Благодійний ярмарок учнів 10-ЛФ класу
![Благодійний ярмарок учнів 10-ЛФ класу](https://shkola-licej6.te.ua/img/Holovne-foto-71-120x100.jpg)
19 вересня учні 10-ЛФ класу провели благодійний ярмарок. Його метою було зібрання коштів на придбання протезу для захисника України Петра Чубака, який втратив руку в процесі виконання бойового завдання.
Учні та батьки приготували багато смаколиків: вареники, тертюхи, булочки з мʼясом, налисники з мʼясом і з сиром, кекси, грушевий пиріг, вафлі зі згущеним молоком, торт «Бите скло», листковики з яблуками та вишнями, фрукти та корисні напитки.
Координувала учнів та батьків 10-ЛФ класний керівник Лотоцька Ольга Михайлівна. Дякуємо всім, хто долучився й організував цей ярмарок, а також тим, хто придбав наші смаколики.
Написати коментар:
FaceBook VK Сайт