Тернопільський навчально-виховний комплекс
"Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука"

Архів публікацій

Листопад 2017
M T W T F S S
« Oct    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Розклад дзвінків

І зміна
1 урок: 8.30 - 9.15
2 урок: 9.25 - 10.10
3 урок: 10.20 - 11.05
4 урок: 11.25 - 12.10
5 урок: 12.30 - 13.15
6 урок: 13.25 - 14.10

ІІ зміна
1 урок: 14.20 - 15.05
2 урок: 15.15 - 16.00
3 урок: 16.20 - 17.05
4 урок: 17.15 - 18.00
5 урок: 18.10 - 18.55

1-і класи
1 урок: 8.30 - 9.05
2 урок: 9.20 - 9.55
3 урок: 10.15 - 10.55
4 урок: 11.10 - 11.45
5 урок: 11.55 - 12.30

2-і класи
1 урок: 8.30 - 9.10
2 урок: 9.20 - 10.00
3 урок: 10.20 - 11.00
4 урок: 11.10 - 11.50
5 урок: 11.55 - 12.35

3-4-і класи
1 урок: 12.45 - 13.25
2 урок: 13.35 - 14.15
3 урок: 14.35 - 15.15
4 урок: 15.25 - 16.05
5 урок: 16.15 - 16.55

Турнірна таблиця з розумових ігор

Турнірна таблиця з розумових ігор

17 листопада 2016 року відбулись фінальні змагання з гри  “Квартет”

           1 місце   –   6-Б кл. –  Факалікіто  – 45

           2 місце   –   11л-ф   –    11 л-ф  – 37

           3 місце   –   8-Б     –  Ананасики         – 28,5

           4 місце   –   5-В –  Непереможні Дракони   – 25,5

           5 місце   –   8-Б     –      Мумії         – 24

           6 місце   –   3-В –   Непереможні розуми   – 22,5

           7 місце   –   10л-і   –  Жосткі            – 21,5

           8 місце   –   4-А     – Хундай Gets        – 20

         В команді 6-Б класу грали: 1.Сомпура Т., 2.Чорний М.,

       3.Щавурський О., 4.Малявський Л.

         За команду 11л-ф класу грали: 1.Чуловський В.,

       2.Подоляк А., 3.Лебідко Д., 4.Федорович І.

           В команді 8-Б класу грали: 1.Малиновська Н.,

       2.Пастухевич К., 3.ФедорчукТ., 4.Гащак М.

 

 

              24.11.16. відбулась командна першість з гри “Хрестики — Нулики” 5 в ряд, серед  учнів 7 і 8 класів.

                1 місце   — 8-В кл. – Інфузорія      -28

                2 місце   – 7 -В кл — Дракони        -23

                3-4 місце – 7 -А кл – Орел           -19

                3-4 місце – 7-Б кл. – Сокіл          -19

                5 місце   – 8 -А кл.- Непереможні    -18

                6 місце   — 8-Б  кл.- Смайлики       -13

              За команду 8-В класу грали: Терлецький В., Деркач М.,

        Буртник І.,  Самборський В. В команді 7-В класу грали:

        Кучер  О.,  Кондратенко М., Ковбаса Д., Колесник С.

        За команду 7-А класу грали:Ніколаєнко Н., Собчак А.,

        Слив’як У., Бура У. В команді 7-Б класу грали: Поворозник В.,

        Катола О.,Михайлова А.,Сачко Н.

 

 

                 26.11.16 року відбулась командна першість

        ТНВК “Школи-ліцею №6 ім. Н. Яремчука” з гри

        “Хрестики — Нулики” 5 в ряд серед учнів 9 — 11 класів.

            1 місце –    11 л-ф                  – 30,5

            2 місце –    9 -В    – Гамбіт        – 30

            3 місце –    9 – А   – Смурфики      – 26

            4 місце –    10 л-ф                  – 23,5

            5 місце –    9-Б    Кристалогідрат   – 23

            6 місце –    11 л-і       – 21

            7 місце –    10 л-і       – 15

               В команді 11 л-ф грали: Чуловський В., Федорович І.,

         Вашків Ю., Лебідко Д. За команду  9-В класу грали: Черній І.,

         Блавіцький А., Ковбаса В., Цепенда В.  В команді 9-А класу

         грали: Засаднюк В., Глаз О., Стадник С., Пушкарь І.

 

                          7 грудня 2016 року учні 5 і 6 класів зіграли турнір з гри

          “Хрестики — Нулики” 5 в ряд.

