День годування птахів
![День годування птахів](https://shkola-licej6.te.ua/img/009-holovne-foto-1-120x100.jpeg)
День годування птахів відзначають 3 лютого. Це свято варто відзначати взимку щодня. Адже цей день, присвячений здоров’ю та виживанню диких птахів. Учні 2-В класу теж доєднались до Дня турботи про птахів. Спочатку діти дізнавалися, що ж можна покласти пташкам у годівничку. Потім виготовили її, а тепер будуть спостерігати за пташками, які будуть ласувати насінням, сухим хлібом та зерном. Діти пообіцяли і надалі поповнювати свою годівницю ласощами, аби пташки легше перенесли холодну пору року.
Написати коментар:
FaceBook VK Сайт