Тернопільський навчально-виховний комплекс
"Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука"

Архів публікацій

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Фестиваль спортивної аеробіки

Фестиваль спортивної аеробіки

Цьогоріч спортивний майданчик «спалахнув» від яскравих емоцій, підтримки вболівальників,  української музики, різноманітних танцювальних рухів, великої кількості різнобарвних костюмів, адже 11 травня в ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука» відбувся традиційний фестиваль спортивної аеробіки. Команди виступали в двох вікових категоріях: 5-6 кл. та 7-8 кл. Впродовж кількох місяців учасники наполегливо готувалися і показали чудовий результат. Їхніми наставниками та тренерами були старшокласники. Вони підбирали відповідну музику, ставили танцювальну композицію та навчали молодших друзів. Учасники спортивного фестивалю красиво та чітко виконували аеробні елементи.

Поки судді підраховували результати фестивалю, для глядачів виступали учасники танцювальної студії «CONNECT» (тренер Руслана Бабій) та дует старшокласниць Юлія Флисти й Стелла Сивак.

За результатами суддівського голосування команди 5-6 класів отримали такі номінації:

– команда «Незламні» 5-Г кл. (тренер Довганик Віолетта) – переможці;

– команда «Солов’їнчики» 5-А кл. (тренер Джиждора Єлизавета) – «Краща хореографія»;

– команда «Гармонія» 5-Б кл. (тренери Мотурняк Аліна та Процик Марта) – «Артистичність виконання»;

– команда «Калина» 5-В кл. (тренер Хлиповка Ангеліна та Самагальська Анастасія) – «Синхронність виконання»;

– команда «Україночки» 6-А кл. (тренери Дирда Діана, Рудакевич Аделіна та Ківелюк Діана) – «Майстерність виконання»;

– команда «Народжені бути сильними» 6-Б кл. (тренери Боярська Софія та Гудзь Емілія) – «Складність композиції»;

– команда «Без обмежень»  6-В кл. (тренери Кравець Ангеліна та Хорощак Оксана) – «Оригінальність композиції».

 

Команди 7-8 класів здобули такі номінації:

– команда «Теорія танцю» 8-А кл. (тренери Гах Вероніка та Романець Марта) – переможці;

– команда «Етно-денс» 7-А кл. (тренери Дудар Вікторія та Купецька Софія) – «Оригінальність композиції»;

– команда «Лови момент» 7-Б кл.  (тренер Козюк Злата) – «Артистичність виконання»;

– команда «Вечорниці»  7-В кл.  (тренери Покотило Софія та Вітвіцька Поліна) – «Краща хореографія»;

– команда «Народжені вільними» 7-Г кл. (тренери Климишин Вікторія та Жовтюк Яна) – «Майстерність виконання»;

–  команда «Творчі» 8-Б кл. (тренери Зелена Анастасія та Горбатюк Анастасія) – «Складність композиції»;

– команда «Дух у русі» 8-В кл. (тренер Базар Христина) – «Синхронність виконання».

Дякуємо учасникам і тренерам за старання та незабутні емоції!

Дата: 13 травня, 2023
Автор: Тимчак Ірина
 
 

Всі мудрі люди мають одну спільну рису – вміння слухати.

Випадкові фото

Історія школи

Тернопільська СШ №6 заснована в 1947 році. Спершу вона не мала власного приміщення, а тому функціонувала в корпусах СШ №1 (зараз тут Українська гімназія імені І. Франка) та політехнічного інституту (зараз ТНТУ ім І. Пулюя). У 1960 році школа одержала нове приміщення по вул. Леніна, 25 (зараз це вул. Руська, 6), в якому знаходиться і тепер. ...
Читати далі...