                1 місце –  6-Б – Факалікіто           -30

                2 місце –  5-В — Непереможні Дракони  -29,5

                3 місце –  5-А — Тигромени            -22,5

                4 місце –  6-В – Non Stop             -14,5

                5 місце –  6-А – Соколи               -13,5

                6 місце –  5-Б – Енерджайзер          -10

                    Команда 6-Б класу виграла в своїй підгрупі! Молодці!

          6-Б клас представляли: Сомпура Тимофій, Чорний Матвій,

          Жмуд Ангеліна, Малявський Любомир.  В команді 5-В класу

          грали: Лучин Назар, Венгринович Андрій, Улішак Назар,

          Николишин Олександр. Зкоманду 5-А класу грали:

          Вишньовський  Максим, Федорчак Роксолана, Чоловський

          Владислав, Дзюбак Лілія.

 

 

               22 грудня 2016 року  відбувся турнір з гри “Хрестики Нулики”

      5 в ряд між учнями 3 і 4 класів.

               Місця розподілилисьтак :

          1 місце  – 4-Б  – Леви             –  37,5

          2 місце  – 3-В  – Непереможні      –  37

          3 місце  – 4-А  – Clash Royal      –  29

          4 місце  – 3-В  –   Орли           –  24,5

          5 місце  – 4-В  –    Чорні гравці  –  23

          6 місце  – 3-Б  –    Науковці      –  16

          7 місце  – 3-А  –    Конфетті      –  10

             В команді 4-Б класу грали: Стадник І., Фурсик В.,

       Бурковський З., Шеремета В.,Таслюк Я.  За команду

       3-В класи грали: Прохоров О., Задорожна А., Гринчук В.,

       Сабадишин В.   В команді 4-А класу грали: Придаткевич П.,

       Малявська Р., Лучин А., Козар В.

 

 

 

 

                 2 лютого 2017 року відбулись фінальні змагання з гри

        “Хрестики-Нулики” 5 в ряд серед учнів ТНВК “Школи-

        ліцею №6 ім. Н. Яремчука.” Ось результат:

        1 місце — 6-Б     Святі Бублики                –  29,5

        2 місце –   11л-ф 11л-ф                        –  27

        3 місце –   9-В   Гамбіт                       –  22,5

        4 місце –   5-В   Непереможні Дракони          –  20

        5 місце –   3-В   Непереможні                  –  11

        6 місце –   8-В   Інфузорія                    –  10

            В команді 6-Б класу грали: Чорний М., Жмуд А.,

       Щавурський О., Малявський Л.

           За команду 11л-ф грали: Чуловський В., Федорович І., Вашків Ю.,

       Лебідко Д.

           У команді 9-В класу грали: Чернюх І., Блавіцький А.,

       Цепенда В., Ковбаса В.

 

 

           

            21 березня 2017 року відбулась командна першість

       серед учнів 3 і 4 класів з гри Шашки. Боротьба тривала

       два дні.  Учні виставили 9 команд! Молодці!

            Місця розподілились так:

       1 місце   –  4-А –     Найхитріші                –  49

       2 місце   –  3-В –     Непереможні               –  40,5

       3 місце   –  3-Г –     Дикі тигри                –  39

       4 місце   –  3-Б –     Ліга розумників           –  37

       5 місце   –  4-Б –     Леви                      –  34

       6,7 місце –  3-А –     Колібрі                   –  24

       6,7 місце –  3-А –     Ві Аоса                   –  24

       8 місце   –  3-Б –     Ліга чемпіонів            –  21,5

       9 місце   –  4-В —     Призодери                 –  19

            В команді 4-Акл. грали: Луків Д.,Макух П., Гопанюк А.,

      Наливайчук Ю.

            За команду 3-Вкл. грали: Прохоров О.,Задорожна А.,Гринчук  В.,

      Сабадишин В.

            В команді 3-Гкл. грали: Цимбалістий Б., Дуденко В..Намісняк М..

      Терещенко Н.

     

 

 

           

           

           

           

            22.03.17р. відбулось продовження турніру з гри ’Шашки’,

       серед учнів 5-6кл.

