Тернопільський навчально-виховний комплекс
"Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука"

Архів публікацій

Березень 2020
M T W T F S S
« Feb    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Турнір з гри «Хрестики-Нулики 5 в ряд»

Турнір з гри «Хрестики-Нулики 5 в ряд»

У ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука» продовжується чемпіонат з розумових ігор. Учні  зіграли турнір з гри  «Хрестики-Нулики в 5 ряд».

29 січня відбувся турнір між 7-8 кл. За підсумками школярі посіли такі місця:

І м. – 8-В кл. (39.5 б.)
ІІ м. – 8-А кл. (30 б.)
ІІІ м. – 7-Б кл. (30 б.)
IV м. – 7-А кл. (26.5 б.)
V м. – 7-В кл. (24,5 б.)
VI м. – 8-Г кл. (9,5 б.)
VIІ м. – 8-Б кл. (8 б.)

5 лютого турнір продовжили учні 5-6 класів та 9-11 класів.

 І м. – 5-А кл. (34 б.)
ІІ м. – 5-В кл. (24 б.)
ІІІ м. – 6-А кл. (21 б.)
IV м. – 6-Г кл. (20 б.)
V м. – 6-Б кл. (19 б.)
VI м. – 5-Б кл. (18 б.)
VIІ м. – 6-В кл. (17 б.)

І м. – 9-Б кл. (42 б.)
ІІ м. – 9-А кл. (25 б.)
ІІІ м. – 10-ЛФ кл. (24 б.)
IV м. – 11-ЛА кл. (24 б.)
V м. – 11-ЛФ кл. (22 б.)
VI м. – 10-ЛА кл. (18 б.)
VIІ м. – 9-В кл. (13 б.)

 

Учні початкової школи (3-4 кл.) 11 лютого зіграли з таким результатом:

І м. – 4-Г кл. (37,5 б.)
ІІ м. – 4-А кл. (37 б.)
ІІІ м. – 3-А кл. (29.5 б.)
IV м. – 4-Б кл. (28 б.)
V м. – 4-В кл. (23 б.)
VI м. – 3-В кл. (13 б.)
VIІ м. – 3-Б кл. (0 б.)

Команди, які посіли перші місця у відбіркових турах зустрілись у фіналі. Він відбувся 18 лютого.

І м. – 9-Б кл. (18 б.)

Чорний Матвій
Цимбалюк Матвій
Ковалишин Віктор
Самборська Ірена
Наум Давіде

ІІ м. – 8-В кл. (15.5 б.)

Заяць Каріна
Лучин Назар
Саварин Юрій
Караванська Юлія
Николишин Олександр

ІІІ м. – 5-А кл. (12 б.)

Рудько Владислав
Матвіїв Роман
Гарасюк Вадин
Магдич Тарас

IV м. – 4-Г кл. (2.5 б.)

Шалковська Вікторія
Василевська Вікторія
Настин Максим
Карпик Богдан

Вітаємо команду 9-Б класу з перемогою у фіналі.

Дата: 18 лютого, 2020
Автор: Адміністрація школи
 
 

