Тернопільський навчально-виховний комплекс
"Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука"

Архів публікацій

Квітень 2019
M T W T F S S
« Mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Фестиваль-конкурс дитячих театральних колективів «Крила»

Фестиваль-конкурс дитячих театральних колективів «Крила»

23 березня у ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука» відбувся перший регіональний  фестиваль-конкурс дитячих театральних колективів «Крила» імені Народного артиста України Богдана Ступки. У фестивалі взяли участь дитячі колективи з Тернополя, Козови, Підволочиська, Бережан, а також гості із Хмельницького. На сцені ожив образ Катерини з однойменної поеми Тараса Шевченка, Мавка з «Лісової пісні» Лесі Українки, герої п’єси  Дюла Урбан сірі та білі миші.

 Неймовірна атмосфера добра, творчості та дружби панувала в залі. Юні актори подарували бурхливий водоспад фантастичних емоцій як для глядачів, так і для журі.

За регламентом фестивалю учнівські театри виступали протягом одного дня. Він був насичений подіями, дійствами та емоціями. У перервах між виступами члени журі влаштовували майстер-класи для учасників конкурсу. Глядачі тепло зустрічали кожного конкурсанта, емоційно реагували на події, які відбувались на сцені.

За результатами фестивалю-конкурсу об’єктивним рішенням журі було нагороджено відзнаками такі учнівські театри:

  • лауреат третьої премії – зразковий драматичний театр-студія «Прем’єра», ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука», м.Тернопіль, п’єса Дюла Урбана «Усі миші люблять сир» (керівник Борис Маланюк);
  • лауреат другої премії – волонтерський дитячий театр «Летючий корабель» благодійного фонду «Хесед Бешт», м.Хмельницький, п’єса Дюла Урбана «Усі миші люблять сир» (керівник Світлана Тукало);
  • лауреат першої премії – акторська школа «Театр в театрі», м.Тернопіль, твір Тараса Шевченка «Катерина» (керівник Тетяна Попович).

Гран-прі конкурсу отримала акторська школа «Пармезан» (м.Хмельницький) за постановку твору Анастасії Нікуліни «Сіль для моря» (керівник Анастасія Строян).

Також були нагороджені учнівські колективи та юні актори в індивідуальних номінаціях:

  • краща режисура – акторська школа «Театр в театрі» (м.Тернопіль);
  • краща сценічна розробка – театр мініатюр «Джерельце» (центр-дитячої та юнацької творчості смт. Підволочиськ);
  • краща чоловіча роль – Юрій Соколовський;
  • краща чоловіча роль другого плану – Станіслав Богонос;
  • краща жіноча роль – Надія Нагорняк;
  • краща жіноча роль другого плану – Мар’яна Куляс;
  • краще музичне оформлення – «Катерина» (акторська школа «Театр в театрі»);
  • краще пластичне вирішення – театр «Дивосвіт» (ЗОШ №22 м.Тернопіль);
  • кращий сценічний костюм – театр-студія «Взори» (районний центр позашкільної освіти м.Бережани);
  • краще художнє оформлення – дитячий зразковий театр «Дивосвіт» (районний будинок культури м.Козова);
  • приз глядацьких симпатій – акторська школа «Пармезан» (м.Хмельницький).

Фестивальний день промайнув як одна мить, він був наповнений дитячим сміхом, оплесками, новими творчими ідеями, народженням яскравих талантів.

Дата: 31 березня, 2019
Автор: Валентин Молодечкін
 
 

Чим більше любові ми даруємо тим більше її залишається у нас.