            1 місце – 6-Бкл  ’ Ракамафо’          – 31 балів

            2 місце – 5-Вкл   Непереможні Дракони – 30,5

            3 місце – 6-Акл.  Соколи              – 19,5

            4 місце – 6-Вкл.  Веселі Смайлики     – 18

            5 місце – 5-Гкл.  UA                  – 13,5

            6 місце – 5-Акл.  Тигромени IQ 100    – 7,5

          За команду 6-Бкл. грали:Чорний М., Щавурський О., Малявський Л.,

       Жмуд А., Шпак Р.

           В команді 5-Вкл. грали:Кустра В.,Саварин Ю., Улішак Н., Заяць К.

           За команду 6-Акл. грали: Ситник С., Кобильник А., Голайчук О.,

        Біловус В.

 

           11.05.17р. відбулась командна першість серед учнів 9-11 класів з гри ’Шашки’.

            1 місце – 9-А кл.  ’Цокольники’  -11 балів,

            2 місце – 10 л-і    ’АОЕ’        -8 бвлів,

            3 місце – 9-В кл.   ’ Про 100 ’  -5 балів.

          За команду 9-А класу грали: Стадник С., Глаз О.,Сенюк Р.,Ратушняк К.

     В команді 10 л-і грали: Закришко Р., Диченко В., Роговський В.,Олексишин Х.

     За команду 9-В кл. грали: Загурська Х.,Блавіцький А.,Ковбаса В.,Цепенда В.

    

    

    

    

                      12.05.17р.відбувся турнір згри Шашки серед учнів 7-8 кл.

          Місця розділились так:

                      1 місце -7-Акл.      Хрущі        -28

                      2 місце -8-Б    Комарі            -26

                      3 місце -8-В   Інфузорія туфелька -24

                      4 місце -7-Б   Мщрські котики     -21

                      5 місце -8-А    dior              -18

                      6 місце -7-В   Тигри              -3

                  В команді 7-Акл. грали: Темченко З.,Бойко В..Свинчак К.,

          Собчак Н.

                  За команду 8-Бкл. грали: Зінків В.,Редько Н.,Музика Ю.,

           Кобильник І.

                   В команді 8-Вкл. грали: Терлецький В., Самборський В.,

            Деркач М.,Циквас О., Вонсата М.

           

           

           

                        Фінал гри Шашки відбувся 13.05.17р. Змагалось 6 команд.

                     1 місце -6-Бкл.-Факлікіто     -28

                     2 місце -10л-і – АУЕ          -23

                     3 місце -9-А   -Цокольники    -22

                     4 місце -8-Б   -Комарі        -20

                     5 місце -4-А   – Найхитріші   -16

                     6 місце -7-А   -Хрущі         -11

            За команду 6-Б кл. грали: Чорний М., Щавурський О.,

           Малявський Л., Жмуд А.

             В команді 10л-і грали: Закришко Р., Диченко В.,

           Роговський М., Медвідь Н.

              За команду 9-А кл. грали: Стадник С., Глаз О.,Сенюк Р., Ратушняк К.,

           Білик О.

          

          

                Турнір швидкого рахунку відбувся у 5 – 11 кл. з 15 по 20 травня.

           1 місце -11л-ф-68 балів, 2 місце-6-Бкл.-62, 3 місце 9-Б-61 бал.

Дата: 15 червня, 2017
Автор: Голда Оксана Василівна
 
 

Три речі не можна втрачати: спокій, надію і честь

Випадкові фото

Про школу

Наш навчальний заклад заснований у 1947 році. Спочатку навчання відбувалося в будівлі СШ №1 (нині - Українська гімназія ім. І.Франка), потім - в будівлі політехнічного інституту (нині - Технічний університет ім. І.Пулюя). У 1960 році було збудовано нове приміщення школи-ліцею на вулиці Леніна, 25 (сьогодні - вул. Руська, 6).
Читати далі...

