Тернопільський навчально-виховний комплекс
"Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука"

Архів публікацій

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Вітаємо призерів олімпіад з базових навчальних дисциплін та конкурсів у 2023-2024 н.р.

Горбатюк Анастасія, учениця 11-ЛА кл., 2 місце з екології, вчитель Сиротюк С.В. Хлиповка Ангеліна, учениця 10-ЛА кл., 3 місце з екології, вчитель Сиротюк С.В.

Горбатюк Анастасія, учениця 11-ЛА кл., 2 місце з екології, вчитель СиротюкС.В.

Хлиповка Ангеліна, учениця 10-ЛА кл., 3 місце з екології, вчитель СиротюкС.В.

 

Венгринович Віталіна, учениця 10-ЛА кл., 3 місце з образотворчого мистецтва, вчитель Горбач Н.Д.

Венгринович Віталіна, учениця 10-ЛА кл., 3 місце з образотворчого мистецтва,

вчитель Горбач Н.Д.

 

Венгринович Віталіна, учениця 10-ЛА кл., 3 місце з образотворчого мистецтва, вчитель Горбач Н.Д.

Цупер Назар, учень 10-ЛІ кл., 3 місце з історії, вчитель Лихачинська І.І.

 

Саварин Владислав, учень 11-ЛА кл., 3 місце з історії, вчитель Матвіїв І.Й.

 

Кунцьо Віталіна, учениця 9-В кл., 3 місце з української мови і літератури, вчителі Кольба В.О. та Грабас Н.В.

Кунцьо Віталіна, учениця 9-В кл., 3 місце з української мови і літератури,

вчителі Кольба В.О. та Грабас Н.В.

 

Гаврищук Анастасія, учениця 10-ЛА кл., 2 місце з англійської мови, вчитель Лужна Л.Я.

Гаврищук Анастасія, учениця 10-ЛА кл., 2 місце з англійської мови,

вчитель Лужна Л.Я.

 

Вітушинський Андрій, учень 11-ЛА кл., 2 місце з англійської мови, вчитель Кашуба Н.Б.

Вітушинський Андрій, учень 11-ЛА кл., 2 місце з англійської мови,

вчитель Кашуба Н.Б.

 

Мірзоєва Нігар, учениця 9-Б кл., 3 місце з англійської мови, вчитель Лень М.В.

Мірзоєва Нігар, учениця 9-Б кл., 3 місце з англійської мови, вчитель Лень М.В.

 

Турчманович Анна, учениця 11-ЛА кл., 3 місце з географії, вчитель Лукашова В.В.

Турчманович Анна, учениця 11-ЛА кл., 3 місце з географії, вчитель Лукашова В.В.

 

Грицов Єгор, учень 8-Б кл., 3 місце з біології, вчитель Моліцька А.Л. Радченко Софія, учениця 9-Б кл., 3 місце з біології, вчитель Моліцька А.Л.

Грицов Єгор, учень 8-Б кл., 3 місце з біології, вчитель Моліцька А.Л.

Радченко Софія, учениця 9-Б кл., 3 місце з біології, вчитель Моліцька А.Л.

 

Крива Софія, учениця 6-А класу, 1 місце в ХІV Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка, вчитель Макогін К.В.

Крива Софія, учениця 6-А класу, 1 місце в  ХІV Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка, вчитель Макогін К.В.

 

Дата: 14 січня, 2024
Автор: Адміністрація школи
 
 

Три речі не можна втрачати: спокій, надію і честь

Випадкові фото

Історія школи

Тернопільська СШ №6 заснована в 1947 році. Спершу вона не мала власного приміщення, а тому функціонувала в корпусах СШ №1 (зараз тут Українська гімназія імені І. Франка) та політехнічного інституту (зараз ТНТУ ім І. Пулюя). У 1960 році школа одержала нове приміщення по вул. Леніна, 25 (зараз це вул. Руська, 6), в якому знаходиться і тепер. ...
Читати далі...

