Прем’єра вистави “Всі миші люблять сир”
![Прем’єра вистави "Всі миші люблять сир"](https://shkola-licej6.te.ua/img/Holovne-foto-55-120x100.jpg)
23 та 24 березня наш шкільний драматичний гурток зіграв виставу, приурочену дню театру. “Всі миші люблять сир” – це казка для дітей та дорослих, яка ожила на нашій сцені завдяки наполегливій праці дітей та керівника гуртка – Бориса Орестовича. Дітям та вчителям було дуже цікаво дивитися за грою акторів – їхніх друзів, однокласників та підопічних. Актори в свою чергу були дуже раді подарувати емоції глядачам: хтось робив це вперше, а для когось це вже звично, але всі отримали неймовірне задоволення від процесу.
Написати коментар:
FaceBook VK Сайт