Таланти наших учнів
29 вересня відбулася виставка робіт Заставецької Іванни, учениці 9-Г класу. Дівчина захоплюється малюванням й залюбки розповіла про своє улюблене заняття.
Розкажи про себе.
Мені 14 років. Я навчаюсь у ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука», а також випускниця Тернопільського мистецького фахового коледжу іменні Соломії Крушельницької .
Змалечку я дуже захоплювалась малюванням. Оскільки я була досить не спокійною дитиною, малювання заспокоювало мене і я відчувала себе краще. Постійна тривога без причини і безсоння були причиною моїх страждань протягом декількох років свого життя. В 9 років я почала відвідувати художню студію, але це було не те, чим я хотіла займатись, мені не подобалась атмосфера, а особливо те, що мені не показують як потрібно зробити, а роблять замість мене. Я досить самостійна і відповідальна, тому такі принципи навчання мені були не до душі. В 10 років я поступила у мистецьку школу. Згодом я зрозуміла, що хочу цим займатись і не бачу свого майбутнього без творчості.
У якій техніці ти малюєш?
Як правило, на додаток до занять у мистецькій школі я малюю на склі, але , якщо говорити в загальному в якій техніці малюю, то їх є декілька. Я вивчаю рисунок, живопис, скульптуру, композицію, адже кожен з цих предметів важливий для майбутнього художника. Відверто кажучи, найкраще у мене виходить рисунок та скульптура.
Чому малюєш на склі?
Мені подобається процес нанесення акриловою фарби на скло. Якщо ми говорим про вітражний стиль, тоді це обов’язково має бути скло, а якщо просто про малюнки акрилом, то я використовую акриловий пластик.
Звідки береш ідеї для творчості?
Ідеї для робіт мені підбирає мій викладач Богдан Федорів. Я постійно прислухаюсь до нього, він не остання людина в художній історії, його поради мені дуже важливі.
Найбільше у тебе малюнків аніме. Чому?
Зараз досить розповсюджений тренд у підлітків має назву аніме – японська анімація. Головна відмінність від анімації інших країн полягає в тому, що аніме орієнтується не на дитячу, а переважно на підліткову чи навіть дорослу аудиторію. Звісно, я не виняток і ця культура захопила мене графікою та динамічністю виконання.
Чи є у тебе приклади для наслідування?
Я ще не знайшла свого прикладу для наслідування і навіть не впевнена чи він потрібен мені. Мої роботи настільки ж унікальні наскільки і я сама. Якщо брати з когось приклад, то я можу стверджувати, що це японські художники, їхній стиль дивує мене своєю деталізацією.
Це твоя перша персональна виставка робіт?
Так, це моя перша і єдина персональна виставка. Я знаю , що це тільки початок і це точно не остання моя виставка. Скажу по секрету: учні мистецької школи, мій викладач, а також я дещо готуємо, але поки не можу нічого сказати про це. Маю надію, що я не розчарую саму себе.
Чи ти плануєш пов’язати своє майбутнє з образотворчим мистецтвом?
Так, я не уявляю себе без цього. Моя мрія після 11 класу поступити у Львівську Академію Мистецтв на художника графіка, стати знаменитою художницею, а ще я дуже хочу створити свій мультик.
Написати коментар:
FaceBook VK Сайт