Учнівський лідер сьогодні – успішне майбутнє держави
![Учнівський лідер сьогодні – успішне майбутнє держави](https://shkola-licej6.te.ua/img/Holovne-foto-49-120x100.jpg)
22 лютого відбулася творча зустріч учнівського самоврядуванням ТНВК “Школа-ліцей 6 ім. Н.Яремчука» з МУП “Наснага” ЦТДЮ. Міні-тренінг «Учнівський лідер сьогодні – успішне майбутнє держави», творчі завдання, які виконувались з веселим та позитивним настроєм, показали високий рівень креативних та організаторських здібностей лідерів учнівського самоврядування. Дякуємо міському учнівському парламенту «Наснага» за співпрацю.
Написати коментар:
FaceBook VK Сайт