Танцювальні розваги
![](https://shkola-licej6.te.ua/img/zobrazhennia_viber_2023-12-12_13-19-42-228-120x100.jpg)
Учні других класів зустрічали канікули танцювальними розвагами. Маленькі санти співали, танцювали і раділи зимі! Вчителі англійської мови Марець М.О. та Дубчак М.В. із задоволенням танцювали разом зі своїми учнями.
Учні других класів зустрічали канікули танцювальними розвагами. Маленькі санти співали, танцювали і раділи зимі! Вчителі англійської мови Марець М.О. та Дубчак М.В. із задоволенням танцювали разом зі своїми учнями.
Написати коментар:
FaceBook VK Сайт