ANIMAL PARTY
![ANIMAL PARTY](https://shkola-licej6.te.ua/img/zobrazhennia_viber_2021-12-02_23-21-15-690-120x100.jpg)
Урок-вечірка для перших класів! А чому б ні? Вивчати тваринок англійською значно цікавіше, якщо можна співати, гратися, перевтілюватися і спілкуватися мовою тварин. Саме це і робили учні 1-Б та 1-В класів на святі, яке підготували вчителі Дубчак М.В. та Марець М.О. А ще на вечірку завітала справжнісінька свинка, щоправда морська J, яку діти частували морквою.
А ви знаєте як гавкає англійська собачка?
Написати коментар:
FaceBook VK Сайт