Тернопільський навчально-виховний комплекс
"Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука"

Архів публікацій

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

НАКАЗ про зарахування в 1-й клас 2020 (загальний)

Керуючись ст. 53 Конституції України, ст. 30 та 66 Закону України “Про освіту”, ст.18 Закону України “Про загальну середню освіту”, ст.32 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 р. № 684 “Про затвердження Порядку ведення обліку дошкільного, шкільного віку та учнів”, зі змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 р. № 806, наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 р. № 367 “Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти”, рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 13.02.2020 р. №105 «Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти на 2020-2021 навчальний рік», на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 26.02.2020 р. № 179 «Порядок організації та проведення електронного зарахування дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти Тернопільської міської ради», з метою забезпечення здобуття повної загальної середньої освіти та підготовки дітей до навчання в школі, згідно поданих батьками заяв та відповідних документів

Файл оригіналу завантажити

НАКАЗУЮ:

  1. Зарахувати у перший клас на 2020-2021 н. р. дітей:

 

1.     Апостольський-Більчук Єгор Миколайович
2.     Андрусишин Дарина Андріївна
3.     Бельмега Анастасія Романівна
4.     Боцян Діана Віталіївна
5.     Бочан Софія Вікторівна
6.     Бочаров Захар Олександрович
7.     Брилка Тимур Костянтинович
8.     Баюк Арсеній Тарасович
9.     Будзик Святослав Богданович
10.                       Бауер Святослав Володимирович
11.                       Барабаш Віктор Сергійович
12.                       Бордун Владислав Ігорович
13.                       Базарник Дарина Андріївна
14.                       Барна Марк Васильович
15.                       Бортник Олександр Володимирович
16.                       Вихор Олександр Володимирович
17.                       Валер’янов Леон Романович
18.                       Вербовська Поліна Андріївна
19.                       Варакута Олександр Максимович
20.                       Воробій Дарія Михайлівна
21.                       Вівчар Юлія Степанівна
22.                       Гаргула Дарина Денисівна
23.                       Гащак Максим Михайлович
24.                       Гончар Соломія Андріївна
25.                       Гудзь Роман Володимирович
26.                       Гетманюк Артем вікторович
27.                       Горобець Денис Романович
28.                       Гащин Максим Віталійович
29.                       Гулевська маргарита Олександрівна
30.                       Гульцов Давид Бахтіярович
31.                       Гриджук Катерина Романівна
32.                       Грошко Іван Богданович
33.                       Годлевська Єва Олександрівна
34.                       Галицька Анна Святославівна
35.                       Ганжа Юлія Сергіївна
36.                       Гаврищук Петро Юрійович
37.                       Гумницька Вероніка Ярославівна
38.                       Голота Артем Володимирович
39.                       Грушко Софія Валентинівна
40.                       Дмитрусь Матвій Андрійович
41.                       Дерень Наталія Олегівна
42.                       Демків Олександр Васильович
43.                       Дубчак Ольга Андріївна
44.                       Дерецький Микола Миколайович
45.                       Дунайчик Вікторія Олександрівна
46.                       Джердж Ізабелла Юріївна
47.                       Дмитришин Павло Дмитрович
48.                       Дзюбановський Мартин Олегович
49.                       Захарійчук Артем Вікторович
50.                       Задорожний Максим Віталійович
51.                       Задорожний Вадим Віталійович
52.                       Загородній Олександр Романович
53.                       Захарків Анастасія Віталіївна
54.                       Ізотов Юрій Назарович
55.                       Іваніцка Софія Володимирівна
56.                       Копачук вікторія Степанівна
57.                       Кекіш Олег Петрович
58.                       Кузьма Ольга Володимирівна
59.                       Кришовський Тимофій Іванович
60.                       Кардинал Еліза Олександрівна
61.                       Касарда Аделіна Ігорівна
62.                       Колісник Дарина Євгенівна
