Тернопільський навчально-виховний комплекс
"Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука"

Архів публікацій

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Фестиваль спортивної аеробіки

Фестиваль спортивної аеробіки

Цьогоріч спортивний майданчик «спалахнув» від яскравих емоцій, підтримки вболівальників,  української музики, різноманітних танцювальних рухів, великої кількості різнобарвних костюмів, адже в ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука» відбувся традиційний фестиваль спортивної аеробіки. Команди виступали в двох вікових категоріях: 5-6 кл. та 7-8 кл. Впродовж кількох місяців учасники наполегливо готувалися і показали чудовий результат. Їхніми наставниками та тренерами були старшокласники. Вони підбирали відповідну музику, ставили танцювальну композицію та навчали молодших друзів. Учасники спортивного фестивалю красиво та чітко виконували аеробні елементи.

Поки судді підраховували результати фестивалю, для глядачів виступали одинадцятикласниця  Басараб Вероніка та діюча чемпіонка України з сучасної хореографії Зелена Анастасія.

За результатами суддівського голосування команди 5-6 класів отримали такі номінації:

  • команда «Весняночки»  6-Г кл. (тренери Кінаш Тетяна, Патряк Діана, Олійник Евеліна)  –  «Майстерність виконання» (переможці);
  • команда «Мотанки» 5-А кл. (тренери Оксюта Ангеліна, Лень Олеся, Сисак Вікторія) – «Оригінальність композиції»;
  • команда «Такі молоді» 5-Б кл. (тренери Самагальська Анастасія та Борейчук Марія) – «Артистичність виконання»;
  • команда «Барви» 5-В кл. (тренери Зелена Анастасія, Бельмега Олександра, Малиновська Катерина) – «Синхронність виконання»;
  • команда «Енергія держави»  5-Г кл. (тренери Базар Христина, Кунцьо Віталіна, Боднарчук Христина) – «Краща хореографія»;
  • команда «Пульс» 6-А кл. (тренери Данилюк Валерія та Мартюк Анастасія) – «Синхронність виконання»;
  • команда «Червоні вогні» 6-Б кл. (тренери Жовтюк Яна та Климишин Вікторія) –  «Оригінальність композиції»;
  • команда «Мавки»  6-В кл. (тренер Хлиповка Ангеліна) – «Складність композиції».

Команди 7-8 класів здобули такі номінації:

  • команда «Контраст» 7-Б кл. (тренери Боярська Софія та Гудзь Емілія)   –  «Майстерність виконання» (переможці);
  • команда «Рожева пантера» 7-А кл. (тренери Дирда Діана та Задорожна Анна) – «Синхронність виконання»;
  • команда «Динамічні та ритмічні» 7-В кл. (тренери Покотило Софія та Гаврищук Анастасія) – «Складність композиції»;
  • команда «Код вод»  8-Б кл. (тренер Козюк Злата) – «Краща хореографія»;
  • команда «Без обмежень» 8-Г кл. (тренер Ониськів Марія) – «Оригінальність композиції».

Дякуємо учасникам і тренерам за старання та незабутні емоції!

Дата: 22 травня, 2024
Автор: Адміністрація школи
 
 

Три речі не можна втрачати: спокій, надію і честь

Випадкові фото

Історія школи

Тернопільська СШ №6 заснована в 1947 році. Спершу вона не мала власного приміщення, а тому функціонувала в корпусах СШ №1 (зараз тут Українська гімназія імені І. Франка) та політехнічного інституту (зараз ТНТУ ім І. Пулюя). У 1960 році школа одержала нове приміщення по вул. Леніна, 25 (зараз це вул. Руська, 6), в якому знаходиться і тепер. ...
Читати далі...

