Майстер-клас О.Шабаліної
![Майстер-клас О.Шабаліної](https://shkola-licej6.te.ua/img/DSC_0900-e1427987062932-120x88.jpg)
17 березня для вчителів нашої школи-ліцею був проведений майстер-клас кандидата мистецтвознавства, доцента Харківської державної академії культури Олени Шабаліної на тему: «Створіть колесо, знаючи, що воно є». Мета майстер-класу: показати вчителям принципи виходу із репродуктивної позиції в творчу. Яскравим способом самопізнання та пізнання предметів є імпровізація. Як форма творчості імпровізація зрозуміла не всім, але в будь-якій діяльності цей прийом призводить до розширення пізнання. Майстер-клас із таким змістом дуже сподобався нашим педагогам.
Написати коментар:
FaceBook VK Сайт