Саджанці вейгели від одинадцятикласників
![](https://shkola-licej6.te.ua/img/DSC_1840-1-120x100.jpg)
Сьогодні, 26.05, наші випускники вирішили відновити дуже цікаву шкільну традицію: саджати дерева перед школою. Сьогодні наш фасад поповнився двома саджанцями вейгели – кущ з дуже красивим цвітом, який квітне двічі на рік. Одинадцятикласники посадили кущі поряд з головною прикрасою нашої клуби – журавлем, який буде пильно наглядати за рослиною за їхньої відсутності.
Також одинадцятикласникам порекомендували якомога краще наглядати за саджанцями та протирати їхні листочки, як сказав директор: “На удачу”.
Написати коментар:
FaceBook VK Сайт