Відкриваємо світ професії перекладача
![Відкриваємо світ професії перекладача](https://shkola-licej6.te.ua/img/holovne-foto-82-120x100.jpg)
10 листопада учні 11-ЛА класу отримали можливість відвідати кафедру теорії та практики перекладу Тернопільського національного педагогічного університету та послухати презентацію від завідувача кафедри Цепенюк Тетяни Олегівни. Учні дізналися про базові аспекти й види перекладу, про особливості роботи перекладача, про переваги та недоліки цієї професії. Усі бажаючі мали змогу випробувати свої навички на практиці. Дякуємо організаторам за прекрасну нагоду спробувати себе у ролі синхронного перекладача, це був безцінний досвід для одинадцятикласників.
Написати коментар:
FaceBook VK Сайт