Міні Відеогалерея

Педагогічний колектив

Абрамик Любов Богданівна - вчитель англійської мови Кічук Марія Іванівна - вчитель математики Сеник Надія Михайлівна - вчитель української мови та літератури Флешар Олександра Богданівна - вчитель української мови та літератури Гайда Галина Володимирівна - вчитель біології Голда Оксана Василівна - керівник гуртка Лоджук Тарас Григорович - вчитель фізичної культури Ненич Олена Зіновіївна - вчитель початкових класів Вишневська Наталія Петрівна - вчитель початкових класів Лисобей Людмила Василівна - вчитель математики Марцинюк Олександра Степанівна - вчитель початкових класів Маланюк Борис Орестович - керівник драматичного гуртка Остапчук Ольга Миколаївна - вчитель математики Гриненко Наталія Володимирівна - практичний психолог Доскоч Галина Володимирівна - вчитель математики Антонюк Наталія Петрівна - вчитель англійської мови Анцібор Наталія Олексіївна - вчитель світової літератури Бабій Наталія Зіновіївна - вчитель початкових класів Белендюк Руслана Степанівна - вчитель музики Бичок Надія Йосипівна - вчитель початкових класів Буртник Тамара Іванівна - вчитель початкових класів Бутова Ольга Вікторівна - вчитель початкових класів Бутрин Ольга Богданівна - вчитль фізики Вишневська Лариса Петрівна - вчитель хімії Вишньовська Наталія Михайлівна - вчитель початкових класів Гандзола Михайло Васильович - керівник гуртка Горбач Наталія Дмитрівна - вчитель образотворчого мистецтва Горин Олег Петрович - вчитель фізичної культури Грицак Мар'яна Ярославівна - вчитель математики Грицина Мар'яна Степанівна - вчитель початкових класів Данилків Тетяна Ярославівна - соціальний педагог Дубчак Марина Віталіївна - вчитель англійської мови Ензельт Олександр Миколайович - вчитель фізики Заверуха Людмила Любомирівна - вчитель початкових класів Зозуляк Сергій Володимирович - вчитель історії Зотько Ольга Василівна - вчитель початкових класів Кіцак Оксана Романівна - вчитель біології Кавецька Марія Йосипівна - вчитель початкових класів Казакова Віра Миколаївна - вчитель української мови і літератури Катола Антоніна Іванівна - вчитель англійської мови Кашуба Наталія Богданівна - вчитель англійської мови Когут Марія Зіновіївна - вчитель географії Кольба Валентина Олексіївна - заступник директора з виховної роботи Кріль Любов Степанівна - вчитель початкових класів Куземко Наталія Дмитрівна - вчитель німецької мови Кулешко Віталій Іванович - вчитель математики Купецька Ольга Петрівна - вчитель англійської мови Сорока Ольга Петрівна - вчитель музики, етики, естетики Лень Марія Василівна - вчитель англійської мови Лихачинська Іванна Іванівна - вчитель історії Лоджук Надія Романівна - вчитель початкових класів Лотоцька Наталія Богданівна - вчитель української мови та літератури Лукашова Валентина Володимирівна - вчитель географії Матвіїв Іван Йосипович - вчитель історії Матвіїшин Світлана Сергіївна - керівник драматичного гуртка Мелимука Анна Олексіївна - вчитель християнської етики Михайлишин Ніна Володимирівна - вчитель української мови та літератури Моліцька Алла Леонідівна - вчитель хімії Мотрук Віра Іванівна - вчитель математики Недошитко Віктор Дмитрович - вчитель трудового навчання Олійник Діана Петрівна - вчитель англійської мови Остапчук Вадим Олександрович - вчитель креслення Пагут Віра Петрівна - учитель інформатики Паланиця Любов Григорівна - керівник військово-патріотичного гуртка, вчитель хімії Рачинська Галина Степанівна - вчитель української мови та літератури Роговська Ольга Яківна - вчитель фізичної культури Сагайдак Надія Стефанівна - вчитель англійської мови Синюк Людмила Йосипівна - вчитель ОБЖ Сиротюк Світлана Василівна - вчитель біології Соколова Ольга Михайлівна - вчитель інформатики Тарноруда Олег Петрович - вчитель історії Тимочко Надія Іванівна - вчитель початкових класів Тимчак Ірина Андріївна - педагог-організатор Ткачук Оксана Петрівна - вихователь ГПД Туровська Надія Романівна - бібліотекар Холодняк Наталія Василівна - вчитель світової літератури Хомич Галина Василівна - вчитель фізичної культури Чикалова Надія Максимівна - вчитель фізичної культури Яремчук Ганна Семенівна - вчитель трудового навчання
© ТНВК "Школа-Ліцей №6 ім. Н.Яремчука", 2013 - 2024
Всі права захищено.