Профорієнтаційний тренінг
![Профорієнтаційний тренінг](https://shkola-licej6.te.ua/img/holovne-foto-40-120x100.jpg)
15 та 18 листопада фахівці Тернопільського обласного центру зайнятості Аліна Грицаєнко, Оксана Гороховська та студентка ТНПУ імені Володимира Гнатюка Соломія Вершигора провели профорієнтаційні тренінги з учнями старших класів школи-ліцею. На тренінгу учні дізналися про професії, що користуватимуться попитом в найближчі роки, нові підходи до вибору професії, найбільш потрібні навички для роботодавців і актуальні професії на ринку праці.
Отримані знання учні зможуть використати у виборі професії.
Написати коментар:
FaceBook VK Сайт