Дирекція школи

Остапчук Олександр Миколайович

Остапчук Олександр Миколайович
директор школи-ліцею

Лужна Любов Ярославівна

Лужна Любов Ярославівна
заступник директора

Гонташ Галина Євгенівна

Гонташ Галина Євгенівна
заступник директора

Остапчук Ольга Миколаївна

Остапчук Ольга Миколаївна
заступник директора

Кольба Валентина Олексіївна
заступник директора

Корінь Леся Михайлівна
заступник директора

Педагогічний колектив

Абрамик Любов Богданівна - вчитель англійської мови Кічук Марія Іванівна - вчитель математики Антонюк Наталія Петрівна - вчитель англійської мови Анцібор Наталія Олексіївна - вчитель світової літератури Бабій Наталія Зіновіївна - вчитель початкових класів Белендюк Руслана Степанівна - вчитель музики Бичок Надія Йосипівна - вчитель початкових класів Богачук Антоніна Валеріївна - практичний психолог Богачук Жанна Іванівна - вчитель світової літератури Богачук Людмила Михайлівна - вчитель трудового навчання Буртник Тамара Іванівна - вчитель початкових класів Бутова Ольга Вікторівна - вчитель початкових класів Бутрин Ольга Богданівна - вчитль фізики Вербовецька Ганна Мирославівна - вчитель української мови та літератури Вишневська Лариса Петрівна - вчитель хімії Вишньовська Наталія Михайлівна - вчитель початкових класів Гандзола Михайло Васильович - керівник гуртка Горбач Наталія Дмитрівна - вчитель образотворчого мистецтва Горин Олег Петрович - вчитель фізичної культури Грицак Мар'яна Ярославівна - вчитель математики Грицина Мар'яна Степанівна - вчитель початкових класів Данилків Тетяна Ярославівна - соціальний педагог Добровольська Оксана Михайлівна - вчитель початкових класів Доскоч Галина Володимирівна - вчитель математики Дубчак Марина Віталіївна - вчитель англійської мови Ензельт Олександр Миколайович - вчитель фізики Заверуха Людмила Любомирівна - вчитель початкових класів Зозуляк Сергій Володимирович - вчитель історії Зотько Ольга Василівна - вчитель початкових класів Кіначевич Алла Назарівна - вчитель початкових класів Кіцак Оксана Романівна - вчитель біології Кавецька Марія Йосипівна - вчитель початкових класів Казакова Віра Миколаївна - вчитель української мови і літератури Катола Антоніна Іванівна - вчитель англійської мови Кашуба Наталія Богданівна - вчитель англійської мови Когут Марія Зіновіївна - вчитель географії Кольба Валентина Олексіївна - заступник директора з виховної роботи Кріль Любов Степанівна - вчитель початкових класів Куземко Наталія Дмитрівна - вчитель німецької мови Кулешко Віталій Іванович - вчитель математики Купецька Ольга Петрівна - вчитель англійської мови Лень Марія Василівна - вчитель англійської мови Лень Марія Василівна - вчитель англійської мови Лисобей Людмила Василівна - вчитель математики Лихачинська Іванна Іванівна - вчитель історії Лоджук Надія Романівна - вчитель початкових класів Лотоцька Наталія Богданівна - вчитель української мови та літератури Лукашова Валентина Володимирівна - вчитель географії Матвіїв Іван Йосипович - вчитель історії Матвіїшин Світлана Сергіївна - керівник драматичного гуртка Мелимука Анна Олексіївна - вчитель християнської етики Михайлишин Ніна Володимирівна - вчитель української мови та літератури Мицак-Остапчук Юлія Олегівна - вчитель англійської мови Моліцька Алла Леонідівна - вчитель хімії Мотрук Віра Іванівна - вчитель математики Недошитко Віктор Дмитрович - вчитель трудового навчання Олійник Діана Петрівна - вчитель англійської мови Остапчук Вадим Олександрович - вчитель креслення Пагут Віра Петрівна - учитель інформатики Паланиця Любов Григорівна - керівник військово-патріотичного гуртка, вчитель хімії Рачинська Галина Степанівна - вчитель української мови та літератури Роговська Ольга Яківна - вчитель фізичної культури Сагайдак Надія Стефанівна - вчитель англійської мови Сеник Надія Михайлівна - вчитель української мови та літератури Синюк Людмила Йосипівна - вчитель ОБЖ Сиротьюк Світлана Василівна - вчитель біології Соколова Ольга Михайлівна - вчитель інформатики Тарноруда Олег Петрович - вчитель історії Тимочко Надія Іванівна - вчитель початкових класів Тимчак Ірина Андріївна - педагог-організатор Ткачук Оксана Петрівна - вихователь ГПД Туровська Надія Романівна - бібліотекар Флешар Олександра Богданівна - вчитель української мови та літератури Холодняк Наталія Василівна - вчитель світової літератури Хомич Галина Василівна - вчитель фізичної культури Чикалова Надія Максимівна - вчитель фізичної культури Шкарлет Оксана Петрівна - вчитель фізичної культури Яремчук Ганна Семенівна - вчитель трудового навчання

Ми в соцмережах

© ТНВК "Школа-Ліцей №6 ім. Н.Яремчука", 2017
Всі права захищено.