екскурсію, щоб розвиватися та поглибити знання про історію свого міста.
Написати коментар:
FaceBook VK Сайт