День зарубіжної літератури
![День зарубіжної літератури](https://shkola-licej6.te.ua/img/holovne-27-120x100.jpg)
У нашій школі відбувся калейдоскоп різноманітних заходів, приурочених до Дня зарубіжної літератури. Діти взяли участь у цікавих інтеракціях, квестах і перевтіленнях персонажів героїв книг. Школярі розробляли дизайн палітурок прочитаних книг, готували декорації до творів. П’ятикласники взяли участь у грі “Найкращий знавець казки”, для дев’ятикласників був проведений квест, а для 8-11 класів цікава вікторина. Атмосфера свята сприяла приємному спілкуванню, давала можливість для креативних ідей.
Написати коментар:
FaceBook VK Сайт