Квест 9-ті класи
Звіт 9А класу про проведення квест-уроку
У нашій школі завжди проводяться цікаві, сучасні та оригінальні заходи. В них, зазвичай, поєднані як інтелектуальні, так і духовно-фізичні цікавинки. Не виняток і шкільний квест-урок по рідному Тернополю, який відбувся 11 жовтня 2014р.
Замість звичайного навчання в суботу учні отримали пізнавальний маршрут із «станціями» для мадрівки по місту.
Все розпочалось з лінійки та загадки від директора; багато учнів були здивовані дізнавшись площу школи 😉
Маршрути відрізнялись, тому я розповім про його проходження 9А класом. Спочатку ми відправились до муз. училища ім. С. Крушельницької. Це не далеко від школи, тому особливих труднощів не склало. Там ми збирали з окремих уривків пісні та співали їх. Далі ми пішли в парк Топільче до Козацького острова, тут була найбільша зупинка – багато ігор та загадок. Далі, відправившись до фонтанів, ми провели соціологічне опитування та намалювали рекламу.
Відвідавши зоокуток, ми вирушили на вул. Миру і на дитячому майданчику роздали дітям «щасливі» кульки, після чого і самі покатались на гойдалках.
Останньою «станцією» був ТНЕУ. Там нам провели екскурсію по закладу. Тут ми дізнались про чудову інфраструктуру університету, спеціальності на факультетах, послухали студентського голову.
Закінчився квест-урок знову ж таки лінійкою та доповіддю про зроблене.
Гадаю, все всім сподобалося і варто робити схожі пізнавально-розважальні дні в майбутньому. Всім добра!
Андрій Подоляк, 9А кл.
Інформація про проведення пішохідного квест-уроку в 9-Б класі
«Щоб цікаво і корисно…» – cаме під такою назвою проходив пішохідний квест-урок, організований для дев’ятикласників 11 жовтня 2014р.
19 учнів нашого класу стали учасниками надзвичайно цікавої та динамічної інтелектуальної гри, яка передбачала проходження 5 основних етапів, на кожному з яких нам було запропоновано виконати різноманітні завдання. В основному вони носили практичний характер –саме це нам найбільше сподобалось. Ми переконались, що вивчати математичні формули, мовні правила, дізнаватися про особливості етикетних форм, історію Тернопілля, особливості роботи з комп’ютером і ще про багато-багато чого… можна не лише за партою, а й «поза школою», гуртом долучаючись до активного розумового «діяння».
Найцікавішими для нас стали «Тернополезнавчий», «Мистецький» та «Підсумковий» етапи квест-уроку, бо саме на них кожен учасник мав не лише якомога краще виконати власне завдання, а й «спрацювати» однією командою, – злагоджено, швидко і, щонайголовніше, – результативно.
Ми навчилися брати інтерв’ю в перехожих і роздавати їм приємні компліменти, дотримуючись етикетних правил та мовних норм (головними інтерв’юерами стали Ліля Ядловська, Уляна Козак, Христя Потепньова, Соломія Малачинська); дізналися чимало цікавого про рідне місто ( Дмитро Лебідко і Станіслав Резенчук найкраще знали історію рідного міста); з’ясували думку гостей та мешканців про проблеми Тернополя та його позитиви, а ще переконалися, що містяни віддають перевагу українським назвам, проте не завжди доречно їх використовують чи стилістично правильно утворюють (як Вам, скажімо, така назва магазину – «Єврошмотки» чи перукарні «Стрижинка»?).
А ще ми побували в Тернопільській обласній громадській організації «Центр розвитку Тернопільщини» й на основі зібраних матеріалів розробили кілька зразків соціальної реклами міста (найкраще це вдалося нашим однокласницям – Улянці Козак, Христі Потепньовій, Насті Фокіній, Лілі Ядловській, Тетяні Барановській, Лілі Фіялці), створили цікавий талісман Тернополя у формі гілочки терену (автор ідеї – Кулак Іван) та логотип із зображенням Тернопільського замку (автор ідеї – Резенчук Станіслав). Виконання усіх завдань квест-уроку фіксував на фотокамеру наш класний фотокореспондент Денис Прусік.
На підсумковому етапі квест-уроку ми склали з розрізнених частин, що їх отримали за правильно виконані завдання, актуальний для усіх нас, українців, афоризм Василя Симоненка: «Немає нічого страшнішого за необмежену владу в руках обмеженої людини».
Поміркуйте і Ви над цими словами.
А ще переконайтесь, що квест-уроки – це сучасно, цікаво і корисно!!!
Учні 9-Б класу
Написати коментар:
FaceBook VK Сайт