«Ми будуємо спільноту відповідального вчительства!» EDCAMP 2016
Тільки професійні, прогресивні, реалізовані та щасливі Учителі можуть зробити українські школи комфортними та цікавими.
9 та 10 квітня 2016 року вчителям нашої школи Остапчук Ользі Миколаївні та Кашубі Наталії Богданівні випала неймовірна нагода стати учасниками незвичного заходу – Другої національної (не)конференції для шкільних педагогів EdCamp Ukraine 2016 у місті Харків. Подібні конференції проводяться по всьому світу уже понад 15 років, привертаючи увагу шкільних педагогів та представників громадських організацій завдяки новому дискусійному формату, який заохочує відкритий обмін педагогічним досвідом та спонукає до розв’язання проблем. Кожен учасник конференції може не тільки відвідати кілька експертних сесій за своїм уподобанням (пам’ятаючи про правило «вільної ноги»), але й також запропонувати свою тему для обговорення, провести відкритий урок або учительську сесію.
ЩО ТАКЕ EDCAMP?
(Не)конференції EdCamp проводяться у всьому світі в новому дискусійному форматі для співтворчості вчителів. EdCamp народився у Філадельфії (США) влітку 2010 року. Із того часу понад 950 заходів відбулося в 26 країнах, об’єднавши понад 70 000 учителів. Україна стала 9-ю державою світу й 3-ю в Європі, яка приєдналася до цього всесвітнього руху.
EdCamp :
- Демократичне місце зустрічі ( освітяни збираються разом, щоб обговорити питання, які їх турбують найбільше);
- Унікальна платформа професійного зростання (відкритий обмін педагогічним досвідом, співпраця і розв’язання спільних задач за принципом «Give–Get» – «Дай, якщо можеш –Візьми, якщо хочеш»);
- Спільнота кращих агентів змін (ефективна модель для трансформації в освіті на рівні окремо взятої школи, регіону та країни в цілому – разом ми сила!)
У рамках Другої національної (не)конференції для шкільних педагогів EdCamp Ukraine 2016 відбулась благодійна акція “Учительство-дітям”, до якої долучилися вчителі нашої школи. Були зібрані сотні цікавих, яскравих та потрібних речей для дітей, які знаходяться у складних життєвих обставинах. Унікальність формату EdCamp – продовження дискусій і спільної діяльності педагогів після завершення Другої (не)конференції (“Ефект довгого хвоста”), корисні та цікаві знайомства, нові друзі, контакти однодумців.
Два дні у Харкові пролетіли як одна мить, залишивши по собі незабутні спогади, нові цікаві знайомства та щире переконання в тому, що тільки щасливі вчителі можуть виховати щасливих дітей, даючи Україні шанс на щасливе майбутнє!!!
Написати коментар:
FaceBook VK Сайт