Animal Party
![](https://shkola-licej6.te.ua/img/zobrazhennia_viber_2023-11-28_14-48-47-559-1-120x100.jpg)
27 листопада учні перших класів перевтілилися у справжніх та вигаданих тваринок і відвідали Animal Party, казкову вечірку для тваринок, які розмовляють англійською мовою. Діти співали, танцювали, виконували цікаві завдання і, загалом, весело і пізнавально проводили час. Особливим гостем вечірки стала морська свинка Peppa.
Свято організували вчителі англійської Марець М.О., Дубчак М.В., СагайдакН.С.
Написати коментар:
FaceBook VK Сайт