Встановлюємо рекорди
![Встановлюємо рекорди](https://shkola-licej6.te.ua/img/Holovne-6-120x100.jpg)
У ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука» відбулося встановлення рекорду на тренажері «Моторне зав’язування шнурівки плоскогубцями». Перед учасниками було поставлено завдання, якнайшвидше за допомогою двох плоскогубців зав’язати шнурівку кросівка на «бантик».
У встановленні рекорду взяло участь 8 учасників. Найкращий результат показав Соболь Микола, учень 11-ЛІ класу, який справився із завданням за 15 секунд.
https://youtube.com/shorts/TxdanVnx5yU?feature=share
Написати коментар:
FaceBook VK Сайт