Міжнародний проєкт «Стихії природи: життя в гармонії буття»
![Міжнародний проєкт «Стихії природи: життя в гармонії буття»](https://shkola-licej6.te.ua/img/holovne-foto-9-120x100.jpeg)
«Стихії природи: життя в гармонії буття» – така назва міжнародного проєкту, який у рамках Балтійської університетської програми (Швеція) втілюють у ТНМУ спільно з Жешувським університетом (Польща), координатором якого з польського боку є професорка Кристина Лесняк-Мочук.
Учні 6-А та 7- Г класів долучилися до реалізації цього проєкту. Ознайомилися з основними методами його реалізації . Велике спасибі професорці, завідувачці кафедри медичної біології Ларисі Федонюк та студентам ТНМУ Софії Гомонець, Ярославу Білику, Богдані Довгалюк і Софії Чорній, які запропонували нам таку цікаву програму.
Написати коментар:
FaceBook VK Сайт