Майстер-клас «Створюємо комп’ютерні ігри»
![Майстер-клас «Створюємо комп’ютерні ігри»](https://shkola-licej6.te.ua/img/holovne-26-120x100.jpg)
28 грудня в учнів 6 класів відбувся майстер-клас зі створення комп’ютерних ігор. Допомогли нам у цьому викладачі зі школи IT STEP. Це було цікаво та захоплююче.
28 грудня в учнів 6 класів відбувся майстер-клас зі створення комп’ютерних ігор. Допомогли нам у цьому викладачі зі школи IT STEP. Це було цікаво та захоплююче.
Написати коментар:
FaceBook VK Сайт