Тернопільський навчально-виховний комплекс
"Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука"

Архів публікацій

Квітень 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Передвиборчі програми кандидатів на посаду директора учнівського самоврядування

Передвиборчі програми кандидатів на посаду директора учнівського самоврядування

Передвиборчі програми кандидатів на посаду директора учнівського самоврядування

 

 

Привіт! Мене звати Будзяк Тереза, мені 15 років, і я навчаюся у 9-А класі.
З 5 класу я є незмінною старостою. Завжди відповідально ставлюся до своїх обов’язків. Навчаюся на відмінно, маю всі похвальні листи, і це підтверджує мою наполегливість та старанність.
Моє хобі — театральне мистецтво, яким я займаюсь уже 10 років. Беру активну участь у декламаторських конкурсах, виступаю в театрі та на шкільних заходах. Також я дуже люблю читати, особливо розважальну літературу — вона надихає мене на нові ідеї.
Я — відповідальна, креативна, комунікабельна, добра та цілеспрямована.
Якщо ви хочете учнівського директора саме з такими якостями — обирайте мене! Разом ми зробимо шкільне життя ще яскравішим і цікавішим!

Мої ідеї щодо покращення школи

1. Анонімна скринька ідей та пропозицій
Це місце, куди кожен учень зможе залишити свої зауваження, ідею чи пропозицію без вказування імені. Скриньку перевірятимуть щотижня, а всі звернення розглядатиме учнівське самоврядування. Такий спосіб дозволить впливати на шкільне життя без страху й сорому.

2. Тематичні опитування на гутірці
Зазвичай наприкінці гутірки ставлять запитання з математики. Проте раніше вже проводилися опитування на логіку чи інші теми, і всім вони дуже подобались. Тому пропоную зробити тематичні опитування постійними — щотижня змінювати тематику: логіка, українська мова, біологія, історія тощо. Це зробить гутірки цікавішими та дасть можливість проявити себе кожному.

3. Тиждень моди
У кінці кожного семестру можна проводити Тиждень моди — щодня задається тема, відповідно до якої потрібно прийти в образі. Наприклад:
• «День улюбленого героя»;
• «День у чорному»;
• «День у піжамі» тощо.
Це створить веселу атмосферу, згуртує учнів та додасть барв шкільним будням. Для 1-6 класів участь може бути обов’язковою, а для старших — за бажанням.

4. «Шкільний рятівник»: допомога від учнів
Пропоную створити систему взаємодопомоги серед учнів, де можна звернутися по допомогу з домашнім завданням, підготовкою до контрольної, з тренуванням усної відповіді. Допомагати можуть старшокласники-волонтери. Це зміцнить взаєморозуміння між класами та покращить навчальні результати.

5. Розвага за донат
Наприкінці семестру, коли здані всі контрольні, можна організувати перегляд фільму в актовій залі. Вхід — благодійний донат у розмірі 30–50 грн. Зібрані кошти будуть передані на ЗСУ та на допомогу безпритульним тваринам. Це водночас і приємне завершення семестру, і добра справа.

6. Шкільна настільна зона
У бібліотеці або на коридорі можна організувати зону з настільними іграми — такими як UNO, Дженга, Морський бій. Це стане гарною альтернативою телефонам на перервах, сприятиме живому спілкуванню та розвитку логіки.

7. TikTok акаунт школи — це можливість показати шкільне життя цікаво та креативно. Це дозволяє залучати учнів, розвивати їхню креативність, популяризувати події та заходи школи, а також формувати позитивний імідж навчального закладу. В акаунті можна розміщувати челенджі, показувати день із життя класу, створювати меми та робити репортажі з різних подій.

8. Конкурс талантів — це чудова можливість для учнів показати свої таланти. Він проходить у форматі виступів на сцені, де учасники можуть співати, танцювати, демонструвати гумор, показувати театральні номери, фокуси або малюнки. Організація конкурсу передбачає попередню реєстрацію учасників, журі, яке складається з вчителів та учнів, а також призи та грамоти для переможців.

9. Ініціатива “Учні для учнів”
Проєкт, у межах якого старшокласники проводять цікаві уроки та майстер-класи для молодших учнів під час уроків. Це можуть бути як творчі, так і навчальні заняття у захопливому форматі. Мета — об’єднати учнів різного віку, розвивати лідерські якості старших та зацікавити молодших у навчанні. Найактивніші учасники отримують сертифікати та подяки.