Міні Відеогалерея

Педагогічний колектив

Абрамик Любов Богданівна - вчитель англійської мови Кічук Марія Іванівна - вчитель математики Сеник Надія Михайлівна - вчитель української мови та літератури Флешар Олександра Богданівна - вчитель української мови та літератури Гайда Галина Володимирівна - вчитель біології Голда Оксана Василівна - керівник гуртка Лоджук Тарас Григорович - вчитель фізичної культури Ненич Олена Зіновіївна - вчитель початкових класів Вишневська Наталія Петрівна - вчитель початкових класів Лисобей Людмила Василівна - вчитель математики Марцинюк Олександра Степанівна - вчитель початкових класів Маланюк Борис Орестович - керівник драматичного гуртка Остапчук Ольга Миколаївна - вчитель математики Гриненко Наталія Володимирівна - практичний психолог Доскоч Галина Володимирівна - вчитель математики Антонюк Наталія Петрівна - вчитель англійської мови Анцібор Наталія Олексіївна - вчитель світової літератури Бабій Наталія Зіновіївна - вчитель початкових класів Белендюк Руслана Степанівна - вчитель музики Бичок Надія Йосипівна - вчитель початкових класів Буртник Тамара Іванівна - вчитель початкових класів Бутова Ольга Вікторівна - вчитель початкових класів Бутрин Ольга Богданівна - вчитль фізики Вишневська Лариса Петрівна - вчитель хімії Вишньовська Наталія Михайлівна - вчитель початкових класів Гандзола Михайло Васильович - керівник гуртка Горбач Наталія Дмитрівна - вчитель образотворчого мистецтва Горин Олег Петрович - вчитель фізичної культури Грицак Мар'яна Ярославівна - вчитель математики Грицина Мар'яна Степанівна - вчитель початкових класів Данилків Тетяна Ярославівна - соціальний педагог Дубчак Марина Віталіївна - вчитель англійської мови Ензельт Олександр Миколайович - вчитель фізики Заверуха Людмила Любомирівна - вчитель початкових класів Зозуляк Сергій Володимирович - вчитель історії Зотько Ольга Василівна - вчитель початкових класів Кіцак Оксана Романівна - вчитель біології Кавецька Марія Йосипівна - вчитель початкових класів Казакова Віра Миколаївна - вчитель української мови і літератури Катола Антоніна Іванівна - вчитель англійської мови Кашуба Наталія Богданівна - вчитель англійської мови Когут Марія Зіновіївна - вчитель географії Кольба Валентина Олексіївна - заступник директора з виховної роботи Кріль Любов Степанівна - вчитель початкових класів Куземко Наталія Дмитрівна - вчитель німецької мови Кулешко Віталій Іванович - вчитель математики Купецька Ольга Петрівна - вчитель англійської мови Сорока Ольга Петрівна - вчитель музики, етики, естетики Лень Марія Василівна - вчитель англійської мови Лихачинська Іванна Іванівна - вчитель історії Лоджук Надія Романівна - вчитель початкових класів Лотоцька Наталія Богданівна - вчитель української мови та літератури Лукашова Валентина Володимирівна - вчитель географії Матвіїв Іван Йосипович - вчитель історії Матвіїшин Світлана Сергіївна - керівник драматичного гуртка Мелимука Анна Олексіївна - вчитель християнської етики Михайлишин Ніна Володимирівна - вчитель української мови та літератури Моліцька Алла Леонідівна - вчитель хімії Мотрук Віра Іванівна - вчитель математики Недошитко Віктор Дмитрович - вчитель трудового навчання Олійник Діана Петрівна - вчитель англійської мови Остапчук Вадим Олександрович - вчитель креслення Пагут Віра Петрівна - учитель інформатики Паланиця Любов Григорівна - керівник військово-патріотичного гуртка, вчитель хімії Рачинська Галина Степанівна - вчитель української мови та літератури Роговська Ольга Яківна - вчитель фізичної культури Сагайдак Надія Стефанівна - вчитель англійської мови Синюк Людмила Йосипівна - вчитель ОБЖ Сиротюк Світлана Василівна - вчитель біології Соколова Ольга Михайлівна - вчитель інформатики Тарноруда Олег Петрович - вчитель історії Тимочко Надія Іванівна - вчитель початкових класів Тимчак Ірина Андріївна - педагог-організатор Ткачук Оксана Петрівна - вихователь ГПД Туровська Надія Романівна - бібліотекар Холодняк Наталія Василівна - вчитель світової літератури Хомич Галина Василівна - вчитель фізичної культури Чикалова Надія Максимівна - вчитель фізичної культури Яремчук Ганна Семенівна - вчитель трудового навчання
© ТНВК "Школа-Ліцей №6 ім. Н.Яремчука", 2013 - 2024
Всі права захищено.