Відкриваємо професію політолога
![Відкриваємо професію політолога](https://shkola-licej6.te.ua/img/holovne-foto-96-120x100.jpg)
13 лютого група випускників 11-ЛА та 11-ЛФ класів відвідали Навчально- науковий інститут міжнародних відносин ім. Б. Гаврилишина. Спочатку ми мали інтерактивну екскурсію, а згодом були залучені до гри “Вибори президента- 2024”. Студенти- політологи відтворили дебати кандидатів, а ми, активні слухачі і учасники, ставили актуальні запитання. Це зіткнення думок було корисним для нашого світогляду. Такі зустрічі – чудова можливість для учнів.
Написати коментар:
FaceBook VK Сайт