10. Челендж у соцмережах “ЕкоПерезавантаження” – запуск конкурсу на кращу еко-ініціативу з фото чи відео, які показують, як школярі змінюють довкілля. Наприклад, акції з висадки дерев, квітів, виготовлення екологічних торбинок, створення цікавих арт-об’єктів з використаних матеріалів, як-от папір, пластик, метал тощо.

11. Книжковий клуб «Сторінка за сторінкою». Учні початкової школи неабияк люблять візити старшокласників, а тому старші друзі можуть читати книжки з молодшими і обговорювати їх у форматі невеликих зустрічей, заохочуючи любов до читання.

Голосуйте за мене, і я перетворю ваші ідеї на реальність!

 

 

Привіт! Мене звати Козюк Злата, я учениця 9-Б класу та претендентка на посаду учнівського директора. 

Мені щиро подобається навчатися в нашій школі, адже вона відкриває перед учнями безліч перспектив і можливостей для розвитку.

Я вирішила подати свою кандидатуру на посаду учнівського директора, оскільки протягом двох років була старостою класу, і за цей час зрозуміла, що готова до нових викликів та цікавого досвіду.

Я є активною учасницею міського учнівського парламенту «Наснага», займаюся урбаністикою та беру участь у проєкті «У міста є Я».

Втім, моїм найбільшим захопленням є танці. За дев’ять років наполегливих тренувань я досягла значних результатів і входжу до складу збірної України з сучасної хореографії, чим дуже пишаюся.

Для мене надзвичайно важливими є такі цінності, як добро, честь, повага, відданість, прагнення до знань та саморозвитку. У своїй діяльності як учнівський директор я зосереджуватиму зусилля на створенні комфортного та цікавого шкільного середовища. Основною метою буде налагодження ефективної комунікації, яка сприятиме довірливим взаєминам між учнями та вчителями. Я вважаю, що проблеми, як учнів, так і адміністрації, повинні обговорюватися і вирішуватись.

 Ініціативи, які прагну втілити в нашій школі

Платформа «Голос кожного» – створення анонімної ІТ-платформи для збору пропозицій та вирішення проблемних питань учнів і вчителів.

Профорієнтаційні заходи – запрошення представників різних професій, зокрема успішних випускників школи, які працюють у різних сферах діяльності, для участі в дискусійних платформах з учнями.

Шкільний Telegram-канал – це сучасний спосіб комунікації між дирекцією та учнями. У каналі публікуються корисні ресурси для навчання, мотиваційні цитати для підтримки учнів, а також оголошення та анонси шкільних подій. Ведення каналу можуть взяти на себе учні, які цікавляться журналістикою чи SMM-сферою.

Майстер-класи «Твори та допомагай» – організація щомісячних групових майстер-класів, у яких по черзі бере участь кожен клас. Учні готують щось цікаве: виріб, виступ, міні-лекцію тощо. Вхід на подію — благодійний донат. Це чудова можливість спробувати себе в новому, проявити креативність і водночас підтримати наших захисників.

Кінотеатр під відкритим небом – організація переглядів фільмів для учнів з метою згуртованості та проведення змістовного дозвілля. Вхід — благодійний донат.

Кібертурнір – проведення змагань з комп’ютерних ігор для учнів, спрямованих на розвиток командної гри, стратегічного мислення та дружнього змагання.

Сподіваюся на вашу підтримку!
Разом ми зможемо зробити час, проведений у школі,        
ще змістовнішим і цікавішим!

Дата: 15 квітня, 2025
Автор: Тимчак Ірина
 
 

Три речі не можна втрачати: спокій, надію і честь

Випадкові фото

Історія школи

Тернопільська СШ №6 заснована в 1947 році. Спершу вона не мала власного приміщення, а тому функціонувала в корпусах СШ №1 (зараз тут Українська гімназія імені І. Франка) та політехнічного інституту (зараз ТНТУ ім І. Пулюя). У 1960 році школа одержала нове приміщення по вул. Леніна, 25 (зараз це вул. Руська, 6), в якому знаходиться і тепер. ...
Читати далі...

Міні Відеогалерея

Error type: "Forbidden". Error message: "The request cannot be completed because you have exceeded your quota." Domain: "youtube.quota". Reason: "quotaExceeded".

Did you added your own Google API key? Look at the help.

