Віртуальне спілкування з учнями з Тайваню
Упродовж двох років учні 6-В класу (класний керівник Головата О.Р.) обмінювались вітальними листівками з ровесниками з Тайваню, створювали відео та презентації. Діти отримали багато корисної та цікавої інформації, познайомилися з історією, культурою, традиціями та життям людей іншої країни.
14 квітня 2017 року відбувся віртуальний урок з учнями з Hsin Gang Elementary School з Тайваню. Онлайн спілкування було цікавим та нестандартним. Учні з Тайваню розповіли про себе , про свої уподобання та улюблені заняття. Діти продемонстрували малюнки, які спеціально підготували для скайп зустрічі – це цвітіння сливи (національної квітки Тайваню) та соняшника як одного з природних символів України. Вони читали вірш англійською та китайською мовами, грали на флейті. Під час інтерактивної гри наші учні вгадували страву, яку приготували їх ровесники. Потім одна з груп учнів готувала Perl Milk Tea, інша – Shaved Ice. Так як онлайн спілкування відбувалося перед Великодніми святами, учні нашої школи підготували розповідь про чудові звичаї та традиції святкування Пасхи в Україні та ознайомили з особливостями святкувань Західного регіону нашої країни. Вони розповідали про вербові гілочки, які освячують та зберігають в оселях, приготування паски та освячення Великоднього кошика, демонстрували тематичні ігри та співали гаївки, а також познайомили з однією з незвичних традицій в Україні , Поливаним понеділком, коли хлопці та дівчата обливаються водою.
Особливу увагу звернули на писанку та розповіли про те, як її розмальовувати. Учениця 6-В класу Корпак Катя разом з учителем образотворчого мистецтва Горбач Наталією Дмитрівною розписали писанку та продемонструвати її учням з Тайваню. Потім діти обмінялися запитаннями про улюблені заняття, їжу, традиційні свята тощо. Незважаючи на мовні труднощі, діти із задоволенням ділилися інформацією, розмовляли англійською мовою. Віртуальний урок завершився , проте позитивні емоції учнів від спілкування наживо з ровесниками з далекої та екзотичної країни, залишаться в пам’яті надовго.
Написати коментар:
FaceBook VK Сайт