Тернопільський навчально-виховний комплекс
"Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука"

Архів публікацій

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Турнір з гри «Хрестики-Нулики 5 в ряд»

Турнір з гри «Хрестики-Нулики 5 в ряд»

У ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука» продовжується чемпіонат з розумових ігор. Учні  зіграли турнір з гри  «Хрестики-Нулики в 5 ряд».

 17 березня відбувся турнір між учнями 7-8 класів. За підсумками школярі посіли такі місця:

І-ІІ м. – 8-Б кл. (9 б.)
І-ІІ м. – 7-Б кл. (9 б.)
ІІІ м. – 8-В кл. (6 б.)

21 квітня турнір продовжили учні  9-11 класів.

 І м. – 10-ЛІ кл. (23.5 б.)
ІІ м. – 9-В кл. (21.5 б.)
ІІІ м. – 9-А кл. (17 б.)
IV м. – 10-ЛФ кл. (14.5 б.)
V м. – 11-ЛФ кл. (13 б.)
VI м. – 11-ЛА кл. (11 б.)
VIІ м. – 9-Г кл. (6 б.)
VIІІ м. – 9-Б кл. (5.5 б.)

27 квітня грали учні 3-4 кл.

І м. – 4-А кл. (21 б.)
ІІ-ІІІ м. – 3-Б кл. (19 б.)
ІІ-ІІІ м. – 3-Г кл. (19 б.)
IV м. – 3-В кл. (12 б.)
V м. – 3-А кл. (9 б.)

Учні 5-6 кл. 28 квітня зіграли з таким результатом:

І м. – 6-А кл. (33.5 б.)
ІІ м. – 6-В кл. (27 б.)
ІІІ м. – 5-Г кл. (20 б.)
IV м. – 5-Б кл. (19 б.)
V м. – 5-В кл. (16 б.)
VI м. – 5-А кл. (4.5 б.)

Команди, які посіли перші місця у відбіркових турах зустрілись у фіналі. Він відбувся  28 квітня.

І м. – 10-ЛІ кл. (31 б.)

Ангеліна Жмуд
Віктор Ковалишин
Матвій Цимбалюк
Ірена Самборська
Данило Ремінецький

ІІ м. – 9-В кл. (24 б.)

Анастасія Баліцька
Назар Лучин
Олександр Приймак
Каріна Заяць

ІІІ-IVм. – 8-Б кл. (21,5 б.)

Ілля Стадник
Валентин Фурсик
Святослав Нестеренко
Віктор Шеремета

ІІІ-IVм. – 7-В кл. (21,5 б.)

Олександр Прохоров
Анна Задорожна
Максим Боднарчук
Надія Шалковська

 Vм. – 6-А кл. (16 б.)

 VІм. – 6-В кл. (6 б.)

Вітаємо команду 10-ЛІ класу з перемогою у фіналі.

Дата: 29 квітня, 2021
Автор: Голда О.В.
 
 

Чим більше любові ми даруємо тим більше її залишається у нас.

Випадкові фото

Історія школи

Тернопільська СШ №6 заснована в 1947 році. Спершу вона не мала власного приміщення, а тому функціонувала в корпусах СШ №1 (зараз тут Українська гімназія імені І. Франка) та політехнічного інституту (зараз ТНТУ ім І. Пулюя). У 1960 році школа одержала нове приміщення по вул. Леніна, 25 (зараз це вул. Руська, 6), в якому знаходиться і тепер. ...
Читати далі...

