Екскурсія в ТНТУ
![Екскурсія з ТНТУ](https://shkola-licej6.te.ua/img/holovne-64-120x100.jpg)
11 квітня учні одинадцятих класів відвідали Тернопільський національний технічний університет. Там вони ознайомились з умовами вступу, програмою, факультетами, напрямками та сучасними технологіями університету, подискутували та поділились досвідом їх використання. Також було проведено практичні заняття з робототехніки, радіозвʼязку та 3D моделювання. Багатьом учням сподобались майстер-класи, а педагогічний колектив університету переконав деяких учнів обрати саме цей університет.
Написати коментар:
FaceBook VK Сайт