Тернопільський навчально-виховний комплекс
"Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука"

Архів публікацій

Листопад 2018
M T W T F S S
« Oct    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Відкритий чемпіонат м. Тернополя з гри «ГО»

Відкритий чемпіонат м. Тернополя з гри «ГО»

10-11 лютого в приміщенні ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука»  відбувся відкритий чемпіонат м. Тернополя з гри «ГО». У чемпіонаті змагались 28  учасників з різних міст України: Києва, Білої Церкви, Івано-Франківська, Кременця, Тернополя. Чемпіонат тривав два дні. У перший день (10.02) було проведено три тури, а в другий (11.02) – два тури, підведення підсумків, нагородження.  

Перше місце в чемпіонаті зайняв Перто Придаткевич, учень ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука»; друге місце – Ратмир Голда (м. Біла Церква); третє місце – Павло Новосад, учень ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука». 

У категорії Б  перше місце зайняв Любомир Любінець (м. Івано-Франківськ); друге місце – Анна Олійник (м.Київ), третє місце – Владислав Рудько, учень ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука». 

У категорії В перше місце зайняв Владислав Сабадишин, друге місце – Остап Шабала, третє місце – Віталій Бортник, учні нашої школи.  

У категорії С перше місце зайняв Максим Коваленко (м. Біла Церква); друге місце – Давид Терещук (м. Кременець); третє місце – Андрій Возний, учень ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука». 

У турнірі брали участь і новачки, які грали на дошці 13х13.  

Учасники та переможці чемпіонату отримали цінні призи та смачні і поживні подарунки. Спонсорами чемпіонату були управління у справах сім’ї  і молодіжної політики й спорту Тернопільської міської ради, Тернопільський молокозавод. 

Усі учасники, батьки, організатори отримали від спілкування на чемпіонаті позитивні емоції та незабутні враження.

Дата: 12 лютого, 2018
Автор: Голда О.В.
 
 

Три речі визначають людину: праця, чесність і мудрість

Випадкові фото

Педагогічний колектив

Абрамик Любов Богданівна - вчитель англійської мови Кічук Марія Іванівна - вчитель математики Сеник Надія Михайлівна - вчитель української мови та літератури Флешар Олександра Богданівна - вчитель української мови та літератури Антонюк Наталія Петрівна - вчитель англійської мови Анцібор Наталія Олексіївна - вчитель світової літератури Бабій Наталія Зіновіївна - вчитель початкових класів Белендюк Руслана Степанівна - вчитель музики Бичок Надія Йосипівна - вчитель початкових класів Богачук Антоніна Валеріївна - практичний психолог Богачук Жанна Іванівна - вчитель світової літератури Богачук Людмила Михайлівна - вчитель трудового навчання Буртник Тамара Іванівна - вчитель початкових класів Бутова Ольга Вікторівна - вчитель початкових класів Бутрин Ольга Богданівна - вчитль фізики Вербовецька Ганна Мирославівна - вчитель української мови та літератури Вишневська Лариса Петрівна - вчитель хімії Вишньовська Наталія Михайлівна - вчитель початкових класів Гандзола Михайло Васильович - керівник гуртка Горбач Наталія Дмитрівна - вчитель образотворчого мистецтва Горин Олег Петрович - вчитель фізичної культури Грицак Мар'яна Ярославівна - вчитель математики Грицина Мар'яна Степанівна - вчитель початкових класів Данилків Тетяна Ярославівна - соціальний педагог Добровольська Оксана Михайлівна - вчитель початкових класів Доскоч Галина Володимирівна - вчитель математики Дубчак Марина Віталіївна - вчитель англійської мови Ензельт Олександр Миколайович - вчитель фізики Заверуха Людмила Любомирівна - вчитель початкових класів Зозуляк Сергій Володимирович - вчитель історії Зотько Ольга Василівна - вчитель початкових класів Кіначевич Алла Назарівна - вчитель початкових класів Кіцак Оксана Романівна - вчитель біології Кавецька Марія Йосипівна - вчитель початкових класів Казакова Віра Миколаївна - вчитель української мови і літератури Катола Антоніна Іванівна - вчитель англійської мови Кашуба Наталія Богданівна - вчитель англійської мови Когут Марія Зіновіївна - вчитель географії Кольба Валентина Олексіївна - заступник директора з виховної роботи Кріль Любов Степанівна - вчитель початкових класів Куземко Наталія Дмитрівна - вчитель німецької мови Кулешко Віталій Іванович - вчитель математики Купецька Ольга Петрівна - вчитель англійської мови Сорока Ольга Петрівна - вчитель музики, етики, естетики Лень Марія Василівна - вчитель англійської мови Лисобей Людмила Василівна - вчитель математики Лихачинська Іванна Іванівна - вчитель історії Лоджук Надія Романівна - вчитель початкових класів Лотоцька Наталія Богданівна - вчитель української мови та літератури Лукашова Валентина Володимирівна - вчитель географії Матвіїв Іван Йосипович - вчитель історії Матвіїшин Світлана Сергіївна - керівник драматичного гуртка Мелимука Анна Олексіївна - вчитель християнської етики Михайлишин Ніна Володимирівна - вчитель української мови та літератури Мицак-Остапчук Юлія Олегівна - вчитель англійської мови Моліцька Алла Леонідівна - вчитель хімії Мотрук Віра Іванівна - вчитель математики Недошитко Віктор Дмитрович - вчитель трудового навчання Олійник Діана Петрівна - вчитель англійської мови Остапчук Вадим Олександрович - вчитель креслення Пагут Віра Петрівна - учитель інформатики Паланиця Любов Григорівна - керівник військово-патріотичного гуртка, вчитель хімії Рачинська Галина Степанівна - вчитель української мови та літератури Роговська Ольга Яківна - вчитель фізичної культури Сагайдак Надія Стефанівна - вчитель англійської мови Синюк Людмила Йосипівна - вчитель ОБЖ Сиротюк Світлана Василівна - вчитель біології Соколова Ольга Михайлівна - вчитель інформатики Тарноруда Олег Петрович - вчитель історії Тимочко Надія Іванівна - вчитель початкових класів Тимчак Ірина Андріївна - педагог-організатор Ткачук Оксана Петрівна - вихователь ГПД Туровська Надія Романівна - бібліотекар Холодняк Наталія Василівна - вчитель світової літератури Хомич Галина Василівна - вчитель фізичної культури Чикалова Надія Максимівна - вчитель фізичної культури Шкарлет Оксана Петрівна - вчитель фізичної культури Яремчук Ганна Семенівна - вчитель трудового навчання
© ТНВК "Школа-Ліцей №6 ім. Н.Яремчука", 2018
Всі права захищено.