63.                       Кізлик Тимур Арсенович
64.                       Каліщук Остап Олександрович
65.                       Каліщук Аліса Олександрівна
66.                       Ковбаса Роман романович
67.                       Кузьма Вікторія Романівна
68.                       Кузьма Денис Романович
69.                       Корольова Аліса Сергіївна
70.                       Карабін Аделія Артурівна
71.                       Костик Микола Миколайович
72.                       Колісник Валерія Олегівна
73.                       Качанюк Таміла Андріївна
74.                       Климик Макар Олегович
75.                       Карнас Ілля Миколайович
76.                       Лялик Вероніка Павлівна
77.                       Лукащикевич Матвій Ростиславович
78.                       Лупійчук Катерина Сергіївна
79.                       Ласюта Софія Володимирівна
80.                       Морозенко Олександр Юрійович
81.                       Майданюк Матвій Мирославович
82.                       Міськів Антоніна Русланівна
83.                       Молодечкіна Злата Анатоліївна
84.                       Михайлюк Єва Олександрівна
85.                       Марків Ангеліна Мирославівна
86.                       Мартиняк Владислав Ярославович
87.                       Мурин Олександра Юріївна
88.                       Ничиник Дмитро Ярославович
89.                       Німуха Ірина Віталіївна
90.                       Нянджі Марія Шіло Сержівна
91.                       Нога Катерина Василівна
92.                       Олексюк Марта Станіславівна
93.                       Орловський Єгор Володимирович
94.                       Ониськів Матвій Андрійович
95.                       Осарчук Діана Віталіївна
96.                       Отрубчак Діана Ігорівна
97.                       Омецінський Богдан Орестович
98.                       Пилипишин Юрій Олексійович
99.                       Паращак Олександр Володимирович
100.                  Паращук Єва Володимирівна
101.                  Подобівський Матвій Володимирович
102.                  Пащенко Єлизавета Віталіївна
103.                  Прошутінська Софія Тимурівна
104.                  Паламарчук Максим Михайлович
105.                  Приймак Єва Юріївна
106.                  Панчук Давид Олександрович
107.                  Ридзай Стефанія Олегівна
108.                  Ратушна Яна Вікторівна
109.                  Рудик Максим Андрійович
110.                  Рудакевич Захар Павлович
111.                  Радомський Михайло Михайлович
112.                  Романів Матвій Петрович
113.                  Радченко Марина Сергіївна
114.                  Сакалюк Джулія Степанівна
115.                  Семенець Злата Богданівна
116.                  Семеляк Каріна Вікторівна
117.                  Середницька Маргарита Іванівна
118.                  Сабат Єлизавета Петрівна
119.                  Степанисько Аліна Андріївна
120.                  Солтис Анастасія Олегівна
121.                  Собко Сніжана Володимирівна
122.                  Степанець Тимофій Сергійович
123.                  Скоренький Дем’ян Вікторович
124.                  Смолка Святослав Володимирович
125.                  Серафин Марія Андріївна
126.                  Скочеляс Марк Андрійович
127.                  Тирчак Мілана Ігорівна
128.                  Тапал Давід Вадимович
129.                  Таравський Роман Олегович
130.                  Ушакова Катерина Євгенівна
131.                  Федун Вікторія Юріївна
132.                  Флентей Святослав Юрійович
133.                  Флентей Денис Юрійович
134.                  Федорук Лук’ян Назарійович
135.                  Федак Марта Андріївна
136.                  Фленчак Валентина Володимирівна
137.                  Хаблюк Давид Вікторович
138.                  Хоменко Діана Сергіївна
139.                  Халупа Марк Андрійович
140.                  Харун Аріна Романівна
141.                  Хондогій Назар Сергійович
142.                  Худа Христина Ростиславівна
143.                  Чуба Злата Богданівна
144.                  Шкіцький Євген Владиславович
145.                  Шамрай Назарій Михайлович
146.                  Шлапак Антон Сергійович
147.                  Шамрик Максим Андрійович
148.                  Яницька Софія Юріївна
149.                  Юрик Тимур Васильович
150.                  Яцина Єлизавета Михайлівна
151.                  Якобчук Петро Андрійович
152.                  Ящук Віктор Сергійович