Педагогічний колектив

Абрамик Любов Богданівна - вчитель англійської мови Кічук Марія Іванівна - вчитель математики Сеник Надія Михайлівна - вчитель української мови та літератури Флешар Олександра Богданівна - вчитель української мови та літератури Гайда Галина Володимирівна - вчитель біології Голда Оксана Василівна - керівник гуртка Лоджук Тарас Григорович - вчитель фізичної культури Ненич Олена Зіновіївна - вчитель початкових класів Вишневська Наталія Петрівна - вчитель початкових класів Лисобей Людмила Василівна - вчитель математики Марцинюк Олександра Степанівна - вчитель початкових класів Гончар Оксана Василівна - вчитель початкових класів Маланюк Борис Орестович - керівник драматичного гуртка Остапчук Ольга Миколаївна - вчитель математики Гриненко Наталія Володимирівна - практичний психолог Антонюк Наталія Петрівна - вчитель англійської мови Анцібор Наталія Олексіївна - вчитель світової літератури Бабій Наталія Зіновіївна - вчитель початкових класів Белендюк Руслана Степанівна - вчитель музики Бичок Надія Йосипівна - вчитель початкових класів Буртник Тамара Іванівна - вчитель початкових класів Бутова Ольга Вікторівна - вчитель початкових класів Бутрин Ольга Богданівна - вчитль фізики Вишневська Лариса Петрівна - вчитель хімії Вишньовська Наталія Михайлівна - вчитель початкових класів Гандзола Михайло Васильович - керівник гуртка Горбач Наталія Дмитрівна - вчитель образотворчого мистецтва Горин Олег Петрович - вчитель фізичної культури Грицак Мар'яна Ярославівна - вчитель математики Грицина Мар'яна Степанівна - вчитель початкових класів Данилків Тетяна Ярославівна - соціальний педагог Доскоч Галина Володимирівна - вчитель математики Дубчак Марина Віталіївна - вчитель англійської мови Ензельт Олександр Миколайович - вчитель фізики Заверуха Людмила Любомирівна - вчитель початкових класів Зозуляк Сергій Володимирович - вчитель історії Зотько Ольга Василівна - вчитель початкових класів Кіцак Оксана Романівна - вчитель біології Кавецька Марія Йосипівна - вчитель початкових класів Казакова Віра Миколаївна - вчитель української мови і літератури Катола Антоніна Іванівна - вчитель англійської мови Кашуба Наталія Богданівна - вчитель англійської мови Когут Марія Зіновіївна - вчитель географії Кольба Валентина Олексіївна - заступник директора з виховної роботи Кріль Любов Степанівна - вчитель початкових класів Куземко Наталія Дмитрівна - вчитель німецької мови Кулешко Віталій Іванович - вчитель математики Купецька Ольга Петрівна - вчитель англійської мови Сорока Ольга Петрівна - вчитель музики, етики, естетики Лень Марія Василівна - вчитель англійської мови Лихачинська Іванна Іванівна - вчитель історії Лоджук Надія Романівна - вчитель початкових класів Лотоцька Наталія Богданівна - вчитель української мови та літератури Лукашова Валентина Володимирівна - вчитель географії Матвіїв Іван Йосипович - вчитель історії Матвіїшин Світлана Сергіївна - керівник драматичного гуртка Мелимука Анна Олексіївна - вчитель християнської етики Михайлишин Ніна Володимирівна - вчитель української мови та літератури Моліцька Алла Леонідівна - вчитель хімії Мотрук Віра Іванівна - вчитель математики Недошитко Віктор Дмитрович - вчитель трудового навчання Олійник Діана Петрівна - вчитель англійської мови Остапчук Вадим Олександрович - вчитель креслення Пагут Віра Петрівна - учитель інформатики Паланиця Любов Григорівна - керівник військово-патріотичного гуртка, вчитель хімії Рачинська Галина Степанівна - вчитель української мови та літератури Роговська Ольга Яківна - вчитель фізичної культури Сагайдак Надія Стефанівна - вчитель англійської мови Синюк Людмила Йосипівна - вчитель ОБЖ Сиротюк Світлана Василівна - вчитель біології Соколова Ольга Михайлівна - вчитель інформатики Тарноруда Олег Петрович - вчитель історії Тимочко Надія Іванівна - вчитель початкових класів Тимчак Ірина Андріївна - педагог-організатор Ткачук Оксана Петрівна - вихователь ГПД Туровська Надія Романівна - бібліотекар Холодняк Наталія Василівна - вчитель світової літератури Хомич Галина Василівна - вчитель фізичної культури Чикалова Надія Максимівна - вчитель фізичної культури Яремчук Ганна Семенівна - вчитель трудового навчання
© ТНВК "Школа-Ліцей №6 ім. Н.Яремчука", 2013 - 2021
Всі права захищено.