Тернопільський навчально-виховний комплекс
"Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука"

Архів публікацій

Грудень 2019
M T W T F S S
« Nov    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Тернопільська відкрита олімпіада з лінгвістики. Підсумки

Тернопільська відкрита олімпіада з лінгвістики. Підсумки

IV Тернопільська відкрита олімпіада з лінгвістики пройшла в неділю 10 листопада 2019 р., в ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука». Цього року участь в олімпіаді взяло 88 учнів у двох категоріях:

  • Молодша ліга (6-8 класи ) 60 учнів з таких шкіл: ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука», ТСШ №29, Українська гімназія ім. І. Франка, Тернопільського Технічного Ліцею, ТСШ №7, ТСШ № 3, ТЗОШ № 11, Тернопільська класична гімназія, Теребовлянської ЗОШ 1-3 ступенів № 2;
  • Старша ліга (9-11 класи) 28 учнів з таких шкіл: ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука», ТСШ №29, Українська гімназія ім. І. Франка, Тернопільського Технічного Ліцею, ТСШ №7, ТСШ № 3, ТЗОШ № 11, Школи колегіуму Патріарха Й. Сліпого, Теребовлянської ЗОШ 1-3 ступенів № 2;

Всі учні які взяли участь у олімпіаді вважаються переможцями. Отож вітаємо, бажаємо в наступних скіндах досягнути ще вищого результату. А офіційні підсумки олімпіади подані в таблиці за посиланням (сюди).

 Молодша ліга:

I місце
Грицина Ярослав (8 клас ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука»)

II місце
Хабенюк Каріна (8клас Тернопільська спеціалізована школа №29)

III місце
Войтович Ілля (6 клас Тернопільська спеціалізована школа №7)
Курчій Вікторія (7 клас Тернопільська ЗОШ №11)
Бортник Віталій(6 клас ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука»)
Прохоров Олександр (6 клас ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука»)

Старша ліга:

I місце
Вороняк Богдан (9 клас Тернопільська спеціалізована №29)

II місце
Михайлюк Віталій (9 клас Тернопільська Українська гімназія ім.І. Франка)

III місце
Михайлова Анастасія (10 клас ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука» )
Жмуд Ангеліна (9 клас ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука»)

До вашої уваги пропонуються завдання (молодша ліга, старша ліга), розв’язки, критерії оцінювання. Якщо виникнуть запитання надсилайте їх на email.

Дата: 23 листопада, 2019
Автор: Віталій Кулешко
 
 

Всі мудрі люди мають одну спільну рису – вміння слухати.