Check in YouTube if the id PLg88qhVS4UJ4KSGfWky1H__54kNoY_c6A belongs to a playlist. Check the FAQ of the plugin or send error messages to support.

Педагогічний колектив

Абрамик Любов Богданівна - вчитель англійської мови Кічук Марія Іванівна - вчитель математики Флешар Олександра Богданівна - вчитель української мови та літератури Гайда Галина Володимирівна - вчитель біології Голда Оксана Василівна - керівник гуртка Лоджук Тарас Григорович - вчитель фізичної культури Ненич Олена Зіновіївна - вчитель початкових класів Вишневська Наталія Петрівна - вчитель початкових класів Марцинюк Олександра Степанівна - вчитель початкових класів Маланюк Борис Орестович - керівник драматичного гуртка Остапчук Ольга Миколаївна - вчитель математики Гриненко Наталія Володимирівна - практичний психолог Доскоч Галина Володимирівна - вчитель математики Гончар Оксана Василівна - вчитель початкових класів Панас Марія Володимирівна – вчитель інформатики та математики Антонюк Наталія Петрівна - вчитель англійської мови Анцібор Наталія Олексіївна - вчитель світової літератури Бабій Наталія Зіновіївна - вчитель початкових класів Белендюк Руслана Степанівна - вчитель музики Буртник Тамара Іванівна - вчитель початкових класів Бутова Ольга Вікторівна - вчитель початкових класів Бутрин Ольга Богданівна - вчитль фізики Вишневська Лариса Петрівна - вчитель хімії Вишньовська Наталія Михайлівна - вчитель початкових класів Горбач Наталія Дмитрівна - вчитель образотворчого мистецтва Горин Олег Петрович - вчитель фізичної культури Грицина Мар'яна Степанівна - вчитель початкових класів Данилків Тетяна Ярославівна - соціальний педагог Дубчак Марина Віталіївна - вчитель англійської мови Ензельт Олександр Миколайович - вчитель фізики Заверуха Людмила Любомирівна - вчитель початкових класів Зотько Ольга Василівна - вчитель початкових класів Кіцак Оксана Романівна - вчитель біології Казакова Віра Миколаївна - вчитель української мови і літератури Кашуба Наталія Богданівна - вчитель англійської мови Когут Марія Зіновіївна - вчитель географії Кольба Валентина Олексіївна - заступник директора з виховної роботи Кріль Любов Степанівна - вчитель початкових класів Куземко Наталія Дмитрівна - вчитель німецької мови Кулешко Віталій Іванович - вчитель математики Купецька Ольга Петрівна - вчитель англійської мови Сорока Ольга Петрівна - вчитель музики, етики, естетики Лень Марія Василівна - вчитель англійської мови Лихачинська Іванна Іванівна - вчитель історії Лоджук Надія Романівна - вчитель початкових класів Лотоцька Наталія Богданівна - вчитель української мови та літератури Лукашова Валентина Володимирівна - вчитель географії Матвіїв Іван Йосипович - вчитель історії Матвіїшин Світлана Сергіївна - керівник драматичного гуртка Мелимука Анна Олексіївна - вчитель християнської етики Михайлишин Ніна Володимирівна - вчитель української мови та літератури Моліцька Алла Леонідівна - вчитель хімії Недошитко Віктор Дмитрович - вчитель трудового навчання Олійник Діана Петрівна - вчитель англійської мови Остапчук Вадим Олександрович - вчитель креслення Пагут Віра Петрівна - учитель інформатики Паланиця Любов Григорівна - керівник військово-патріотичного гуртка, вчитель хімії Рачинська Галина Степанівна - вчитель української мови та літератури Сагайдак Надія Стефанівна - вчитель англійської мови Синюк Людмила Йосипівна - вчитель ОБЖ Сиротюк Світлана Василівна - вчитель біології Соколова Ольга Михайлівна - вчитель інформатики Тарноруда Олег Петрович - вчитель історії Тимочко Надія Іванівна - вчитель початкових класів Тимчак Ірина Андріївна - педагог-організатор Ткачук Оксана Петрівна - вихователь ГПД Холодняк Наталія Василівна - вчитель світової літератури Яремчук Ганна Семенівна - вчитель трудового навчання
© ТНВК "Школа-Ліцей №6 ім. Н.Яремчука", 2013 - 2025
Всі права захищено.