Міні Відеогалерея

Педагогічний колектив

Абрамик Любов Богданівна - вчитель англійської мови Кічук Марія Іванівна - вчитель математики Сеник Надія Михайлівна - вчитель української мови та літератури Флешар Олександра Богданівна - вчитель української мови та літератури Гайда Галина Володимирівна - вчитель біології Голда Оксана Василівна - керівник гуртка Лоджук Тарас Григорович - вчитель фізичної культури Ненич Олена Зіновіївна - вчитель початкових класів Вишневська Наталія Петрівна - вчитель початкових класів Лисобей Людмила Василівна - вчитель математики Марцинюк Олександра Степанівна - вчитель початкових класів Маланюк Борис Орестович - керівник драматичного гуртка Остапчук Ольга Миколаївна - вчитель математики Гриненко Наталія Володимирівна - практичний психолог Доскоч Галина Володимирівна - вчитель математики Антонюк Наталія Петрівна - вчитель англійської мови Анцібор Наталія Олексіївна - вчитель світової літератури Бабій Наталія Зіновіївна - вчитель початкових класів Белендюк Руслана Степанівна - вчитель музики Бичок Надія Йосипівна - вчитель початкових класів Буртник Тамара Іванівна - вчитель початкових класів Бутова Ольга Вікторівна - вчитель початкових класів Бутрин Ольга Богданівна - вчитль фізики Вишневська Лариса Петрівна - вчитель хімії Вишньовська Наталія Михайлівна - вчитель початкових класів Гандзола Михайло Васильович - керівник гуртка Горбач Наталія Дмитрівна - вчитель образотворчого мистецтва Горин Олег Петрович - вчитель фізичної культури Грицак Мар'яна Ярославівна - вчитель математики Грицина Мар'яна Степанівна - вчитель початкових класів Данилків Тетяна Ярославівна - соціальний педагог Дубчак Марина Віталіївна - вчитель англійської мови Ензельт Олександр Миколайович - вчитель фізики Заверуха Людмила Любомирівна - вчитель початкових класів Зозуляк Сергій Володимирович - вчитель історії Зотько Ольга Василівна - вчитель початкових класів Кіцак Оксана Романівна - вчитель біології Кавецька Марія Йосипівна - вчитель початкових класів Казакова Віра Миколаївна - вчитель української мови і літератури Катола Антоніна Іванівна - вчитель англійської мови Кашуба Наталія Богданівна - вчитель англійської мови Когут Марія Зіновіївна - вчитель географії Кольба Валентина Олексіївна - заступник директора з виховної роботи Кріль Любов Степанівна - вчитель початкових класів Куземко Наталія Дмитрівна - вчитель німецької мови Кулешко Віталій Іванович - вчитель математики Купецька Ольга Петрівна - вчитель англійської мови Сорока Ольга Петрівна - вчитель музики, етики, естетики Лень Марія Василівна - вчитель англійської мови Лихачинська Іванна Іванівна - вчитель історії Лоджук Надія Романівна - вчитель початкових класів Лотоцька Наталія Богданівна - вчитель української мови та літератури Лукашова Валентина Володимирівна - вчитель географії Матвіїв Іван Йосипович - вчитель історії Матвіїшин Світлана Сергіївна - керівник драматичного гуртка Мелимука Анна Олексіївна - вчитель християнської етики Михайлишин Ніна Володимирівна - вчитель української мови та літератури Моліцька Алла Леонідівна - вчитель хімії Мотрук Віра Іванівна - вчитель математики Недошитко Віктор Дмитрович - вчитель трудового навчання Олійник Діана Петрівна - вчитель англійської мови Остапчук Вадим Олександрович - вчитель креслення Пагут Віра Петрівна - учитель інформатики Паланиця Любов Григорівна - керівник військово-патріотичного гуртка, вчитель хімії Рачинська Галина Степанівна - вчитель української мови та літератури Роговська Ольга Яківна - вчитель фізичної культури Сагайдак Надія Стефанівна - вчитель англійської мови Синюк Людмила Йосипівна - вчитель ОБЖ Сиротюк Світлана Василівна - вчитель біології Соколова Ольга Михайлівна - вчитель інформатики Тарноруда Олег Петрович - вчитель історії Тимочко Надія Іванівна - вчитель початкових класів Тимчак Ірина Андріївна - педагог-організатор Ткачук Оксана Петрівна - вихователь ГПД Туровська Надія Романівна - бібліотекар Холодняк Наталія Василівна - вчитель світової літератури Хомич Галина Василівна - вчитель фізичної культури Чикалова Надія Максимівна - вчитель фізичної культури Яремчук Ганна Семенівна - вчитель трудового навчання
© ТНВК "Школа-Ліцей №6 ім. Н.Яремчука", 2013 - 2024
Всі права захищено.