Обираємо майбутню професію
![Обираємо майбутню професію](https://shkola-licej6.te.ua/img/Holovne-foto-18-120x100.jpg)
10 листопада учні 9-В класу відвідали Тернопільський обласний центр зайнятості. Наш клас грав у пізнавальні вікторини, активно дискутував щодо типових стереотипів при виборі майбутньої професії та роздумував про те, що є найважливішим, коли думаєш про те, який фах обрати. Цей візит справді допоміг нам замислитися над нашим майбутнім вибором.
Написати коментар:
FaceBook VK Сайт