 

          Директор                                                       О.М. Остапчук

 

PS: Розподіл учнів по класах відбудеться у серпні 2020 р. Всі вчителі, які будуть навчати першокласників є висококваліфікованими, добрими людьми. Тому вам, шановні батьки, уже пощастило і немає причини для хвилювання. Будьте здорові!

 

Дата: 19 червня, 2020
Автор: Остапчук Олександр Миколайович
 
 

Чим більше любові ми даруємо тим більше її залишається у нас.

Випадкові фото

Історія школи

Тернопільська СШ №6 заснована в 1947 році. Спершу вона не мала власного приміщення, а тому функціонувала в корпусах СШ №1 (зараз тут Українська гімназія імені І. Франка) та політехнічного інституту (зараз ТНТУ ім І. Пулюя). У 1960 році школа одержала нове приміщення по вул. Леніна, 25 (зараз це вул. Руська, 6), в якому знаходиться і тепер. ...
Читати далі...

Педагогічний колектив

Абрамик Любов Богданівна - вчитель англійської мови Кічук Марія Іванівна - вчитель математики Сеник Надія Михайлівна - вчитель української мови та літератури Флешар Олександра Богданівна - вчитель української мови та літератури Гайда Галина Володимирівна - вчитель біології Голда Оксана Василівна - керівник гуртка Лоджук Тарас Григорович - вчитель фізичної культури Гриненко Наталія Володимирівна - практичний психолог Ненич Олена Зіновіївна - вчитель початкових класів Вишневська Наталія Петрівна - вчитель початкових класів Лисобей Людмила Василівна - вчитель математики Марцинюк Олександра Степанівна - вчитель початкових класів Гончар Оксана Василівна - вчитель початкових класів Маланюк Борис Орестович - керівник драматичного гуртка Остапчук Ольга Миколаївна - вчитель математики Антонюк Наталія Петрівна - вчитель англійської мови Анцібор Наталія Олексіївна - вчитель світової літератури Бабій Наталія Зіновіївна - вчитель початкових класів Белендюк Руслана Степанівна - вчитель музики Бичок Надія Йосипівна - вчитель початкових класів Буртник Тамара Іванівна - вчитель початкових класів Бутова Ольга Вікторівна - вчитель початкових класів Бутрин Ольга Богданівна - вчитль фізики Вишневська Лариса Петрівна - вчитель хімії Вишньовська Наталія Михайлівна - вчитель початкових класів Гандзола Михайло Васильович - керівник гуртка Горбач Наталія Дмитрівна - вчитель образотворчого мистецтва Горин Олег Петрович - вчитель фізичної культури Грицак Мар'яна Ярославівна - вчитель математики Грицина Мар'яна Степанівна - вчитель початкових класів Данилків Тетяна Ярославівна - соціальний педагог Доскоч Галина Володимирівна - вчитель математики Дубчак Марина Віталіївна - вчитель англійської мови Ензельт Олександр Миколайович - вчитель фізики Заверуха Людмила Любомирівна - вчитель початкових класів Зозуляк Сергій Володимирович - вчитель історії Зотько Ольга Василівна - вчитель початкових класів Кіцак Оксана Романівна - вчитель біології Кавецька Марія Йосипівна - вчитель початкових класів Казакова Віра Миколаївна - вчитель української мови і літератури Катола Антоніна Іванівна - вчитель англійської мови Кашуба Наталія Богданівна - вчитель англійської мови Когут Марія Зіновіївна - вчитель географії Кольба Валентина Олексіївна - заступник директора з виховної роботи Кріль Любов Степанівна - вчитель початкових класів Куземко Наталія Дмитрівна - вчитель німецької мови Кулешко Віталій Іванович - вчитель математики Купецька Ольга Петрівна - вчитель англійської мови Сорока Ольга Петрівна - вчитель музики, етики, естетики Лень Марія Василівна - вчитель англійської мови Лихачинська Іванна Іванівна - вчитель історії Лоджук Надія Романівна - вчитель початкових класів Лотоцька Наталія Богданівна - вчитель української мови та літератури Лукашова Валентина Володимирівна - вчитель географії Матвіїв Іван Йосипович - вчитель історії Матвіїшин Світлана Сергіївна - керівник драматичного гуртка Мелимука Анна Олексіївна - вчитель християнської етики Михайлишин Ніна Володимирівна - вчитель української мови та літератури Моліцька Алла Леонідівна - вчитель хімії Мотрук Віра Іванівна - вчитель математики Недошитко Віктор Дмитрович - вчитель трудового навчання Олійник Діана Петрівна - вчитель англійської мови Остапчук Вадим Олександрович - вчитель креслення Пагут Віра Петрівна - учитель інформатики Паланиця Любов Григорівна - керівник військово-патріотичного гуртка, вчитель хімії Рачинська Галина Степанівна - вчитель української мови та літератури Роговська Ольга Яківна - вчитель фізичної культури Сагайдак Надія Стефанівна - вчитель англійської мови Синюк Людмила Йосипівна - вчитель ОБЖ Сиротюк Світлана Василівна - вчитель біології Соколова Ольга Михайлівна - вчитель інформатики Тарноруда Олег Петрович - вчитель історії Тимочко Надія Іванівна - вчитель початкових класів Тимчак Ірина Андріївна - педагог-організатор Ткачук Оксана Петрівна - вихователь ГПД Туровська Надія Романівна - бібліотекар Холодняк Наталія Василівна - вчитель світової літератури Хомич Галина Василівна - вчитель фізичної культури Чикалова Надія Максимівна - вчитель фізичної культури Яремчук Ганна Семенівна - вчитель трудового навчання
© ТНВК "Школа-Ліцей №6 ім. Н.Яремчука", 2013 - 2020
Всі права захищено.