English adventures
![English adventures](https://shkola-licej6.te.ua/img/0-02-0a-64ac0433c6ff25ee4b15eee78970225d544b43d0301f15febe8b5c2ad063220f_2e998f72-120x100.jpg)
8 листопада у школі-ліцеї відбувся квест з англійської мови «English adventures” для учнів шостих класів, який підготували вчителі Лень М.В., Данилків Н.В. та Антонюк Н.П. На кожному етапі команда отримувала бали. Форма гри допомогла дітям попрактикуватися в усному мовленні, письмі, а також розвинути логічне мислення. У конкурсі “Running dictation” переможцем стали учні 6-Г класу, у «Top 5” – учні 6-А класу, у «Wordmaker” – учні 6- Б класу, у «Give answers” – учні 6-В класу. Діти із задоволенням провели час.
Написати коментар:
FaceBook VK Сайт