Випадкові фото

Педагогічний колектив

Абрамик Любов Богданівна - вчитель англійської мови Кічук Марія Іванівна - вчитель математики Сеник Надія Михайлівна - вчитель української мови та літератури Флешар Олександра Богданівна - вчитель української мови та літератури Марцинюк Роман Дмитрович - вчитель трудового навчання Гайда Галина Володимирівна - вчитель біології Голда Оксана Василівна - керівник гуртка Лоджук Тарас Григорович - вчитель фізичної культури Гриненко Наталія Володимирівна - практичний психолог Ненич Олена Зіновіївна - вчитель початкових класів Вишневська Наталія Петрівна - вчитель початкових класів Лисобей Людмила Василівна - вчитель математики Марцинюк Олександра Степанівна - вчитель початкових класів Гончар Оксана Василівна - вчитель початкових класів Маланюк Борис Орестович - керівник драматичного гуртка Антонюк Наталія Петрівна - вчитель англійської мови Анцібор Наталія Олексіївна - вчитель світової літератури Бабій Наталія Зіновіївна - вчитель початкових класів Белендюк Руслана Степанівна - вчитель музики Бичок Надія Йосипівна - вчитель початкових класів Богачук Антоніна Валеріївна - практичний психолог Богачук Жанна Іванівна - вчитель світової літератури Богачук Людмила Михайлівна - вчитель трудового навчання Буртник Тамара Іванівна - вчитель початкових класів Бутова Ольга Вікторівна - вчитель початкових класів Бутрин Ольга Богданівна - вчитль фізики Вербовецька Ганна Мирославівна - вчитель української мови та літератури Вишневська Лариса Петрівна - вчитель хімії Вишньовська Наталія Михайлівна - вчитель початкових класів Гандзола Михайло Васильович - керівник гуртка Горбач Наталія Дмитрівна - вчитель образотворчого мистецтва Горин Олег Петрович - вчитель фізичної культури Грицак Мар'яна Ярославівна - вчитель математики Грицина Мар'яна Степанівна - вчитель початкових класів Данилків Тетяна Ярославівна - соціальний педагог Добровольська Оксана Михайлівна - вчитель початкових класів Доскоч Галина Володимирівна - вчитель математики Дубчак Марина Віталіївна - вчитель англійської мови Ензельт Олександр Миколайович - вчитель фізики Заверуха Людмила Любомирівна - вчитель початкових класів Зозуляк Сергій Володимирович - вчитель історії Зотько Ольга Василівна - вчитель початкових класів Кіначевич Алла Назарівна - вчитель початкових класів Кіцак Оксана Романівна - вчитель біології Кавецька Марія Йосипівна - вчитель початкових класів Казакова Віра Миколаївна - вчитель української мови і літератури Катола Антоніна Іванівна - вчитель англійської мови Кашуба Наталія Богданівна - вчитель англійської мови Когут Марія Зіновіївна - вчитель географії Кольба Валентина Олексіївна - заступник директора з виховної роботи Кріль Любов Степанівна - вчитель початкових класів Куземко Наталія Дмитрівна - вчитель німецької мови Кулешко Віталій Іванович - вчитель математики Купецька Ольга Петрівна - вчитель англійської мови Сорока Ольга Петрівна - вчитель музики, етики, естетики Лень Марія Василівна - вчитель англійської мови Лихачинська Іванна Іванівна - вчитель історії Лоджук Надія Романівна - вчитель початкових класів Лотоцька Наталія Богданівна - вчитель української мови та літератури Лукашова Валентина Володимирівна - вчитель географії Матвіїв Іван Йосипович - вчитель історії Матвіїшин Світлана Сергіївна - керівник драматичного гуртка Мелимука Анна Олексіївна - вчитель християнської етики Михайлишин Ніна Володимирівна - вчитель української мови та літератури Мицак-Остапчук Юлія Олегівна - вчитель англійської мови Моліцька Алла Леонідівна - вчитель хімії Мотрук Віра Іванівна - вчитель математики Недошитко Віктор Дмитрович - вчитель трудового навчання Олійник Діана Петрівна - вчитель англійської мови Остапчук Вадим Олександрович - вчитель креслення Пагут Віра Петрівна - учитель інформатики Паланиця Любов Григорівна - керівник військово-патріотичного гуртка, вчитель хімії Рачинська Галина Степанівна - вчитель української мови та літератури Роговська Ольга Яківна - вчитель фізичної культури Сагайдак Надія Стефанівна - вчитель англійської мови Синюк Людмила Йосипівна - вчитель ОБЖ Сиротюк Світлана Василівна - вчитель біології Соколова Ольга Михайлівна - вчитель інформатики Тарноруда Олег Петрович - вчитель історії Тимочко Надія Іванівна - вчитель початкових класів Тимчак Ірина Андріївна - педагог-організатор Ткачук Оксана Петрівна - вихователь ГПД Туровська Надія Романівна - бібліотекар Холодняк Наталія Василівна - вчитель світової літератури Хомич Галина Василівна - вчитель фізичної культури Чикалова Надія Максимівна - вчитель фізичної культури Шкарлет Оксана Петрівна - вчитель фізичної культури Яремчук Ганна Семенівна - вчитель трудового навчання
© ТНВК "Школа-Ліцей №6 ім. Н.Яремчука", 2019
Всі права захищено.