Випадкові фото

Педагогічний колектив

Абрамик Любов Богданівна - вчитель англійської мови Кічук Марія Іванівна - вчитель математики Сеник Надія Михайлівна - вчитель української мови та літератури Флешар Олександра Богданівна - вчитель української мови та літератури Марцинюк Роман Дмитрович - вчитель трудового навчання Гайда Галина Володимирівна - вчитель біології Голда Оксана Василівна - керівник гуртка Лоджук Тарас Григорович - вчитель фізичної культури Гриненко Наталія Володимирівна - практичний психолог Ненич Олена Зіновіївна - вчитель початкових класів Вишневська Наталія Петрівна - вчитель початкових класів Лисобей Людмила Василівна - вчитель математики Марцинюк Олександра Степанівна - вчитель початкових класів Гончар Оксана Василівна - вчитель початкових класів Маланюк Борис Орестович - керівник драматичного гуртка Антонюк Наталія Петрівна - вчитель англійської мови Анцібор Наталія Олексіївна - вчитель світової літератури Бабій Наталія Зіновіївна - вчитель початкових класів Белендюк Руслана Степанівна - вчитель музики Бичок Надія Йосипівна - вчитель початкових класів Богачук Антоніна Валеріївна - практичний психолог Богачук Жанна Іванівна - вчитель світової літератури Богачук Людмила Михайлівна - вчитель трудового навчання Буртник Тамара Іванівна - вчитель початкових класів Бутова Ольга Вікторівна - вчитель початкових класів Бутрин Ольга Богданівна - вчитль фізики Вербовецька Ганна Мирославівна - вчитель української мови та літератури Вишневська Лариса Петрівна - вчитель хімії Вишньовська Наталія Михайлівна - вчитель початкових класів Гандзола Михайло Васильович - керівник гуртка Горбач Наталія Дмитрівна - вчитель образотворчого мистецтва Горин Олег Петрович - вчитель фізичної культури Грицак Мар'яна Ярославівна - вчитель математики Грицина Мар'яна Степанівна - вчитель початкових класів Данилків Тетяна Ярославівна - соціальний педагог Добровольська Оксана Михайлівна - вчитель початкових класів Доскоч Галина Володимирівна - вчитель математики Дубчак Марина Віталіївна - вчитель англійської мови Ензельт Олександр Миколайович - вчитель фізики Заверуха Людмила Любомирівна - вчитель початкових класів Зозуляк Сергій Володимирович - вчитель історії Зотько Ольга Василівна - вчитель початкових класів Кіначевич Алла Назарівна - вчитель початкових класів Кіцак Оксана Романівна - вчитель біології Кавецька Марія Йосипівна - вчитель початкових класів Казакова Віра Миколаївна - вчитель української мови і літератури Катола Антоніна Іванівна - вчитель англійської мови Кашуба Наталія Богданівна - вчитель англійської мови Когут Марія Зіновіївна - вчитель географії Кольба Валентина Олексіївна - заступник директора з виховної роботи Кріль Любов Степанівна - вчитель початкових класів Куземко Наталія Дмитрівна - вчитель німецької мови Кулешко Віталій Іванович - вчитель математики Купецька Ольга Петрівна - вчитель англійської мови Сорока Ольга Петрівна - вчитель музики, етики, естетики Лень Марія Василівна - вчитель англійської мови Лихачинська Іванна Іванівна - вчитель історії Лоджук Надія Романівна - вчитель початкових класів Лотоцька Наталія Богданівна - вчитель української мови та літератури Лукашова Валентина Володимирівна - вчитель географії Матвіїв Іван Йосипович - вчитель історії Матвіїшин Світлана Сергіївна - керівник драматичного гуртка Мелимука Анна Олексіївна - вчитель християнської етики Михайлишин Ніна Володимирівна - вчитель української мови та літератури Мицак-Остапчук Юлія Олегівна - вчитель англійської мови Моліцька Алла Леонідівна - вчитель хімії Мотрук Віра Іванівна - вчитель математики Недошитко Віктор Дмитрович - вчитель трудового навчання Олійник Діана Петрівна - вчитель англійської мови Остапчук Вадим Олександрович - вчитель креслення Пагут Віра Петрівна - учитель інформатики Паланиця Любов Григорівна - керівник військово-патріотичного гуртка, вчитель хімії Рачинська Галина Степанівна - вчитель української мови та літератури Роговська Ольга Яківна - вчитель фізичної культури Сагайдак Надія Стефанівна - вчитель англійської мови Синюк Людмила Йосипівна - вчитель ОБЖ Сиротюк Світлана Василівна - вчитель біології Соколова Ольга Михайлівна - вчитель інформатики Тарноруда Олег Петрович - вчитель історії Тимочко Надія Іванівна - вчитель початкових класів Тимчак Ірина Андріївна - педагог-організатор Ткачук Оксана Петрівна - вихователь ГПД Туровська Надія Романівна - бібліотекар Холодняк Наталія Василівна - вчитель світової літератури Хомич Галина Василівна - вчитель фізичної культури Чикалова Надія Максимівна - вчитель фізичної культури Шкарлет Оксана Петрівна - вчитель фізичної культури Яремчук Ганна Семенівна - вчитель трудового навчання
© ТНВК "Школа-Ліцей №6 ім. Н.Яремчука", 2019
Всі права захищено.