Тернопільський навчально-виховний комплекс
"Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука"

Архів публікацій

Липень 2019
M T W T F S S
« Jun    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Турнір з гри «Лис і гуси»

Турнір з гри «Лис і гуси»

З 19 березня по 2 квітня у Школі Розумових Ігор відбулися турніри з гри «Лис і гуси». Для учасників гра була невідомою, а тому всі гравці були в рівних умовах.

У відбіркових турнірах серед 5-6 класів найбільшу кількість балів отримали:

І місце – 5-В клас «Професіонали» (17 б.)

Прохоров Олександр
Задорожна Анна
Боднарчук Максим
Шелковська Надія

ІІ місце – 6-Б клас «Леви» (15 б.)

Нестеренко Святослав
Фурсик Валентин
Бурковський Захар
Рибачок Назар
Шеремета Віктор

Серед наймолодших учасників турніру краще зіграли:

І місце – 4-А клас «Футболісти» (16,5 б.)

Рудько Власдислав
Матвіїв Роман
Приймак Назар
Чоловський Юрій
Рудакевич Владислав

ІІ місце – 3-В клас «Месники» (16 б.)

Терлецький Володимир
Дяків Роман
Боднарець Матвій
Довбуш Максим

 

Серед учні 7-8 класів кращі результати здобули:

І місце – 8-Б клас «Казковий пончик» (16,5 б.)

Чорний Матвій
Жмуд Ангеліна
Ковалишин Віктор
Самборська Ірена

ІІ місце – 7-В клас «Непереможні дракони» (14 б.)

Заяць Каріна
Караванська Юлія
Тернівська Ліза
Радомська Савіна

Старшокласники зіграли з таким результатом:

І місце – 9-А клас (16 б.)

Ярема Вадим
Берестецький Богдан
Архитко Віктор
Герман Олександр
Темченко Захар
Олійник Анастасія

ІІ місце – 9-Б клас  (15,5 б.)

Боднарчук Анатолій
Олійник Богдан
Лашкевич Тетяна
Поворозник Віталій

Вітаємо команди з переходом у фінальний етап гри «Лис і гуси» та правом боротись за першість школи.

Дата: 2 квітня, 2019
Автор: Голда Оксана
 
 

Три речі не можна втрачати: спокій, надію і честь

Випадкові фото

Педагогічний колектив

Абрамик Любов Богданівна - вчитель англійської мови Кічук Марія Іванівна - вчитель математики Сеник Надія Михайлівна - вчитель української мови та літератури Флешар Олександра Богданівна - вчитель української мови та літератури Марцинюк Роман Дмитрович - вчитель трудового навчання Гайда Галина Володимирівна - вчитель біології Голда Оксана Василівна - керівник гуртка Лоджук Тарас Григорович - вчитель фізичної культури Гриненко Наталія Володимирівна - практичний психолог Ненич Олена Зіновіївна - вчитель початкових класів Вишневська Наталія Петрівна - вчитель початкових класів Лисобей Людмила Василівна - вчитель математики Марцинюк Олександра Степанівна - вчитель початкових класів Гончар Оксана Василівна - вчитель початкових класів Маланюк Борис Орестович - керівник драматичного гуртка Антонюк Наталія Петрівна - вчитель англійської мови Анцібор Наталія Олексіївна - вчитель світової літератури Бабій Наталія Зіновіївна - вчитель початкових класів Белендюк Руслана Степанівна - вчитель музики Бичок Надія Йосипівна - вчитель початкових класів Богачук Антоніна Валеріївна - практичний психолог Богачук Жанна Іванівна - вчитель світової літератури Богачук Людмила Михайлівна - вчитель трудового навчання Буртник Тамара Іванівна - вчитель початкових класів Бутова Ольга Вікторівна - вчитель початкових класів Бутрин Ольга Богданівна - вчитль фізики Вербовецька Ганна Мирославівна - вчитель української мови та літератури Вишневська Лариса Петрівна - вчитель хімії Вишньовська Наталія Михайлівна - вчитель початкових класів Гандзола Михайло Васильович - керівник гуртка Горбач Наталія Дмитрівна - вчитель образотворчого мистецтва Горин Олег Петрович - вчитель фізичної культури Грицак Мар'яна Ярославівна - вчитель математики Грицина Мар'яна Степанівна - вчитель початкових класів Данилків Тетяна Ярославівна - соціальний педагог Добровольська Оксана Михайлівна - вчитель початкових класів Доскоч Галина Володимирівна - вчитель математики Дубчак Марина Віталіївна - вчитель англійської мови Ензельт Олександр Миколайович - вчитель фізики Заверуха Людмила Любомирівна - вчитель початкових класів Зозуляк Сергій Володимирович - вчитель історії Зотько Ольга Василівна - вчитель початкових класів Кіначевич Алла Назарівна - вчитель початкових класів Кіцак Оксана Романівна - вчитель біології Кавецька Марія Йосипівна - вчитель початкових класів Казакова Віра Миколаївна - вчитель української мови і літератури Катола Антоніна Іванівна - вчитель англійської мови Кашуба Наталія Богданівна - вчитель англійської мови Когут Марія Зіновіївна - вчитель географії Кольба Валентина Олексіївна - заступник директора з виховної роботи Кріль Любов Степанівна - вчитель початкових класів Куземко Наталія Дмитрівна - вчитель німецької мови Кулешко Віталій Іванович - вчитель математики Купецька Ольга Петрівна - вчитель англійської мови Сорока Ольга Петрівна - вчитель музики, етики, естетики Лень Марія Василівна - вчитель англійської мови Лихачинська Іванна Іванівна - вчитель історії Лоджук Надія Романівна - вчитель початкових класів Лотоцька Наталія Богданівна - вчитель української мови та літератури Лукашова Валентина Володимирівна - вчитель географії Матвіїв Іван Йосипович - вчитель історії Матвіїшин Світлана Сергіївна - керівник драматичного гуртка Мелимука Анна Олексіївна - вчитель християнської етики Михайлишин Ніна Володимирівна - вчитель української мови та літератури Мицак-Остапчук Юлія Олегівна - вчитель англійської мови Моліцька Алла Леонідівна - вчитель хімії Мотрук Віра Іванівна - вчитель математики Недошитко Віктор Дмитрович - вчитель трудового навчання Олійник Діана Петрівна - вчитель англійської мови Остапчук Вадим Олександрович - вчитель креслення Пагут Віра Петрівна - учитель інформатики Паланиця Любов Григорівна - керівник військово-патріотичного гуртка, вчитель хімії Рачинська Галина Степанівна - вчитель української мови та літератури Роговська Ольга Яківна - вчитель фізичної культури Сагайдак Надія Стефанівна - вчитель англійської мови Синюк Людмила Йосипівна - вчитель ОБЖ Сиротюк Світлана Василівна - вчитель біології Соколова Ольга Михайлівна - вчитель інформатики Тарноруда Олег Петрович - вчитель історії Тимочко Надія Іванівна - вчитель початкових класів Тимчак Ірина Андріївна - педагог-організатор Ткачук Оксана Петрівна - вихователь ГПД Туровська Надія Романівна - бібліотекар Холодняк Наталія Василівна - вчитель світової літератури Хомич Галина Василівна - вчитель фізичної культури Чикалова Надія Максимівна - вчитель фізичної культури Шкарлет Оксана Петрівна - вчитель фізичної культури Яремчук Ганна Семенівна - вчитель трудового навчання
© ТНВК "Школа-Ліцей №6 ім. Н.Яремчука", 2019
Всі права захищено.