Для найдорожчих матусь
![Для найдорожчих матусь](https://shkola-licej6.te.ua/img/holovne-foto-66-120x100.jpg)
Цікавий майстер-клас відбувся в 3-Г класі. Діти виготовляли подарунки для матусь власноруч – вчилися малювати на шоперах. Цьому передувала велика підготовча робота. Спочатку діти придбали еко-сумки з тканини, потім вчилися малювати на них. Для зображення вибрали сову – адже вона символ нашої школи. Трудилися всі й подарунки вийшли дуже чудові. В неділю діти подарують їх матусям на свято Матері.
Написати коментар:
FaceBook VK Сайт