Три речі не можна втрачати: спокій, надію і честь

Випадкові фото

Педагогічний колектив

Абрамик Любов Богданівна - вчитель англійської мови Кічук Марія Іванівна - вчитель математики Сеник Надія Михайлівна - вчитель української мови та літератури Флешар Олександра Богданівна - вчитель української мови та літератури Марцинюк Роман Дмитрович - вчитель трудового навчання Гайда Галина Володимирівна - вчитель біології Голда Оксана Василівна - керівник гуртка Лоджук Тарас Григорович - вчитель фізичної культури Гриненко Наталія Володимирівна - практичний психолог Ненич Олена Зіновіївна - вчитель початкових класів Вишневська Наталія Петрівна - вчитель початкових класів Лисобей Людмила Василівна - вчитель математики Марцинюк Олександра Степанівна - вчитель початкових класів Гончар Оксана Василівна - вчитель початкових класів Маланюк Борис Орестович - керівник драматичного гуртка Антонюк Наталія Петрівна - вчитель англійської мови Анцібор Наталія Олексіївна - вчитель світової літератури Бабій Наталія Зіновіївна - вчитель початкових класів Белендюк Руслана Степанівна - вчитель музики Бичок Надія Йосипівна - вчитель початкових класів Богачук Антоніна Валеріївна - практичний психолог Богачук Жанна Іванівна - вчитель світової літератури Богачук Людмила Михайлівна - вчитель трудового навчання Буртник Тамара Іванівна - вчитель початкових класів Бутова Ольга Вікторівна - вчитель початкових класів Бутрин Ольга Богданівна - вчитль фізики Вербовецька Ганна Мирославівна - вчитель української мови та літератури Вишневська Лариса Петрівна - вчитель хімії Вишньовська Наталія Михайлівна - вчитель початкових класів Гандзола Михайло Васильович - керівник гуртка Горбач Наталія Дмитрівна - вчитель образотворчого мистецтва Горин Олег Петрович - вчитель фізичної культури Грицак Мар'яна Ярославівна - вчитель математики Грицина Мар'яна Степанівна - вчитель початкових класів Данилків Тетяна Ярославівна - соціальний педагог Добровольська Оксана Михайлівна - вчитель початкових класів Доскоч Галина Володимирівна - вчитель математики Дубчак Марина Віталіївна - вчитель англійської мови Ензельт Олександр Миколайович - вчитель фізики Заверуха Людмила Любомирівна - вчитель початкових класів Зозуляк Сергій Володимирович - вчитель історії Зотько Ольга Василівна - вчитель початкових класів Кіначевич Алла Назарівна - вчитель початкових класів Кіцак Оксана Романівна - вчитель біології Кавецька Марія Йосипівна - вчитель початкових класів Казакова Віра Миколаївна - вчитель української мови і літератури Катола Антоніна Іванівна - вчитель англійської мови Кашуба Наталія Богданівна - вчитель англійської мови Когут Марія Зіновіївна - вчитель географії Кольба Валентина Олексіївна - заступник директора з виховної роботи Кріль Любов Степанівна - вчитель початкових класів Куземко Наталія Дмитрівна - вчитель німецької мови Кулешко Віталій Іванович - вчитель математики Купецька Ольга Петрівна - вчитель англійської мови Сорока Ольга Петрівна - вчитель музики, етики, естетики Лень Марія Василівна - вчитель англійської мови Лихачинська Іванна Іванівна - вчитель історії Лоджук Надія Романівна - вчитель початкових класів Лотоцька Наталія Богданівна - вчитель української мови та літератури Лукашова Валентина Володимирівна - вчитель географії Матвіїв Іван Йосипович - вчитель історії Матвіїшин Світлана Сергіївна - керівник драматичного гуртка Мелимука Анна Олексіївна - вчитель християнської етики Михайлишин Ніна Володимирівна - вчитель української мови та літератури Мицак-Остапчук Юлія Олегівна - вчитель англійської мови Моліцька Алла Леонідівна - вчитель хімії Мотрук Віра Іванівна - вчитель математики Недошитко Віктор Дмитрович - вчитель трудового навчання Олійник Діана Петрівна - вчитель англійської мови Остапчук Вадим Олександрович - вчитель креслення Пагут Віра Петрівна - учитель інформатики Паланиця Любов Григорівна - керівник військово-патріотичного гуртка, вчитель хімії Рачинська Галина Степанівна - вчитель української мови та літератури Роговська Ольга Яківна - вчитель фізичної культури Сагайдак Надія Стефанівна - вчитель англійської мови Синюк Людмила Йосипівна - вчитель ОБЖ Сиротюк Світлана Василівна - вчитель біології Соколова Ольга Михайлівна - вчитель інформатики Тарноруда Олег Петрович - вчитель історії Тимочко Надія Іванівна - вчитель початкових класів Тимчак Ірина Андріївна - педагог-організатор Ткачук Оксана Петрівна - вихователь ГПД Туровська Надія Романівна - бібліотекар Холодняк Наталія Василівна - вчитель світової літератури Хомич Галина Василівна - вчитель фізичної культури Чикалова Надія Максимівна - вчитель фізичної культури Шкарлет Оксана Петрівна - вчитель фізичної культури Яремчук Ганна Семенівна - вчитель трудового навчання
© ТНВК "Школа-Ліцей №6 ім. Н.Яремчука", 2020
Всі права захищено.